Klątwy & Uroki

Klarowna
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: 2005-05-01, 11:16
Lokalizacja: z kontowni

Post autor: Klarowna »

Mogę powiedzieć jedno klątwyi uroki się spełniają. No chybaże sa to tzw. zbiegi okoliczności :D ....Kiedyś baba mnie wnerwiła, to porzyczylam jej żeby się połamała... Tydzień później okazało się, że spadła ze schodów i leży w gipsie. Teraz chamuje się ze słowami...
longerman
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 98
Rejestracja: 2005-07-02, 14:59
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: longerman »

Cześć wszystkim. Chris napisałeś że znasz kilka niewypróbowanych klątw. Czy mógłbyś kilka podać?? Chociaż jedną?? Jest w klasie jeden kolo, który już zakosił mi kilka rzeczy ( Najcenniejszy - pióro ze złotą stalówką udało mi się odzyskać ) gość wyjągkowo wredny i nieprzyjemny. :evil: :evil: :evil: Wydaje mi się że skoro się kogoś nieznosi to żucenie klątwy jest leprzym wyjściem niż obicie mu gęby ( lepsze efekty i brak konsekwencjii prawnych ) :twisted: :twisted:. A Na taką jakąś pożądną klątwę czy obicie on pracuje już przez 2 lata i jest w tym naprawde dobry.Podaj jakąś klątwe ze swojego spisu niewypróbowanych. Sprawdze przynajmniej działanie. :twisted: Ale koniecznie. :twisted: :twisted: Prosze :)

[ Dodano: 2005-07-04, 09:17 ]
Poza tą proźbą o klątwy mam jeszcze takie pytanko: Cz i jak można sprawdzić czy na kogoś została żucona klątwa ??
Solmyr
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 189
Rejestracja: 2005-06-23, 19:30
Lokalizacja: Okolice warszawy

Post autor: Solmyr »

Poczekać na efekty to widać nawet w aurze.
Wiesz nie wiem czy wiesz ale rzucenie klontwy na kogoś rónież powoduje konsekwencjie wobec ciebie. Tak więc lepiej się zastnanowić czy nie ma jakieś innej metody magicznej bardziej subtelnej ktura potem nie odbiła by się w ciebie.
Jednak jak już rzuciż tą klątwe czy co tam będziesz uważał, z wielką checią poczekam aż opiszesz jej efekty :D
longerman
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 98
Rejestracja: 2005-07-02, 14:59
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: longerman »

Opisze na pewno tylko mój problem polega teraz na tym, że po pierwsze żadnej nie znam, a po drógie efekty zobacze dopiero po wakacjach, bo teraz tego gościa nie widuje. ;)

Podpowiedzcie mi jakieś klątwy. Prosze :lol:
Slavonic Pride
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: 2005-07-04, 15:01
Lokalizacja: Różnie bywa

Post autor: Slavonic Pride »

Dobry.
Tak czytam sobie i czytam...i przypomina mi się moja całkiem niedawna sytuacja kiedy to czekajac w autobusie az ten laskawie odjedzie zostalem zaczepiony przez 5 "znajomych" drechow..po jakims czasie ich docinki tak mnie wk... ze postanowilem opuscic ww. pojazd na odchodne rzucajac "dzisiaj bedziecie zap*** na piechote do domu".Modlac się i wizualizujac jak dzieja im się rozne...rzeczy...nieprzyjemne rzeczy...na przemian.doszedlem na inny przystanek (inny autobus) i spotkalem tam znajome, ktore mialy jechac poprzednim (tym z ktorego wysiadlem )..i co się okazalo.. ruszajac tamtemu autobusowi urwalo się kolo...tamci postanowili przejsc te 3 km...a ja wracajac do domu mialem okazje obejrzec jak biegna w deszczu...a padalo jak sk..
Przypadek li to?
nie zauwazylem zeby cokolwiek do mnie wrocilo.Wrecz przeciwnie od tamtego momentu mam z nimi spokoj..
Solmyr
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 189
Rejestracja: 2005-06-23, 19:30
Lokalizacja: Okolice warszawy

Post autor: Solmyr »

Może w tak lub immy sposub za to zapłaciłeś tylko tego nie zauważyłeś za używanie magii się płaci im potężniejsze zaklęcie tym lepiej widoczne tego skutki.
To są moje obserwacje ale czy należy mi wierzyć sami wyprubujecie i może się przekonacie. Ale wszystko przed tobą.
apropo przypadku magia czesto ingeruje w przypadek.
Klarowna
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: 2005-05-01, 11:16
Lokalizacja: z kontowni

Post autor: Klarowna »

