Chęc przywrócenia podcastu

mikra25
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2010-01-14, 10:29
Lokalizacja: Kielce

Chęc przywrócenia podcastu

Post autor: mikra25 »

Cześć.
Audycji podcastu paranoralium.pl słucham od dłuższego czasu. Nie mogę przeboleć że zaprzestano nadawania programów.
Pomyślałem że jeśli dotychczasowi twórcy nie mają czasu na dalsze tworzenie audycji to może ja mógłbym spróbować tej trudnej sztuki. Ponieważ lubię szybko realizować moje pomysły jeszcze dzisiaj rano nagrałem próbki głosu.
Was drodzy użytkownicy i admini chciał bym zapytać o 3 rzeczy:
- po 1: czy chcieli byś cie żeby podcast był kontynuowany
- po 2: czy wyobrażacie sobie kolejne artykuły czytane moim głosem
- po 3 i najważniejsze: czy admini wyrażają zgodę na moje działanie
Z nielicznych zalet dotyczących mojego głosu mogę powiedzieć że przeszedłem już mutację więc mój głos nie ulegnie zmianie.
Tutaj znajdują się próbki mojego głosu:
http://mikra25.wrzuta.pl/audio/0TGnFTJK ... ka_glosu_1
http://mikra25.wrzuta.pl/audio/0Vrpf5PC ... ka_glosu_2

Bardzo proszę o odpowiedź użytkowników i administratorów bo to ostatecznie od nich wszystko zależy.

Pozdrawiam, Michał
Ostatnio zmieniony 2010-01-14, 22:09 przez mikra25, łącznie zmieniany 1 raz.
Claude
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: 2010-05-23, 03:26
Komentarze: 5

Re: Chęc przywrócenia podcastu

Post autor: Claude »

Jako, że ten temat chyba umarł - zarekomenduję własny podcast zajmujący się bardziej teoriami spiskowymi niż zjawiskami niewyjaśnionymi (polecam szczególnie sceptykom):
Teoria Chaosu

Być może nie kontynuuję klimatu podcastu Paranormalium i tego, co stworzyli twórcy tego podcastu, ale ich podcast na pewno zainspirował mnie do stworzenia tego nowego podcastu.

Gratuluję im pomysłu i wykonania. Bardzo dobra robota, szkoda, że już nie ma od 2 lat nowych odcinków. Ale tak jak Archiwum X, wszystko co dobre się kiedyś kończy...
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Chęc przywrócenia podcastu

Post autor: Ivellios »

Claude mOnet, powiedz mi człowieku jedną rzecz. Ty się tutaj zarejestrowałeś tylko po to, żeby swój podcast reklamować? Bo jak narazie to jedyne dwa twoje posty zawierają tylko reklamę i nic więcej...

Wracając do tematu podcastów Paranormalium, to żeby coś zacząć z tym działać, to muszą się zebrać przynajmniej ze trzy osoby - tak jak było kiedyś, byliśmy ja, Mawerick i Assassinio, nagrywaliśmy głosy, potem się to miksowało, dodawało podkład dźwiękowy i podcast był.
Musi się jakiś zespół zebrać, bo ja sam po prostu nie jestem w stanie tego wszystkiego robić.
A póki co to jak się ktoś już zgłosi na redaktora, to najczęściej kończy się na wysłaniu próbki głosu i po kandydacie słuch ginie. Zamiast wyjaśnić, że jednak nie może nagrywać, bo to i tamto, to po prostu przestaje się odzywać, a my nic nie wiemy.
Tak nie może być. Do podcastów powinny się zgłaszać tylko osoby, które wiedzą, że mogą nagrywać, że mają na to czas, itd. Przynajmniej godzinę trzeba poświęcić na to, żeby nagrać (w sensie wygadać :P ) dobrą audycję.
Claude
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: 2010-05-23, 03:26
Komentarze: 5

Re: Chęc przywrócenia podcastu

Post autor: Claude »

Ivellios pisze:Claude mOnet, powiedz mi człowieku jedną rzecz. Ty się tutaj zarejestrowałeś tylko po to, żeby swój podcast reklamować? Bo jak narazie to jedyne dwa twoje posty zawierają tylko reklamę i nic więcej...
Nie tylko. Trochę merytorycznych postów już wysłałem.
Wydaje mi się, że poszukiwacze zjawisk niewyjaśnionych (ZN), w tym teorii spiskowych (TS) powinni ze sobą współpracować, dlatego puściłem tego reklamowego posta. Nie zrobiłem tego z własnej pychy dla siebie, bo do interesu dokładam (czas, ale i realne pieniądze), a dla ludzi którzy chcieliby posłuchać czegoś ciekawego w temacie ZN i TS. Dla mnie zrobiłem to może też, ale po to, aby walczyć z niewiedzą ogółu i poniekąd z NWO.

