Telepatia

Tematy o hipnozie, autohipnozie i szeroko pojętej psionice (czyli postrzeganiu pozazmysłowym i psychokinezie).
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

kasumi pisze:w końcu chyba prawdziwe jest powiedzenie, że oczy są zwierciadłem duszy. n
fakt. ale to by wiele wyjasnialo... juz wiem, dla czego moja siostra ma takie zupelnie puste spojrzenie. matko... jak się czasami na nia patrze, to mam wrazenie, ze nosi tam w sobie czarna dziure, ktora jest w stanie pochlonac kazdy, nawet najdrobniejszy przeblysk, promyczek sensownej mysli... :?
wiem.... za duzo mam dzieci... zaczynam szydzic :?
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

kasumi pisze:Za dużo? a ile jesli mozna spytac? n
to bedzie tak... jedno mojej matki... drugie.. ty patrz! tez moeje matki! a trzecie...? ta, to trzecie to bedzie sasiadki :?

hm... teraz musze się zastanowic, co bachory maja wspolnego z telepatia...
wiem! na moje telepatia nie dziala, ale to nic nadzywczajnego, do nich nawet przekaz werbalny nie dociera :? :x
Maeveen

Post autor: Maeveen »

Ja tez za malymi dziecmi nie przepadam :? (delikatnie powiedziane :?) Jak dla mnie (w moim przypadku) to z telepatia ma to taki zwiazek, ze wiekszosci chcialabym telepatycznie przekazac (werbalnie raczej mi nie wypada, kiedy to nie moje dzieci i w poblizu sa ich matki :roll: ) : "zamknijcie się do jasnej cholery !!!"
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Mi się zdarzyło, że jak dużo przebywałem z jedną osobą to mieliśmy takie same, albo podobne sny. :roll:
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

A mnie się zdazalo, ze jak bylam przez dluzszy czas z jedna osoba, to mielismy się juz serdecznie dosc - hym... to w sumie tez podobne mysli :P
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

Czyzby mielibyscie cos do ukrycia przed najwyzszym? (zakladajac, ze to on...) :twisted:
Lucyferia
Posty: 13
Rejestracja: 2005-04-12, 00:09
Lokalizacja: z piekła

Post autor: Lucyferia »

Hehe - też jest metoda ;)
Właśnie się skapowałam, że temat jest o telepatii :547:

Telepatia też mi się zdarza - jako wpływanie na działanie innych, czasem jako odgadywanie zachowań i myśli. Nie wiem, ile w tym dedukcji (ponoć dobrym obserwatorem jestem), ile podstawowej znajomości psychologii, a ile tego, że niektóre osoby działają schematycznie i są uwikłane w motywy, a ile parapsychologii. Wiem tylko, że to się zdarza i jest możliwe.

Moim zdaniem nie wystarczy tylko z kimś przebywać, by myśleć podobnie, by współodczuwać... trzeba czegoś więcej, "nadawania na tych samych falach". Wtedy rzeczywiście powstaje prawdziwa bliskość i można próbować swoich sił w przenoszeniu myśli.
Nawiasem - słyszeliście o tachionach? Ciekawa jestem, na ile jest szansa, by wytłumaczyć zjawisko telepatii zgodnie z zasadami fizyki...
Awatar użytkownika
Maestro
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 227
Rejestracja: 2005-07-21, 04:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maestro »

Telepatia graniczy ze zwyklą empatią. Telepatia to postrzeganie pozazmysłowe, a Empatia opiera się na reakcjach psychologicznych, dlatego też zjawisko reakcji na kolor czerwony itp. u dzieci tlumaczyłbym jako wysoko rozwiniętą empatię (co nie odmieni tego, że dzieci wykazuja zdolności Postrzegania pozazmysłowego a potem one zanikają)
Mateusz123

Post autor: Mateusz123 »

Cześć co może mi się dziać to jest tak....siedze sobie spokojnie aż nagle słysze czyjeś głosy w głowie ale bardzo się kumulują nie moge wytrzymac..i jak powiem przestań..to przechodzi, albo w autobusie działo mi się tak samo jak napisałem na górze..co to może znaczyć, że mam telepatie bo to moge wywoływac kiedy chce....naprawde....albo jak spojrze na jakas osobe to zaraz zaczynaja się głosy.....co to może byc prosze o szybką odpowiedz....

/by Cogito
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Mateusz123,
Może tobyć rozdwojenie jaźni. Głosy komunikują się między sobą.
Mateusz123

Post autor: Mateusz123 »

Czyli co moge robic z tymi rozdwojeniami jazni ??
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

Udać się do psychiatry, mówię to bez żadnej ironii. Zresztą kiedyś czytałem, że bodajże co 10 osoba słyszy jakieś głosy w głowie.
kamilll
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: 2007-02-01, 12:58
Lokalizacja: Z... kosmosu(hehe)

Post autor: kamilll »

Nie wiem czy to już ktoś napisał wcześniej, bo nieczytałem jednej strony tego tematu, ale telepatia to rzecz naturalna, kiedyś ludzie porozumiewali się tylko i wyłącznie telepatią, ale przestali kiedy spostrzegli, że można się komunikować głosem. Więc każdy człowiek ma tą zdolność, ale... uśpioną.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Wieloryby posiadają formę komunikacji, która pozwala im wysyłać sygnały do innych wielorybów znajdujących się w odległości setek kilometrów. Niektórzy eksperci mówią, że jest to pewna forma telepatii. A czy istnieje ludzka telepatia? Czy istnieje naukowy dowód potwierdzający istnienie tej formy postrzegania pozazmysłowego?
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Hipnoza, psionika (PSI)”