Tworzymy polska baze relacji o zjawiskach nadprzyrodzonych

Jeżeli byłeś świadkiem jakiegoś zjawiska, którego nie potrafisz wyjaśnić, opowiedz nam o nim.
Prosimy o nie zakładanie w tym dziale tematów typu "Proszę o pomoc dla kolegi"!
Awatar użytkownika
AlbertKowalski
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 72
Rejestracja: 2018-11-12, 03:31
Komentarze: 1

Re: Tworzymy polska baze relacji o zjawiskach nadprzyrodzonych

Post autor: AlbertKowalski »

Godzinę jadłeś obiad. Ta da.
Awatar użytkownika
damianeo
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 12
Rejestracja: 2022-03-06, 22:38

Re: Przesunięcie w czasie.

Post autor: damianeo »

pszewczyk82r pisze: 2022-11-27, 20:50 Kolejna moja przygoda z nieznanym miała miejsce 22.11.2022r. Trudno mi określić precyzyjnie określić przesłunięcie w czasie, ale jest pewne że zabrakło mi godziny. Dziwna sytuacja zgażyła się między 12:30, a 14:30 po obiedzie w PDS CRK w Białogardzie. Zaraz przed, zdażeniem z nie znanych przyczyn zresetował mi się smartwatch. Nie było by dla mnie nic dziwnego, gdyby również w tym samym czasie zablokował się bez powodu komputer. A było zaraz przed obiadem. Co prawda czekałem ok 30 minut na miejsce przy stole. Po obiedzie spojrzałem na smartwatch, a była godzina 14:30. Pytanie gdzie jest brakującą godzina po obiedzie. Pytanie zostawiłem bez odpowiedzi.

Samo przestawienie się godziny w urządzeniu elektrycznym nie jest nadzwyczajnym zjawiskiem. Ja np. mam problem z bateryjką BIOSu w komputerze, przez co czasem komp się zatnie, a po włączeniu jest inna data i godzina. Jednak jednoczesne zacięcie się smartwatcha i komputera jest już dosyć dziwne.

W innym temacie pisałeś o dziwnych snach w których byłeś badany. Być może ma to związek.

Luki czasowe są dosyć znanym zjawiskiem.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Nasze spotkania z nieznanym”