Pojawiające się zadrapania znikąd?

Bardziej niż nieprawdopobobne, niemożliwe, niewiarygodne... i nie pasujące do pozostałych kategorii.
Ancesa

Pojawiające się zadrapania znikąd?

Post autor: Ancesa »

Hej, chciałabym Was taka szczerze zapytać, bo aż boję się sama o tym myśleć. Nigdy z żadną magią nie miałam do czynienia, ale dzisiaj drugi raz już pojawiły mi się takie płytkie zadrapanie na skórze, jakby w kształcie litery W. Na początku piekło i dopiero wtedy się zorientowałam, że coś się stało. Nie miałam jak sama tego zrobić bo miałam na sobie bluzę. Wcześniej miałam tak na udzie. Boje się, pomocy.
Awatar użytkownika
damianeo
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 12
Rejestracja: 2022-03-06, 22:38

Re: Pojawiające się zadrapania znikąd?

Post autor: damianeo »

Też miałem zadrapania kilka razy. Jednak moje były po linii prostej, więc możliwe że sam się podrapałem przez sen. Myślę że nie ma się czego bać jeśli nie odczuwamy jakichś złych skutków w życiu codziennym. Można też zrobić sesję hipnotyczną jeśli ktoś chce bardzo zaspokoić swoją ciekawość.
Awatar użytkownika
AlbertKowalski
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 72
Rejestracja: 2018-11-12, 03:31
Komentarze: 1

Re: Pojawiające się zadrapania znikąd?

Post autor: AlbertKowalski »

Czy tylko mi się tak wydaje, że kobiety mają tendencje do doszukiwania się jakiś magicznych mocy i zjawisk we wszystkim co jest dla nich dziwne lub gdy czegoś nie rozumieją? Tak samo się tyczy nadinterpretacji emocji, jakie odczuwają i przypisują im jakieś paranormalne pochodzenie.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Niewyjaśnione zjawiska”