Tworzymy polska baze relacji o zjawiskach nadprzyrodzonych

Jeżeli byłeś świadkiem jakiegoś zjawiska, którego nie potrafisz wyjaśnić, opowiedz nam o nim.
Prosimy o nie zakładanie w tym dziale tematów typu "Proszę o pomoc dla kolegi"!
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Tworzymy polska baze relacji o zjawiskach nadprzyrodzony

Post autor: Pandemonium »

Karoolczak pisze:DZIEWCZYNO ZASTANOW się CO TY PISZESZ. Jak mozna byc az tak zaslepionym... Niech wkoncu do Ciebie dotrze, ze jestes najzwyczajniej manipulowana, ale w sumie na tace rzuc co łaska.
Heretyku ! Jak smiesz się opierac woli boskiej ! Przecierz kosciuł zbiera tylko i wyacznie na cele poborzne i rzyczliwe! Dzienki temu odnawiają koscioły i pomagają biednym dziecią ! Siedzicie tótaj i tylko w magie wieżycie ,a w boga nie ma komu ;(( Ale bug was i tak kocha!!! Ciongle jest szansa dla was, musicie tylko kochać maryje i jezuska on wam zawsze pomorze.

ja tam wieże "jaa", nie ma po co kuamać. Bo po co ? Mysle ze to znak dla niej. Zeby się nie poddawala i stawila czolo zyciu. NIE PODDAWAJ się !!!
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Tworzymy polska baze relacji o zjawiskach nadprzyrodzony

Post autor: Arek »

Wnioskuję że okno było otwarte (uchylone)???
jaa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: 2011-05-19, 11:40

Re: Tworzymy polska baze relacji o zjawiskach nadprzyrodzony

Post autor: jaa »

Nie rzucam "na tackę',ponieważ rzadko bywam w kościele..,nie jestem idealna.Kler to nie Bóg.Oni powinni nauczać o Nim,chociaż nie zawsze im się to udaje,i błądzą czasem bardziej od innych,i na pewno będą karani surowiej. Jednak oni nie są świadectwem istnienia Boga...
Okno było zamknięte jak zawsze.Wszystko na stoliku było zalane,jak i również pod nim była kałuża wody (chyba).Tylko na klawiaturze było dodatkowo sporo śmieci,coś jak rozgniecione szaro-zielone warzywo,oraz rozgotowana kapusta...???i bardzo malutkie ziarenka,a właściwie tylko ich łuski...I ta podwinięta,zarzucona na stolik firanka oraz przewrócona figurka.
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: Tworzymy polska baze relacji o zjawiskach nadprzyrodzony

Post autor: Karoolczak »

Wnioskujac po twojej relacji uwazam, ze to najczystsza ingerencja samego belzebuba. Ktoz inny mogłby zepsuc klawiature ?! Rzadko jestes w kosciele ? Spłoniesz za to ;) Dobra teraz naprawde... Nie ma sensu szukac zjawisk nadprzyrodzonych w tej sytuacji, poniewaz jest wiele racjonalnych wyjasnien.

Pandemonium wiem, spłone na stosie, a potem w piekle...
jaa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: 2011-05-19, 11:40

Re: Tworzymy polska baze relacji o zjawiskach nadprzyrodzony

Post autor: jaa »

Nie czuję się wyjątkowo dobra czy też wyjątkowo zła...Dlatego nie wiem czy to jakaś manifestacja dobrej czy też złej strony.Po co miałabym coś tutaj zmyślać-nie wiem.Tego samego dnia kupiliśmy nową klawiaturę,i naprawdę pomyślałam przez chwilę żeby ją zabrać ze sobą do łóżka,bo znowu coś ją zaleje :) Stuki póki,trzaskanie drzwiami gdy nikogo nie ma,to zdarza się też czasami,ale w tym przypadku naprawdę pomyślałam ze złością...przesadziliście tym razem-chociaż zupełnie nie wiem kto:-/
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: Tworzymy polska baze relacji o zjawiskach nadprzyrodzony

Post autor: Słowianka »

Wydaje mi się, że jest tak napisane tylko z niedopatrzenia. Co, komu po polskiej bazie, zjawisk wymyślonych?