W sprawie współpracy wysłałem Ci PM.
Awatar użytkownika
ZdzisławZdzisławski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: 2014-08-23, 02:12
Komentarze: 11

Re: Chęc przywrócenia podcastu

Post autor: ZdzisławZdzisławski »

Claude pisze: 2010-05-23, 04:07 Jako, że ten temat chyba umarł - zarekomenduję własny podcast zajmujący się bardziej teoriami spiskowymi niż zjawiskami niewyjaśnionymi (polecam szczególnie sceptykom):
Teoria Chaosu

Być może nie kontynuuję klimatu podcastu Paranormalium i tego, co stworzyli twórcy tego podcastu, ale ich podcast na pewno zainspirował mnie do stworzenia tego nowego podcastu.

Gratuluję im pomysłu i wykonania. Bardzo dobra robota, szkoda, że już nie ma od 2 lat nowych odcinków. Ale tak jak Archiwum X, wszystko co dobre się kiedyś kończy...
Może @Claude tutaj jeszcze zagląda. Włącz sobie dowolny z twoich pierwszych podcastów, a następnie porównaj z dowolną twoją audycją z ostatnich miesięcy. To jakby postawić piękny lśniący i mieniący się milionami kolorów diament obok starego rozlazłego śmierdzącego rzadkiego psiego gówna!
Claude
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: 2010-05-23, 03:26
Komentarze: 5

Re: Chęc przywrócenia podcastu

Post autor: Claude »

ZdzisławZdzisławski pisze: 2021-10-12, 02:11
Claude pisze: 2010-05-23, 04:07 Jako, że ten temat chyba umarł - zarekomenduję własny podcast zajmujący się bardziej teoriami spiskowymi niż zjawiskami niewyjaśnionymi (polecam szczególnie sceptykom):
Teoria Chaosu

Być może nie kontynuuję klimatu podcastu Paranormalium i tego, co stworzyli twórcy tego podcastu, ale ich podcast na pewno zainspirował mnie do stworzenia tego nowego podcastu.

Gratuluję im pomysłu i wykonania. Bardzo dobra robota, szkoda, że już nie ma od 2 lat nowych odcinków. Ale tak jak Archiwum X, wszystko co dobre się kiedyś kończy...
Może @Claude tutaj jeszcze zagląda. Włącz sobie dowolny z twoich pierwszych podcastów, a następnie porównaj z dowolną twoją audycją z ostatnich miesięcy. To jakby postawić piękny lśniący i mieniący się milionami kolorów diament obok starego rozlazłego śmierdzącego rzadkiego psiego gówna!
Próżnoś repliki się spodziewał
Nie dam ci prztyczka ani klapsa.
Nie powiem nawet "Pies cię jebał",
bo to mezalians byłby dla psa.
Awatar użytkownika
ZdzisławZdzisławski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: 2014-08-23, 02:12
Komentarze: 11

Re: Chęc przywrócenia podcastu

Post autor: ZdzisławZdzisławski »

No proszę, czyżby cię opuścili ostatni słuchacze, skoroś postanowił tu zajrzeć i odpowiedzieć? A może tak długo szukałeś jakiegoś tekściku, który mógłbyś mi tu wkleić i poudawać edudytę i inteligenta. Bo skoro ktos dobitnie nazwał twoją audycję w obecnym kształcie "gównem", to trzeba się wspiąc na wyżyny erudycji i zarzucić czymś z Tuwima. "Próżnoś repliki się spodziewał", a jednak jakiejś odpowiedzi udzieliłeś.

Jeśli myślałeś, że taką odpowiedzią we mnie uderzysz i i już się po tym nie podniosę, to miałęś rację. Nie podniosę się ze śmiechu.

Nic się nie uczysz, Klodziku, nie uczysz się ani nie wyciągasz wniosków. Absolutnie żadnych. Tyle razy już słuchacze oraz zarządzający radiami dawali ci do zrozumienia, jak bardzo twoja audycja się stoczyła i jak bardzo nie da się jej już słuchać, a już na pewno nie z takim zapałem jak kiedyś. A ty nie słuchałeś, udawałeś że uwag żadnych nie ma, nie ma żadnej krytyki, wszystko jest cacy. Skutki takiego podejścia widać gołym okiem. Ukisiłeś się we własnym sosie.

Możesz mnie teraz nazwać trollem, agentem, czymkolwiek co ci się w głowie urodzi. Mam to gdzieś. Nie mnie chodzić twoją stroną ulicy. A ty siedź w tej swojej urojonej oblężonej twierdzy.
Awatar użytkownika
AlbertKowalski
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 72
Rejestracja: 2018-11-12, 03:31
Komentarze: 1

Re: Chęc przywrócenia podcastu

Post autor: AlbertKowalski »

Kłod jest zbyt skupiony na podtrzymaniu swojego wizerunku by się przyznać do błędów. Sam kiedyś powiedział, że nawet, jak się pomyli, to zdania nie zmieni bo taki jest.
Nie wiem tylko dlaczego jest taki uparty i nie założy konta na YT by tam nadawać. Marmirow od dawna przestał retransmitować jego audycje a z jego strony źle się słucha. Zresztą to już nie jest teoria Chaosu, tylko paplanina o polityce.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Podcasty Paranormalium.pl (2006-2007, 2010-2012)”