Napiszcie cos o sobie

Poznajmy się!
magdoks
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 8
Rejestracja: 2005-08-13, 22:39
Lokalizacja: jastrzębie zdrój

Post autor: magdoks »

hehe siedze juz na futharku kila dni ale i tak jestem nowa wiec cos jednak napisze(zwieksze liczbe postow hehehehh). no coz naleze do ludzi pokroju sw tomasza czyli nie uwierze puki nie zaobacze. mam na mysli np. magie. nie uprawiam jej i nie widzialm nikogo kto by to robil. dzieki pewnym ludziom zaczelam w nia wierzyc jednak wciaz mam pewne watpliwosci, ktore rozwieje dopiero pierwszy kontakt fizyczny z magia. pozatym jestem bardzo wygadana (co jest przyczyna wielu nie przyjemnosci w szkole hehehehh).pozatym nie lubie byc gorsza, lubie dominowac i zwracac na siebie uwage. jetetem bardzo wrazliwa i kazdy nawet malutki problem ma dla mnie ogromne znaczenie przez co przywiazuje do niego zbyt duza uawge. szybko się zalmuje i jestem bardzo nerwowa(heh po mamie). a pozatym jestem szczera, niewstydliwa, ambitna i naiwana (niestety). tak wiec tyle o sobie tu nakresle. wiecej w tym momencie mi do glowy nie przychodzi, a jak ktos chce cosik o mnie wiedziec to niech do mnie napisze, to najlepsza droga ku poznaniu.
Awatar użytkownika
Aradia1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: 2005-07-11, 11:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Aradia1 »

witaj magdoks :grin:
Może po pewnym czasie pod wpływem wypowiedzi na forum zaczniesz uprawiać magię (będziesz miała "dowody") i bardziej uwierzysz.
Powodzenia i pozdrawiam :580:
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Powodzenia Magdoks... :wink:
Awatar użytkownika
Callista
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 183
Rejestracja: 2005-04-13, 23:03
Lokalizacja: z czeluści

Post autor: Callista »

ja też mogę się przywitać ?
magdoks
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 8
Rejestracja: 2005-08-13, 22:39
Lokalizacja: jastrzębie zdrój

Post autor: magdoks »

kasumi, co do tej mojej naiwnosci to ja to zle napisalm. mialm na mysli to, iz za bardzo ufam ludziom
Maeveen

Post autor: Maeveen »

Ależ oczywiscie , Calli , chetnie przeczytamy kilka słów o Tobie :)
Maeveen

Post autor: Maeveen »

Tak, nowy , nie da się ukryć :wink:
Stary mi się znudził :P a ten obraz, jak zreszta prawie wszystkie obrazy tej pani, mnie po prostu urzekł i myśle, ze troche do mnie pasuje :wink:
Awatar użytkownika
Callista
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 183
Rejestracja: 2005-04-13, 23:03
Lokalizacja: z czeluści

Post autor: Callista »

ehhh to ja powiem coś o sobie (jakieś to słodkie i głupiutkie :P)
mam na imię Callista, prawie bo mam wiele imion, a i tak większość ludzi mówi mo "wiedźma" albo "królowa", jestem lekko (bardzo) nienormalne i chyba to najlepiej mnie charakteryzuje....
poza tym to dziwne że się przedstawiam bo jestem na tym forum dłużej niż większość z was, choć za małą przerwą na uspokojenie.....




P.S. powinnam chyba wspomnieć że jestem właścicielem najlepszej knajpy na tym padole łez, ale o tym wszyscy wiedzą....

[ Dodano: 2005-08-20, 23:40 ]
ahh i proszę na mnie nie krzyczeć bo pani Maeveen, pozwoliła mi napisać o sobie parę głupot :P
Maeveen

Post autor: Maeveen »

Witamy z powrotem, Calli :) Wspaniale Cie tu znowu gościć :)
Awatar użytkownika
Callista
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 183
Rejestracja: 2005-04-13, 23:03
Lokalizacja: z czeluści

Post autor: Callista »

i już mnie nie wyrzucicie ??
Maeveen

Post autor: Maeveen »

ja nawet nie posiadam takiej 'mocy' :wink: zreszta poprzednim razem też oponowałam przeciwko Twojemu odejściu ... Mam nadzieje, ze juz nas nie opuścisz :)
Awatar użytkownika
Callista
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 183
Rejestracja: 2005-04-13, 23:03
Lokalizacja: z czeluści

Post autor: Callista »

żartuję przecież, ....
opuścić ?no wiesz... Smoki by umarły z tęsknoty :P ... conajwyżej się przeprowadzę... choć po prawdzie to przecież już to zrobiłam....
CavE
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 55
Rejestracja: 2005-08-23, 16:15
Lokalizacja: mhrok

Post autor: CavE »

Wszyscy się witają, to i ja :mrgreen:

Mam 19 lat, jak na chwilę obecną ;) ,mieszkam w Tychach, też jak na chwilę obecną :D , i za dużo czasu spędzam przed komputerem :P Od mniejwięcej marca zacząłem się interesować rozwojem podświadowmości. Zaczęło się od "Potęgi podświadowmości" potem GW, a w końcu google. I podczas googlowania trafiłem tu i raczej zostanę na dłużej 8)
Interesuję się głównie magią ogólnie i nie umiem się zdecydować jaką ścieżką podążać :roll: Inne dziedziny w miarę dostępności źródeł także zgłębiam teoretycznie. Kuleje praktyka, bo leczę się samodzielnie z uzależnienia od komputera. A ta zaraza (komputer :mrgreen: ) zabiera za dużo czasu. W ramach odwyku próbuję też le-parkoura, ciężko ale też idzie do przodu. Jakby pogoda się uspokoiła to było lepiej :)
Podsumowując uczę się i piszę długie posty, bo nie umiem inaczej :P
Watislav
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 166
Rejestracja: 2005-07-20, 10:23

Post autor: Watislav »

Długie posty mogą być, mnie i tak nie przebijesz :P . Witam serdecznie ziom :D .
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Witam Cię ciepło Cave w naszym rodzinnym gronie :D
Dobrze, że lubisz pisać długie posty, bo co niektórzy piszą wręcz za krótkie 8)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „WITAJ PRZYBYSZU!”