MAŁY PROBLEM SENNY

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
precel
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2006-03-19, 14:42
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: precel »

tez mialem tak kilka lat temu teraz juz to się nie powtarza wlasnie jak się wybudzalem to we snie wszystko bylo realne byl moj blok i wychodilem na balkonw swoim mieszaniu a obok mojego bloku jest taki duzy row i we snie tak bylo ze skakalem z tego balkonu(3 pietro) do tego rowu i wtedy się wybudzalem... jezeli to bylo w nocy to potem nie moglem zasnac bo się wszystkiego balem w dzien tak samo jezeli wlasnie w taki sposob się wybudzilem to potem jezeli bylem sam w mieszakniu to caly czas się rozg;adelem czy nikogo nie ma albo mialem wraenie ze ktos lub cos mnie obserwuje :roll:
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

eh, ludzie to częste, ja to miewałem nie raz, mieszanie się snu z rzeczywistością, nie przejmujcie się... przywykniecie :P
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

false awekeninig ;)
Oleńka
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 119
Rejestracja: 2006-04-18, 02:19
Lokalizacja: Galaktyka Cieni

Post autor: Oleńka »

Ej a macie coś takiego ,że jak np.jesteśmy śpiący a nie chcecie zasnąć ,gdy zamykacie oczy i je później otwieracie to czujecie ,że wasze ciało się wygina i opada chociaż nie poruszacie żadną częścią ciała.
precel
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2006-03-19, 14:42
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: precel »

Oleńka pisze:Ej a macie coś takiego ,że jak np.jesteśmy śpiący a nie chcecie zasnąć ,gdy zamykacie oczy i je później otwieracie to czujecie ,że wasze ciało się wygina i opada chociaż nie poruszacie żadną częścią ciała.
Ja takiego czegos jeszcze nie doswiadczylem.
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

ja też nie..
Oleńka
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 119
Rejestracja: 2006-04-18, 02:19
Lokalizacja: Galaktyka Cieni

Post autor: Oleńka »

Ja to mam zawsze wtedy kiedy próbuje walczyć ze snem.
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

już o tym pisałaś...
sasquatch89
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 57
Rejestracja: 2006-09-15, 23:47
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: sasquatch89 »

precel pisze:Ej a macie coś takiego ,że jak np.jesteśmy śpiący a nie chcecie zasnąć ,gdy zamykacie oczy i je później otwieracie to czujecie ,że wasze ciało się wygina i opada chociaż nie poruszacie żadną częścią ciała.
Ja często szuję się jakbym spadał. Potem czuję jak gdyby moja dusza wpadła do ciała z taką prędkością, że ciało wbija się w łóżko. Spadanie jest tak realne, że niemal słyszę i czuję jak gdyby ruch powietrza. Czasami wybudzają mnie też psy przed którymi uciekam w ślepy zaułek i w końcu mnie gryzą. Czy ktoś może mi wyjaśnić to spadanie?
sasquatch89
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 57
Rejestracja: 2006-09-15, 23:47
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: sasquatch89 »

Cogito pisze:Ty to wogóle masz jakieś dziwne przeżycia. Idź może do psychologa, tylko takiego z prawdziwego zdarzenia, nie do pierwszego lepszego pedagoga szkolnego.
Że niby jestem chory psychicznie? Ty przecież to samo czułeś, a może to ty masz problem.
sasquatch89
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 57
Rejestracja: 2006-09-15, 23:47
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: sasquatch89 »

Cogito pisze:czułeś
Sorry za wszystko ale łatwo mnie wyprowadzić z równowagi. Mam fobię na pukcie tematów demonologicznych, koszmarów itp. I wtedy po przeczytaniu dziwnych tekstów mam koszmary ale sobie sam radzę. Na kilka dni przerywam wszystkie zbędne czynności i staram się usunąć z umysłu wszystkie lęki. To pomaga i żaden psycholog mi nie potrzebny.
Awatar użytkownika
Enlil
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 173
Rejestracja: 2005-05-25, 14:22
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Enlil »

sasquatch89 pisze: Sorry za wszystko ale łatwo mnie wyprowadzić z równowagi. Mam fobię na pukcie tematów demonologicznych, koszmarów itp. I wtedy po przeczytaniu dziwnych tekstów mam koszmary ale sobie sam radzę. Na kilka dni przerywam wszystkie zbędne czynności i staram się usunąć z umysłu wszystkie lęki
To zdecydowanie nie jest normalne....
To pomaga i żaden psycholog mi nie potrzebny.
A może jednak? :lol:
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”