Jeszcze w tym roku, już w listopadzie...

Wróżby, przepowiadanie przyszłości
Daisy

Post autor: Daisy »

Natura spełnia proroctwa Nostradamusa

CZY NA NASZYCH OCZACH SPEŁNIA SIĘ TRAGICZNE PROROCTWO? NOSTRADAMUS,wielki wizjoner z XVI wieku przepowiedział ludzkości zagładę, czas kataklizmów, pożogi i nieszczęść.
Potężne trzęsienie ziemi w ostatnią niedzielę, które wywołało śmiertelną falę tsunami w Azji , może być pierwszym dowodem na to, że przepowiednia się sprawdza. Czy przyroda chce nas zabić? Siła trzęsienia u wybrzeży Sumatry zakłóciła ruch obrotowy Ziemi.To może być jednak dopiero zapowiedĽ kataklizmu!
Ziemia trzęsie się od zarania dziejów.Wielkie płyty tektoniczne, tworzące skorupę naszego globu, ocierają się i zderzają ze sobą, powodując wstrząsy przeciętnie co 11 sekund. Wśród tysięcy niewielkich drgań skorupy globu, w ciągu jednego roku, następuje 80 trzęsień ziemi o niezwykle groĽnych skutkach. Giną tysiące ludzi, całe miasta zamieniają się w gruzy. Ludzie i natura radzą sobie dotąd ze skutkami kataklizmu. Jednak pewnego dnia może nadejść potężny, decydujący wstrząs, po którym gigantyczne tsunami zaleje wszystkie nabrzeżne tereny, topiąc miliony ludzi. Po takim ciosie nasza cywilizacja mogłaby już się nie podnieść.
Przyroda może nam zagrozić na wiele sposobów. Aktywne wulkany, szalejące tajfuny i huragany, pożary na wielkich obszarach, gwałtowne ochłodzenie spowodowane zmianą kierunku ciepłego prądu atlantyckiego Golfstromu- jesteśmy wobec nich bezradni i nie możemy im zapobiec.
Zagłada może nadlecieć też z kosmosu. Przez kilka ostatnich dni za sprawą błędu komputera naukowcy sądzili, że planetoida o średnicy 400 metrów jest na kursie kolizyjnym z Ziemią i uderzy w nasz glob 13 kwietnia 2029 r. Na szczęście, okazało się,że tym razem alarm nie jest potrzebny. Ale groĽba kosmicznej katastrofy stale istnieje. Jeśli tak wielki asteroid uderzy w Ziemię, wywoła światowe trzęsienie i falę, która zaleje pół globu. Wprost trudno wyobrazić sobie liczbę jego ofiar! Wtedy przepowiednie Nostradamusa spełniłyby się w najbardziej tragiczny sposób.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Hm... przypomina mi się artykuł, który swego czasu opublikowało czasopismo NEXUS NOWE CZASY. Tam specjaliści się wypowiadali na temat kataklizmów, które mają nastąpić w ciągu najbliższych kilku lat (poszukam tego tekstu na ich stronie internetowej)

EDIT-->>Niestety tego artykułu nie zamieścili, a szkoda :cry:
AdiXXXX
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2004-12-30, 00:04
Lokalizacja: Chojnice

Ja prorokiem??

Post autor: AdiXXXX »

Miałem raz taki sen że hej. Śniło mi się że bombardują chojnice . Na końcu zrzucili bombke atomową , grzybek zaczął rosnąć , aż dotarł do mojego domu. wtedy się obudziłem
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Temat o snach jest tutaj:
http://ivellios1988.iv.funpic.org/forum ... .php?t=197

Chciałbym podziękować Promyczce za poświęcenie, jakie włożyła w przepisanie tutaj tego artykułu ;)

Ja jednak wolałbym, żeby Nostradamus się mylił... tak swoją drogą to ja gdzieś wyczytałem, że z całej pożogi mają ocaleć tylko Polska i parę sąsiednich państw :shock: :roll: :?
Skye

Post autor: Skye »

do ziemi zbliza się asteroid... naprawde... mamy jeszcze siedem lat bo ma być to w tym nieszczęsnym 2012 roku... czy sprawdzi się ta masa przepowiedni? wiedzieliście że kalendarz majów kończy się właśnie w 2012 r. :-(
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

gdyby europejczycy nie zniszczyli inkow moglibysmy duzo się od nich dowiedziec bo niektore rzeczy ktore pochodza ponoc od majow budza wiele kontrowersji (juz nie pamietam dokladnie o co chodzilo) moze oni by nam powiedzieli kiedy ziemia zostatanie zniszczona ale ja mysle ze w najblizszym czasie powstanie technologia ktora "pomoze" zmienic asteroidzie kurs i tak zostaniemy ocaleni :)
Eugi
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 21
Rejestracja: 2005-04-08, 18:52
Lokalizacja: Słubice

Post autor: Eugi »

też jeszcze nic nie przepowiedziałem ale śłysząłem że za około dziesięć lat stopią się lodowce i z Wielkiej Brytanii zostanie tylko kilka szczytów nad wodą. Weim że to może raczej być odebrane jako prognoza klimatologów ale to była przepowiednia.
To akurat jest prawda z powodu ocieplenia klinatu(efekt cieplarniany)...
ivrystd
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: 2005-03-28, 17:58
Lokalizacja: lublin

Post autor: ivrystd »

to ja moze o przepowiedniach ludzi chorych poniewaz ostatnio na ulicy dostałem od kolesia taką przepowiednie w formie jakiegoś listu
pisał on tam ze bog pzremawia przez niego, koniec świata wg niego mial byc jezeli dobrze pamietam juz kilka lat temu a polacy mieli być narodem wybranym ktory ocaleje
widac ze pisał to jakis schizofrenik
co raz gubi się w swoich myślach, przeczy sobie
a do tego wyglada na to ze jest jakims fanatykiem religijnym ze względu na swoje podejscie do boga

jezeli chcecie to postaram się zeskanowac ten tekst
mozna zobaczyc jak wyglada typowa bujda :wink:
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Sory ale jeśli mamy czytać bujdy...

Takich proroków możnaby na pęczki mnożyć :?
ivrystd
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: 2005-03-28, 17:58
Lokalizacja: lublin

Post autor: ivrystd »

no jezeli ktos zajmuje się sprawami paranormalnymi jest z gory skazany na czytanie licznych buujd
a lektura takiego czegos daje wiele do myslenia co do weryfikacij czynnikow wplywajacych na to czy traktujemy dany tekst powaznie
stefan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: 2005-09-04, 00:48
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post autor: stefan »

2012 to bzdura kompletna, zadnego konca swiata w tamtym roku nie bedzie mozecie byc pewni ja wam to mowie. Poparty wiedza i wlasna wiara zaswiadczam wam bracia , ze mozecie byc pewni i zyc spokojnie.

Ufajcie i nie dajcie się zwodzic forumowym zagrywkom.
:lol: :?
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Wiele razy już o tym pisałem, wiele osób się wypowiadało na łamach czasopism ezoterycznych... ale oczywiście komercyjne wydawnictwa i stacyjki radiowe i telewizyjne zrobiły już swoje :(
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Przepowiednie i wróżby”