*Gasnące latarnie*

Bardziej niż nieprawdopobobne, niemożliwe, niewiarygodne... i nie pasujące do pozostałych kategorii.
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

też zauważyłam ostatnio, że jak przechodzę to latarnia mruga... a mam dobre pole do obserwacji, bo jedna latarnia stoi na moim podwórku...

to cchyba normalne... jakoś mnie to nie dziwi ale nie wygląda na paranormala
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

przypomina mi się scena z horroru : darkness. taki dziadko dreptał uliczką wieczorem i nagle zaczęły gasnąć latarnie, dziadek uciekał, ale Ciemnośc i tak go pochłonęła :P Ja bym się trochę przestraszyła, gdyby gasły latarnie obok których przechodze..
constantine
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 235
Rejestracja: 2006-11-05, 22:43

Post autor: constantine »

Kamila pisze:ale jakoś za dziwne to nie uważam
Dla mnie to jest dziwne.. :| rozumiem jak mruga, ale gaśnie?? Jeszcze mi się nie zdarzyło...
tybysh
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: 2006-11-02, 14:39
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: tybysh »

Ja mialem fajna przygode z latarnia na kolonii jak bylem maly.Wstalem w nocy się odlac,wchodze na korytarz(bylo ciemno ),popatrzylem za okno i w tym momencie latarnia zgasla i nastal calkowity mrok;] Niezle się wtedy wystraszylem.
Co do tych latarni-oddal się od nich i obserwuj przez np. 1h jak się zachowuja.Byc moze wlasnie tak dzialaja(oszczedzaja prad;]) lub kazdy czlowiek tak na nie dziala,jak nie to cos jest z toba;]
constantine
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 235
Rejestracja: 2006-11-05, 22:43

Post autor: constantine »

Ja mam latarnie koło domu... uparta jest, że nie wiem :roll: Stoi tu od niecałych dwóch tygodni, może dlatego nie chce gasnąć :]
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

ostatnio tez zdarzyło mi się, że idąc ulicą jedną z głównych Wrocławia (razem z mawem) gasły latarnie obok których przechodziliśmy.. w sumie głupie uczucie :P
constantine
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 235
Rejestracja: 2006-11-05, 22:43

Post autor: constantine »

Może głupie, ale zawsze to coś ciekawego ;) Jakby mi gasły, to bym się cieszyła ;]
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

Draco pisze:Najlepsze, że w dwóch przypadkach to ta sama latarnia.
Jak dla mnie to może tylko wzmagać efekt zbiegu okoliczności, może akurat ta latarnia jest trochę uszkodzona i akurat w tym czasie gdy sobie tak miga jesteś blisko :P
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

podziele się z wami moim odkryciem... na pewno nie dotyczy to wszystkich latarni, ale... u mnie na przykład w lecie wymieniali - te nowe latarnie migają celowo... nie pamiętam już po co, ale one mają mrugać właśnie :roll:
Reaperd
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 11
Rejestracja: 2006-12-07, 13:46
Lokalizacja: Nicość

Post autor: Reaperd »

Te latarnie to ciekawa rzecz, często się zdarza mi że gdy przechodzę to gasna latarnie :) ale to jest raczej przypadek bo gasna zawsze te same chyba 3 takie są umnie na osiedlu i mozliwe ze specjalnie sa tak skonstruowane. Ale fajnie to wyglada :)
Raziel
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 336
Rejestracja: 2006-08-31, 19:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Raziel »

Reaperd pisze: specjalnie sa tak skonstruowane
Tak, żeby ktoś myślał że umie gasić latarnie :D
Reaperd
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 11
Rejestracja: 2006-12-07, 13:46
Lokalizacja: Nicość

Post autor: Reaperd »

Leśna pisze:nowe latarnie migają celowo...
Nie mowie ze sa specjalnie tak skonstruowane
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

bo zepsute :P
The Little One
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 351
Rejestracja: 2006-07-26, 14:57

Post autor: The Little One »

U mnie też się czasem zdarza, że gasną latarnie ^^
Za czasów, kiedy to jeszcze szwędałam się tu i ówdzie, kiedy coś takiego się działo, koleżanki zawsze panikowały. Szczególnie jedna- kiedy szła do domu, zawsze ta sama (najwyraźniej uszkodzona) latarnia uporczywie gasła nad jej głową. Dlatego za każdym razem kazała się odprowadzać pod same drzwi :D

Ogólnie- gasnące latarnie to czysty zbieg okoliczności i nikt nie powinien tego jakoś szczególnie nadinterpretować. Oczywiście jeśli kiedyś nauczę się za pomocą klaśnięcia zgasić rząd latarni na ulicy, to się Wam pochwalę :P
Ostatnio zmieniony 2006-12-11, 21:24 przez The Little One, łącznie zmieniany 1 raz.
Raziel
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 336
Rejestracja: 2006-08-31, 19:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Raziel »

Może to pole magnetyczne wpływa na podpsute latarnie i je "dobija" :P
Zablokowany

Wróć do „Niewyjaśnione zjawiska”