I nie, nie mówię że ty zmyślasz. Aczkolwiek z twojej relacji nie ma nic, dla mnie.
Ani sobie filmiku nie zobaczę, ani zdjęcia, ani nie odwiedzę miejsca by sama sprawdzić what's going on...*

Poza tym, co na podstawie twojej relacji ma być napisane?
Gdzieś w Polsce, u jakiejś jaa, coś nasikało na klawiaturę... Give me a break....*


*Coś mnie na angielski naszło ostatnio ;p
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: Tworzymy polska baze relacji o zjawiskach nadprzyrodzony

Post autor: Karoolczak »

Stukanie, trzaskanie moze byc spowodowane m.in. wiekiem domu/mieszkania, wiatrem, instalacja gazowa, hydrauliczna, elektryczna, roznymi insektami w scianach, sasiadami. Moge tak wymieniac w nieskonczonosc
jaa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: 2011-05-19, 11:40

Re: Tworzymy polska baze relacji o zjawiskach nadprzyrodzony

Post autor: jaa »

Drzwi zamknęły się,a raczej trzasnęły w bezwietrzną pogodę,dosłownie na moich oczach.Dwa razy walenie bardzo mocne w sufit domu tzn.strop,mieszkam w domku jednorodzinnym,sprawdziłam później-pusto.No i to stukanie, zawsze na około miesiąc do sześciu tygodni ,przed śmiercią najbliższych mi osób.
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: Tworzymy polska baze relacji o zjawiskach nadprzyrodzony

Post autor: Karoolczak »

Mogło lekko zawiać i dlatego trzasneły. Pukanie w strop mogą powodować ptaki. O pukaniu w ścianiach czy gdziekolwiek w domu już mówiłem.
jaa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: 2011-05-19, 11:40

Re: Tworzymy polska baze relacji o zjawiskach nadprzyrodzony

Post autor: jaa »

Trzasnęły tak,że kłódka na nich bujała się przez ok.3 minuty.Nie hoduję ptaków na strychu-naprawdę,a to były baardzo mocne uderzenia.
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: Tworzymy polska baze relacji o zjawiskach nadprzyrodzony

Post autor: Karoolczak »

Nie musisz ich hodować, żeby sobie tam żyły, mocne stukanie mogło być wywołane dziobaniem w podłoge własnie tych ptakow. Mogą to być również nietoperze. Co do drzwi to nadal nie zmieniam zdania. Może spróbuj złapać coś na kamerze/aparacie ? Albo zaproś jakiegoś spirytyste ?
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: Tworzymy polska baze relacji o zjawiskach nadprzyrodzony

Post autor: Słowianka »

Nie trzaśnięcie drzwi jest tu zjawiskiem paranormalnym. Pokażcie mi jakąkolwiek kłódkę, która buja się sama przez 3 minuty! hehehe

A ty się nie nie przejmuj, to aniołki bawiły się w ganianego. Wszystko w rękach Boga ^^ Możesz spać spokojnie.
jaa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: 2011-05-19, 11:40

Re: Tworzymy polska baze relacji o zjawiskach nadprzyrodzony

Post autor: jaa »

Bo gdy bujanie się kłódki powstało przypadkiem,wcale nie zwracamy na to zazwyczaj uwagi,jednak w tym przypadku patrzyłam na to poruszanie się kłódki,do samego końca,i trwało to bardzo długo.
...A ty się nie nie przejmuj, to aniołki bawiły się w ganianego. Wszystko w rękach Boga ^^ Możesz spać spokojnie...Jak ci nie szkoda czasu,na takie cięte riposty...?
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: Tworzymy polska baze relacji o zjawiskach nadprzyrodzony

Post autor: Karoolczak »

Daj sobie dziewczyno spokój z jakąś ruszająca się kłódką tylko złap aparat i spróbuj coś złapac
jaa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: 2011-05-19, 11:40

Re: Tworzymy polska baze relacji o zjawiskach nadprzyrodzony

Post autor: jaa »

Wiem,wiem...Tylko nie jest tego tak dużo,trzy do czterech wydarzeń w ciągu tego roku.Z reguły gdy chcę podjąć jakąś ważną decyzję ,która wydaje mi się dobra.
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: Tworzymy polska baze relacji o zjawiskach nadprzyrodzony

Post autor: Słowianka »

A okazuje się potem, że jaka była?
Proponuję zagrać w totolotka. Wytypuj numery i czekaj na znak. I w zależności, czy ostrzega cie przed złą, czy złości się na dobrą, wyżyć kupon i wypełnij jeszcze raz, lub biegusiem do kolektury!!! ;p

Jeśli się uda, to zastrzegam sobie prawo do 10% wygranej, jako pomysłodawczyni ^_^
Awatar użytkownika
Bowner
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 104
Rejestracja: 2012-04-08, 13:33
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Tworzymy polska baze relacji o zjawiskach nadprzyrodzony

Post autor: Bowner »

A ja to niemogę zobaczyć UFO ;/ "Fakt" widzę późnym wieczorem nieraz latające pkt (najczęściej 3-4) ale pewności nigdy nie mam:/ ...
Awatar użytkownika
Doctore
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 177
Rejestracja: 2011-12-06, 23:20
Lokalizacja: Międzychód
Komentarze: 1

Re: Tworzymy polska baze relacji o zjawiskach nadprzyrodzony

Post autor: Doctore »

