Nieświadome zawarcie paktu z diabłem

Wszystko, co chcesz wiedzieć o demonach, i nie boisz się zapytać
Adziel4
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2020-12-29, 11:16

Nieświadome zawarcie paktu z diabłem

Post autor: Adziel4 »

Jakie mogą być konsekwencje podpisania nieświadomie paktu z diabłem (który sam do mnie przyszedł) krwią?
Po tej sytuacji przez pewien czas widziałam różne rzeczy(demony?). Głównie w ludzkich twarzach np jedno oko było czerwone, druga połowa twarzy inna, wrażenie że coś przy mnie jest, widzenie różnych cieni itp
W między czasie mój partner się zmienił(widziałam w jego twarzy zło) i zaczął być dla mnie agresywny. Gdy chciał się na mnie zamachnąć coś przesunęło go w bok. Po tej sytuacji Wyjechałam do rodziców, jednak miałam z nim oonrakt na Messenger. Pisał, że ma wrażenie że ja chodze u niego w pokoju, ze kontem oka widzi cienie, ze nie wie co się dzieje i dzień później przedawkowal leki i zmarł.
Wszystko to dla mnie dziwne, nie wiem sama co o tym myśleć. Wszystko to brzmi noeprawdopodobnie. Już nie widzę demonów ani nic z tych rzeczy, jednak zastanawiam się czy coś się jeszcze może wydarzyć.

Wszystkie te sytuacje sporo mnie kosztowały i nie jestem w stanie pojąć co się właściwie wydarzyło.
Awatar użytkownika
AlbertKowalski
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 72
Rejestracja: 2018-11-12, 03:31
Komentarze: 1

Re: Nieświadome zawarcie paktu z diabłem

Post autor: AlbertKowalski »

Nie zawarłaś żadnego paktu. Masz urojenia po prostu. Może warto pójść do lekarza.
Awatar użytkownika
multiverse
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2022-01-30, 03:00
Lokalizacja: Kraków
Imię i nazwisko: Julia

Re: Nieświadome zawarcie paktu z diabłem

Post autor: multiverse »

Często demon (ja to nazywam negatywną energią) po przywołaniu podszywa się pod bliskie osoby pustosząc życie wzywającego gdyż zapewne nie dotrzymałaś złożonych mu obietnic. Miałam to samo, po przywołaniu takiej energii, długo minęło zanim moje życie się ustabilizowało i to coś odpuściło.
Awatar użytkownika
AlbertKowalski
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 72
Rejestracja: 2018-11-12, 03:31
Komentarze: 1

Re: Nieświadome zawarcie paktu z diabłem

Post autor: AlbertKowalski »

Jeśli widzisz demony w bliskich ci osobach, to ma to swoją nazwę - schizofrenia.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Demonologia i demonolatria”