Mi się wydawało że jeśli osoba, której dotyczy klatwa nie zorientuje się co jest powodem jej problemów (rzucenie klatwy) to i nam nic nie grozi. Gdyby była tego świadoma to mogłaby odeprzeć atak i ów czar nas też by dotkną.
longerman
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 98
Rejestracja: 2005-07-02, 14:59
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: longerman »

No tak a znacie jakieś sposoby na to aby sprawdzić czy na daną osobę nia została rzucona klątwa :?:
To jest dla mnie dosyć ważne z pewnych powodów, o których pisać tu nie będe.
Solmyr
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 189
Rejestracja: 2005-06-23, 19:30
Lokalizacja: Okolice warszawy

Post autor: Solmyr »

Masz racjie z klątwami zawsze należy uważać chociaż jak piszesz osoba ta była religijna no wiesz modlitwa daje takiej osobie jakby tarcze, a jej wiara nakłada na ciebie klątwe boską czy coś takiego. To napewno dało kumulacjie efektów dlatego przed zuceniem klątwy trzeba się zabezpieczyć. Czy mam czy nie mam racji :wink: już poza tym po co rzucać te klątwy coś to naprawde daje prucz gnojenie kogoś. :?
longerman
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 98
Rejestracja: 2005-07-02, 14:59
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: longerman »

Cóż ... Naprawde nie mato jak ktoś zwróci uwagę na ważne i poważne pytanie ... :cry:

Dobra bez takich banalnych i zaczepliwych tekstów.
Ale znacie jakieś sposoby czy nie ??
Solmyr
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 189
Rejestracja: 2005-06-23, 19:30
Lokalizacja: Okolice warszawy

Post autor: Solmyr »

Cuż dwa moim zdaniem jeden to właśnie aura powina być odkształcona i dziwnie mamła jakby cis na niej było.
Drugi to zachowanie takiej osoby cos co przypomina troche depresjie, oraz dziwne wypatki które zdażają się nie porównywalnie cześciej niż zwykle i są bardziej drastyczne i ciężko wytłamaczalne.
Należy jednak zostawić sobie doze zdrowego ronsądku bo można się nakrecić i wystąpi efekt placebo.
P.S sorry za błedy bo kilka zrobiłem a niechce mie się worda włanczać :P
longerman
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 98
Rejestracja: 2005-07-02, 14:59
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: longerman »

Dzięki Solmyr. Spróbuje nad tym popracować z tą osobą.
Ja na błędy nigdy uwagi nie zwracam :P :lol: :P
Solmyr
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 189
Rejestracja: 2005-06-23, 19:30
Lokalizacja: Okolice warszawy

Post autor: Solmyr »

Nareście ktoś komu wszystko jedno czy błędy, czy nie błędy :P
Jak to się mówi liczy się przesłanie a nie treść :lol:
Chociaż tego przesłania nie ma zawiele hehehe.
Solmyr
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 189
Rejestracja: 2005-06-23, 19:30
Lokalizacja: Okolice warszawy

Post autor: Solmyr »

Villemo pisze:
Solmyr pisze:już poza tym po co rzucać te klątwy coś to naprawde daje prucz gnojenie kogoś.
daje, ale o tym się nie mówi
A można wiedzieć co to daje, bo może należy o tym mówić.
No dobra strasznie chce wiedzieć mam porostu kocią ciekawość ktura została przez ciebie podsycona. :P
longerman
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 98
Rejestracja: 2005-07-02, 14:59
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: longerman »

Może nie rzyce na tego kolesia całego stosu klątw, ale to tylko pod warunkiem, że naucze się ssać energię do tego stopnia, że ofiara nie będzie po takiej "sesjii" nie usnąć. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Tak czy inaczej za te 2 lata obelk, złodziejstwa i udręki chce go zniszczyć. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Solmyr
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 189
Rejestracja: 2005-06-23, 19:30
Lokalizacja: Okolice warszawy

Post autor: Solmyr »

No nie wiem ja rzuciłem klątwe i żadnych tam profitów z tego tytuł nie poczułem.
Poza tym popieram Villemo i sam nie robie tego a powysze pytanie bylo tylko i wyłącznie z ciekawości :lol:
Klątwon mówimy stanowczo nie A i żeby to sanie ci nie zaszkodziło bo to jak z komputrem możesz zassac nie to co chcesz:lol:
longerman
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 98
Rejestracja: 2005-07-02, 14:59
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: longerman »

A i żeby to sanie ci nie zaszkodziło bo to jak z komputrem możesz zassac nie to co chcesz
Podobno trening czyni mistrza, więc oczywiste że na począdku będą problemy ale licze że później będzie już coraz lepiej. :razz:
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Czarna magia”