Bowner pisze:A ja to niemogę zobaczyć UFO ;/ "Fakt" widzę późnym wieczorem nieraz latające pkt (najczęściej 3-4) ale pewności nigdy nie mam:/ ...
A takie posty powinny być karane gdyż nic nie wnoszą do tematu tylko robią spam i śmietnik.
sonsi
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2012-08-13, 00:57

Re: Tworzymy polska baze relacji o zjawiskach nadprzyrodzony

Post autor: sonsi »

Zastanawiam się czy tak jest zawsze jak dzis..., dawno nie przygladalem się gwiazdom. Wyczytalem dzis na necie o deszczu perseidow i poszedłem poogladac. Byłem dosc pozno bo po godz.22 ale i tak z 4-5 razy cos bardzo szybko migło na niebie to chyba miało byc to?
Przy okazji spadajacych gwiazd chcialem tez powypatrywac kule swiatła, ktore czesto lataja na misjach nasa :D no ogladałem ostatnio program o tym. Dziwna rzecz przez około poł godziny dostrzeglem z 5-6 (pojedynczo) małych swietlnych punkcikow na niebie lecacych ze stałym kierunkiem i raczej stała predkoscia, porownywalna z predkoscia samolotow tylko ze te punkty nie migały. W tym czasie widziałem tez z z 4-5 samoloty z migajacymi swiatłami i zastanawiam się czy na niebie zawsze panuje taki ruch i czemu te jedne swiatła nie migały ani nie wydawaly chyba dzwieku (wiekszosc z zaobserwowanych samolotow z migajacymi swiatelkami bylo slyszalnych) aha pod koniec wzialem lornetke i migajace swiatla w powiekszeniu byly 2 albo 3 jakby na szkrzydlach. Swiatla nie migajace, namierzylem przez lornetke chyba tylko jedno bylo w powiekszeniu dalej pojedynczym punktem. Pewnie to byly jakies inne samoloty ale troche te punkty wydaly mi się dziwne. I nie wiem czy dzis się ode mnie pech odwrocil czy do do obserwacji jestem dzieckiem szczescia hehe ale widzialem jeszcze cos sporo wiekszego niz punkciki swiatla. To własnie to co zobaczylem wywarlo na mnie najwieksze wrazenie. Zobaczylem podlozny obiekt wydawal się duzy, lecial sporo nizej niz punkciki swiatla, ale wysokosci nie potrafie okreslic. Tez nie jestem pewien czy mi się cos nie przywidzialo, ale widzialem ten obiekt jakies 10 sekund wiec chyba jednak cos tam widzialem...
Obiekt wydawal się podlozny i jakby miał pod soba 3 kule, ale nie swiecil, wydwal się oswietlany od spodu przez swiatla miasta ale to chyba niemozliwe, moze delikatnie wytwarzal jakies swiatlo bo na podłuznym kształcie widzialem 3 okragle kule, hmmm obiekt bardzo ciezko bylo wypatrzec dostzreglem go jak juz kawalek nade mna przelecial, wydawala się jakby jakis cien przemykajacy po niebie, zaczalem oczy wyczeszczac bo w pierszej chwili uzalem ze to przewidzenie, ale ciagle to cos widzialem do momentu az się oddalilo, a poruszalo się dosc szybko i bezglosnie
To co chyba widzialem skojarzylo mi się z ufo nad niemcami http://ufoevidence.org/cases/case486.htm moze to byla moja wyobraznia hmmm ale chciałem to napisac zanim pojde spac, sam nie wiem co o tym myslec ale ciesze się ze mimo chlodnej nocy wyszedlem na dwor.
Awatar użytkownika
pszewczyk82r
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 18
Rejestracja: 2007-04-06, 16:19
Lokalizacja: Koszalin
Imię i nazwisko: Paweł Szewczyk

Przesunięcie w czasie.

Post autor: pszewczyk82r »

Kolejna moja przygoda z nieznanym miała miejsce 22.11.2022r. Trudno mi określić precyzyjnie określić przesłunięcie w czasie, ale jest pewne że zabrakło mi godziny. Dziwna sytuacja zgażyła się między 12:30, a 14:30 po obiedzie w PDS CRK w Białogardzie. Zaraz przed, zdażeniem z nie znanych przyczyn zresetował mi się smartwatch. Nie było by dla mnie nic dziwnego, gdyby również w tym samym czasie zablokował się bez powodu komputer. A było zaraz przed obiadem. Co prawda czekałem ok 30 minut na miejsce przy stole. Po obiedzie spojrzałem na smartwatch, a była godzina 14:30. Pytanie gdzie jest brakującą godzina po obiedzie. Pytanie zostawiłem bez odpowiedzi.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Nasze spotkania z nieznanym”