Spotkanie z wampirem / Skłonności wampiryczne

Tematy związane z szeroko rozumianym odżywianiem się cudzą energią
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

Enlil, tam są kible damsko-męskie, czy Ty byłeś w babskim? ;)

a to sobie musiały nieźle buźki poszerzyć :D
Awatar użytkownika
Enlil
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 173
Rejestracja: 2005-05-25, 14:22
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Enlil »

Usmiechów sobie nie poszerzyły ale przez kilka nastepnych tygodni były na pewno na diecie składającej się tylko z zupek :lol: ;)
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Leśna pisze:Darnok... a Księgi Cieni są?
To zbiorowisko bzdur (Tak jak Enlil napisał kiedyś: "równie dobrze możesz przeczytać książke kulinarną- Efekt ten sam")
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

dlaczego tylko bzdur? zapisujesz w niej coś, co będziesz robił i co będzie miało jakiś ponadnaturalny charakter, i czekasz na efekty... gdzie tu jakieś bzdury? owszem, każdy efekt jest kwestią przypadku, ale chodzi właśnie o to, żeby ten przypadek był po Twojej myśli, zgodnie z rytuałem, który służy wzmocnieniu wiary, wprowadzeniu się w trans, lepszej afirmacji i tworzeniu czegoś w rodzaju sigila
Awatar użytkownika
pirania
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 55
Rejestracja: 2006-07-08, 02:08
Lokalizacja: polska-otmuchów/anglia-broxbourne

Post autor: pirania »

enlil pewnie nawet zupek niemogly biedne przelknac bo , jadly przez rurki jakies odrzywcze ''napoje'' :D
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

tak... trzeba będzie karmić dożylnie... (sexmisja ;) )
Awatar użytkownika
pirania
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 55
Rejestracja: 2006-07-08, 02:08
Lokalizacja: polska-otmuchów/anglia-broxbourne

Post autor: pirania »

nikifor nieobraz się ale mysle ze te 3 uzasadnienia które podales wcale nie mówia o tym ze jestes lub moglbys byc wampirem :)
oo inaczej by to brzmialo gdybys napisal ze piles albo czujesz pociag do czyjejs krwi :p
lisiDemon
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2006-08-09, 19:57
Lokalizacja: polska

Post autor: lisiDemon »

mi się kiedys snil sen ze mnie wampir ugryzl na nastempny dzien mnialem mini zemby wampira
po dwuch dniach zniknely

[ Dodano: 09-08-2006, 19:25 ]
a mojemu koledze ze do wilkolak ugryzl i tesz mnial te zeby i to mu się snilo w tej samej nocy co mi

[ Dodano: 09-08-2006, 19:26 ]
dziwne prawda
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

jak mini zęby wampira? urosły Ci?
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

nie, pewnie ślady na szyi

może przz sen wbił sobie lekko paznokcie, zadrapał się, czy coś, organizm to zauważył, poszło do podświadomości i wbiło się to w sen -

czasami jak na przykład słyszysz przez sen jakiś dźwięk, to pojawia się on też we śnie, to normalne i działa na tej samej zasadzie co powyższe
lisiDemon
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2006-08-09, 19:57
Lokalizacja: polska

Post autor: lisiDemon »

tak po prostu mi urosly
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

jak dla mnie to zwykła bujda...
Awatar użytkownika
Dagon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: 2006-11-07, 03:07
Lokalizacja: Izmit

Re: Spotkanie z wampirem / Skłonności wampiryczne

Post autor: Dagon »

Ivellios pisze:No właśnie, czy spotkaliście się kiedyś z wampirem lub kimś, kto w jakimś sensie przypominał wampira :?:

I drugie pytanie - czy zauważyliście kiedyś u siebie jakieś skłonności wampiryczne :?: (gryzienie, pociąg do krwi itp itd)
Jezeli wolno chetnie wlacze się w ta despute...

Ivelliosie zadales dosc ciekawe pytanie...wlasciwie pytania - twa ciekawosc przykula ma uwage i chetnie ci na te pytania ze swego ramienia odpowiem tym samym kierujac swoj niski uklon w strone wszystkich tu zgromadzonych na znak przywitania się ze zgromadzonymi...

Obecnie zamieszkuje rejony Łodzi w samych tych rejonach zbyt wielu spotkac nie mozna w samej Łodzi za to spotkalem 3 a w Warszawie gdzie liczylem na wieksza ilosc jedynie 5-cioro co dowodzi prastarej zasadzie - wszedzie dobrze ale w blasku cienia najlepiej,skad wiem iz to byly wlasnie One ? Coz wbrew pzorom vampira mozna poznac po szeregu zachowan takim chociazby jak chod - chadzaja troche inaczej od zwyklych ludzi (ciezko to wytlumaczyc slowami) innym czynnikiem jest chociazby sposob gojenia ran czy lekko sniada cera (chodz w nie kazdym przypadku),uzembienie ? normalne chodz spotkalem się raz z przypadkiem zalotniego usmiechu ze strony kobiety po uzembieniu jakie dane mi bylo widziec i po oczach (o tym za chwile) domyslilem się kim jest - oczy dokladnie po nich mozna poznac jednego z aniolow nocy - nie wyrazaja nic...zupelnie nic nawet kiedy się usmiecha - oczy pozostaja jakby nie obecne...puste...choc sam vampir dusze posiada i mimo iz jest przekleta to jednak oczy jak to powiadaja sa zwierciadlem kazdej duszy i to wlasnie po owym spojrzeniu w nie mozna kogos takowego poznac - jezeli chodzi o ubior no coz to juz chyba w kwesti upodoban - kazdy lubi się ubierac inaczej i wcale nie jest ich jedyna domena czern - chodz najczestrza to jednak nie jedyna...

Odnosnie drugiego pytania...jak najbardziej tak...z czego to wynika - pozostanie poki co mym wlasnym sekretem :)
Caine
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 128
Rejestracja: 2005-06-12, 23:32
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Caine »

No widze ze ktos ma podobne zainteresowania jak ja... Wampiry fakyczne malo wyrozniaja się ze srodowiska je otaczajacego no ale niektorzy moga je rozpoznac jak to opisales powyzej...
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Dagon pisze:Coz wbrew pzorom vampira mozna poznac po szeregu zachowan
powiedz coś wiecej bo ciekawie gadasz :]
Dagon pisze:chadzaja troche inaczej od zwyklych ludzi (ciezko to wytlumaczyc slowami)
spróbuj
Caine
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 128
Rejestracja: 2005-06-12, 23:32
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Caine »

Wyglada to tak jakby unosili się nad ziemia chociaz po niej stapaja, faktycznie ciezko to wytlumaczyc. Najlapiej wyobraz sobie zechodzisz nie wysilajac się przy tym ani troche... :P[/code]
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Caine pisze:zechodzisz nie wysilajac się przy tym ani troche
w sensie ze się nie gibają na boki (w przypadku facetow) i nie patrza się pod nogi? :P jakos ciezko mi to sobie wyobrazic :]
Mastanar
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2006-08-23, 22:56
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mastanar »

aaaaa
Ostatnio zmieniony 2006-11-10, 23:31 przez Mastanar, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany

Wróć do „Wampiryzm”