Czarna Magia w XX wieku

Awatar użytkownika
Cień
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 193
Rejestracja: 2005-08-05, 19:24

Czarna Magia w XX wieku

Post autor: Cień »

Dla zainteresowanych czarną magią i nie tylko polecam przeczytanie tej książki

Czarna Magia w XX wieku - Jose Luisa Barcelo

do ściągnięcia tutaj:
p.s.1 gdyby ktoś nie umiał ściągać z rapidshare tu jest instrukcja

http://fototyper.bajo.pl/forum/post,16, ... dhare.html

p.s.2 do strażników moralności :wink: z książki zostały usunięte "szkodliwe" teksty,

aha link pochodzi z innej strony internetowej :)
Awatar użytkownika
Cień
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 193
Rejestracja: 2005-08-05, 19:24

Post autor: Cień »

Giselle pisze:Jakkolwiek w książce można znaleźć ciekawe metody użycia włosów (nie wiem czy w tym, co podałeś nie zostały wycięte, ale wcale by mnie to nie zdziwiło)
Z tej książki został wycięty fragment opisujący metode przywołania szatana i fragment o laleczce voodoo. Był jeszcze jeden wycięty fragment ale nie wiem czego dotyczył, nie ja wprowadzałem cenzure w tej książce :P . Z włosami było zaklęcie w dziale magia miłosna, ale nie wiem czy o to Ci chodzi.
Awatar użytkownika
Cień
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 193
Rejestracja: 2005-08-05, 19:24

Post autor: Cień »

nathaniel pisze:wszyscy zafascynowani wkiedys zrozumią że to jest złe i nie potrzebne,
nie wycinajcie książek... mimo wszystko nie powinno się ich cenzurować!!
Ta książka, tak naprawde mało ma wspulnego z "czarną" magią, to nie ja ją cenzurowałem, znalazłem już ocenzurowaną.
Feniks

Post autor: Feniks »

≤≥
Ostatnio zmieniony 2007-02-15, 15:50 przez Feniks, łącznie zmieniany 1 raz.
Feniks

Post autor: Feniks »

ω±
Ostatnio zmieniony 2007-02-15, 15:49 przez Feniks, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Giselle, pochwal się sukcesami. Interesuje mnie skuteczność laleczek. Jakoś nigdy mnie do tego nie ciągnęło, ale może zainteresujęsię tym.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Mawerick, nie baw się tym, bo to niebezpieczne i okrutne
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Niebezpieczne to raczej nie jest, okrutne? Może, ale tylko wtedy, kiey robisz komuś krzywde, ale przecież można spróbować nie robiąc nikomu nic złego.
Awatar użytkownika
Enlil
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 173
Rejestracja: 2005-05-25, 14:22
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Enlil »

Każda ingerencja w czyjeś zycie przy pomocy jakiejkowliek odmiany magii jest odrażająca i nie ma dla tego usprawiedliwienia. Nieważne czy chcesz pomóc czy zaszkodzić - to zawsze jest sprzeczne z naturą i naturalnym porządkiem.
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

Generalnie rzecz biorac to sam fakt ze ingerujesz magicznie w czyjes zycie czyni Cie czarnym magiem, a samo dzialanie czarna magia.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Enlil pisze:pomóc czy zaszkodzić
Mam zupełnie inne zdanie. Pomoc ludziom jest wskazana, nawet gdy są tego nieświadomi. Moze i jest to sprzeczne z naturą, ale popatrz za okno, to co za nim ujzysz jest własnie sprzeczne z naturą.
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

Enlil napisał/a:
pomóc czy zaszkodzić

Mam zupełnie inne zdanie. Pomoc ludziom jest wskazana, nawet gdy są tego nieświadomi. Moze i jest to sprzeczne z naturą, ale popatrz za okno, to co za nim ujzysz jest własnie sprzeczne z naturą.
A co jesli jakies dzialanie tylko dla Ciebie jest pomoca? Co jezeli w pojeciu drugiego czlowieka takie dzialanie moze mu wrecz zaszkodzic? Takie pomaganie na sile moze urosnac do skrajnych przypadkow, jak np. dyktatorzy panstw totalitarnych - oni tez chca "tylko pomoc ludowi". Nie masz prawa wszystkiego osadzac wg. wlasnego "widzimisie", moze w ogolnym pojeciu cos byc pomocne, ale nie znajac wszystkich faktow, efekt Twojego dzialania moze przyniesc oplakane skutki.

Co do wypowiedzi o naturze... Uogolniajac tak zmuszasz się do stwierdzenia ze i sama natura jest ze soba sprzeczna - a to chyba troche nielogiczne. Patrzac przez moje okno, owszem widze samochody, garaze, chodniki, ulice itd.... ale... Kto powiedzial ze to jest sprzeczne z natura? Owszem samochody produkujace spaliny sa nieprzyjazne dla srodowiska, aczkolwiek sa az nadto zgodne z natura czlowieka, ktory lubi ulatwiac sobie zycie. Tu dochodzimy do tego ze czlowiek jest sprzeczny z natura, ale to niemozliwe bo czlowiek jest przeciez integralna czescia tejze natury i znow wracamy do punktu wyjscia, gdzie natura jest sprzeczna z sama soba.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Fenikt pisze:Ciebie jest pomoca
, pomoca dla mnie jest np. leczenie.Rzadko kto może powiedzieć, że nie chce być zdrowy. Pomoc tego typu nie jest więc w moich oczach wykroczeniem. Mówiąc o pomocy nie miałem na myśli np. pomagania komóś w miłości, zdobywaniu pieniędzy czy innych tego typu. Chodziło mi raczej o prostrze rzeczy. Wspieranie w problemach duchowych, oddawanie komóś energii. To chyba nie jest złe? Porównywanie takiej pomocy do dyktatury jest moim zdaniem nieco przesadzone.
A co do natury to człowiek sam w sobie nie jest sprzeczny z naturą, jednak jego twory owszem. Takie jest przynajmniej moje zdanie.
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

Ale przeciez leczenie nie jest czynnascia ktora musimy trzymac w tajemnicy, nie jest wielkim wysilkiem zakomunikowac danej osobie, ze chcemy jej w ten sposob pomoc.

Co do tworow czlowieka, mozna się z tym zdaniem klocic. Wszystko jest relatywne - czlowiek i jego twory z jednej strony dążą do sapomoznania i zrozumienia świata i zasad nim rządzących, z drugiej strony zaspakajają jego egoistyczne zachcianki. Ale tak juz chyba musi byc, nic nie jest doskonale i natura wg. mnie wcale nie miala tego w zalozeniu. Na zasadzie analogii, niektore zwierzeta z jednej strony sa bardzo pozyteczne, jednakze dla niektorych gatunkow sa smiercionosne itd. Takie juz sa prawa rzadzace natura, a to ze czlowiek zyskal tego swiadomosc nic nie zmienia i nie czyni go (ani jego tworow) sprzecznymi z natura.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Fenikt pisze:czynnascia ktora musimy trzymac w tajemnicy
, ale nie musimy się też z tym afiszowac, czyż nie?
Fenikt pisze:sprzecznymi z natura
wszystko jest relatywne. Więc stwierdzenie czy twory ludzkie są sprzeczne z naturą, czy też jedynie złe dla natury jest względne. Więc proponowałbym, abyśmy temat natury zakońcyli i skupili się na temacie czarnej magii.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Czarna magia”