Deja vu

Świadomość, Światło i Miłość to wartości, które są naturalne dla każdej istoty ludzkiej, dlatego znajdują się ponad religiami czy systemami filozoficznymi. W tym dziale podyskutujesz na tematy związane z rozwojem duchowym
Awatar użytkownika
Callista
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 183
Rejestracja: 2005-04-13, 23:03
Lokalizacja: z czeluści

Post autor: Callista »

papierochy też śmierdzą..... (stwierdziła palaczka - była, nie obecna)
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Jam tytoń rzucić chciał bom myślał, że palenie papierosów będzie mi przeszkadzało w projekcji astralnej. Jednak wielce się myliłem i tak palę dalej... trawki już mniej :smile:
Awatar użytkownika
Callista
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 183
Rejestracja: 2005-04-13, 23:03
Lokalizacja: z czeluści

Post autor: Callista »

a dziękuję Czarodzieju..... rzucenie nie było trudne.... czasem palę sobie troszkę.... nie uzależniam się od tego :]
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Mam pytanko... Mieliście kiedyś Deja vu w astralu??? :P
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Heh...mnie się kiedyś zdarzyło...:D
Klarowna
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: 2005-05-01, 11:16
Lokalizacja: z kontowni

Post autor: Klarowna »

Nie wiedziałam, że w astralu można mieć deja vu?????????
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Z tym, że jest to DEJA vu, które się, że tak powiem materializuje. Załóżmy wychodzisz z ciała i będąc w sowim pokoju nachodzi Cię takie dziwne uczucie... :558:
Nagle pokój się zmienia tak, że widzisz scenę, która już wcześniej gdzieś się zdarzyła, ale nie wiesz kiedy... Różnica polega na tym, że ty naprawdę widzisz to co się zdarzyło... Ja osobiście uważam, że to Deja vu, nie wiem jak wy... 8)
Klarowna
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: 2005-05-01, 11:16
Lokalizacja: z kontowni

Post autor: Klarowna »

Uważam, że deja vu to zakrzywienie w czasie. Czyli widzi się cos co jeszcze nie nastąpiło, ale nastąpi, czas się załamuje i mamy wrażenie, że coś było...
aerion
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 11
Rejestracja: 2005-06-28, 09:18
Lokalizacja: Kraków

Post autor: aerion »

Dwa dni temu przeżyłem DejaVu... kolejne w mym życiu...
Stałem przy magnetowidzie, wyciągałem kasetę z nagraniem najwcześniejszych chwil mojej córki. I wtedy się zaczęło... Wyciąganie kasety, zerknięcie na tytuł, sięgnięcie po puste opakowanie leżące na innych kasetach, te ruchy... Nagle widziałem to jakby z boku - przecież ja już to robiłem... Dokładnie tak, dokładnie w takiej sytuacji...
Niby nic takiego, ale za każdym razem, gdy mi się to przytrafi wracam pamięcią do pierwszego DV zapamiętanego przeze mnie...
Było to na początku lat dziewięćdziesiątych - pojechałem wtedy na obóz do NRD (tak, tak - to jeszcze były Wschodnie Niemcy). Miejscowość nazywała się Frauwalde (w wolnym tłumaczeniu - Panieński Lasek). Piekny ośrodek, domki kempingowe, dookoła lasy, niedaleko jezioro. I właśnie jezioro zapamiętam do końca życia. Szliśmy z nowopoznanymi kolegami w stronę jeziora, a ja wiedziałem, gdzie będzie pomost, wiedziałem, że będzie do niego przycumowana uszkodzona, na wpół przytopiona łódka, że po drugiej stronie jeziora znajduje się zrujnowane molo (a raczej jego resztki)... To było niesamowite przeżycie...
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

aerion, chciala bym miec tak jak ty... chociaz raz na jakis czas :P . ja mam tylko ulamkowo sekundowe deja vu... po prostu... tobie co, robie i nagle dziwne cisnienie w zoladku i swiadomosc... o kurcze ja juz to robilam. ale juz nic nie moge zrobic, bo to wszystko trwaz za krotko... :?
Solmyr
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 189
Rejestracja: 2005-06-23, 19:30
Lokalizacja: Okolice warszawy

Post autor: Solmyr »

Tak sobie myśle i może o dobrze że to trwa tak krutko chciał byś przeżywac dłusze deja vu bo mnie naprzkład zastanawia co by było gdybym powiedział innaczej sekunde wcześniej. Zresztą chciała byś przeżywać wielkie cierpinie dwa razy napewno nie. Zresztą to może tlko wskazówka na fakt że przyszłość ma stałe niezmienne elementy.
Awatar użytkownika
Cień
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 193
Rejestracja: 2005-08-05, 19:24

Post autor: Cień »

Mnie deja vu męczy, bo wiem że to już było ale nie wiem co z tym zrobić
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Rozwój duchowy”