Wibracja domu/mieszkania

Świadomość, Światło i Miłość to wartości, które są naturalne dla każdej istoty ludzkiej, dlatego znajdują się ponad religiami czy systemami filozoficznymi. W tym dziale podyskutujesz na tematy związane z rozwojem duchowym
Victor
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2022-11-06, 21:35

Wibracja domu/mieszkania

Post autor: Victor »

Z moich obserwacji i doświadczeń wynika, że coś w tym jest. Duże znaczenie ma numer mieszkania czy domu, czyli jego wartość numerologiczna. Liczy się numer na drzwiach mieszkania lub domu, włącznie z literami. Sam to zaobserwowałem u siebie i u innych, że naprawdę inaczej się czułem w mieszkaniach o różnych numerach. Tak samo podpis, którego używamy ma znaczenie. Data urodzenia u człowieka sporo mówi o jego osobowości. Polecam się zapoznać z tematem. Każdy zrobi jak uważa, ale naprawdę warto przynajmniej spróbować. Jeśli np. ktoś mieszka pod jakimś numerem i nie czuje się tam dobrze, to zawsze można zmienić to poprzez dopisanie jakiejś cyfry, w zależności od oczekiwanych rezultatów. Sam bym kiedyś wyśmiał tego typu wpis, uznając to za w najlepszym przypadku stek bzdur, ale tak jak wspomniałem moje doświadczenia mnie przekonały. Niech każdy sam to oceni, być może przynajmniej jedna osoba coś zmieni w swoim życiu na lepsze dzięki tej wiedzy.
Awatar użytkownika
electrix18
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2012-10-18, 01:34
Lokalizacja: Liverpool
Imię i nazwisko: Damian

Re: Wibracja domu/mieszkania

Post autor: electrix18 »

Bardzo ciekawa teoria, nie znam się na numereologii, czy nr. 14 to pozytywna liczba?
Victor
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2022-11-06, 21:35

Re: Wibracja domu/mieszkania

Post autor: Victor »

Tak, 14 jest pozytywna. Na pewno jest bardzo energiczna i żywotna, pewna siebie i odważna.
Awatar użytkownika
AlbertKowalski
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 72
Rejestracja: 2018-11-12, 03:31
Komentarze: 1

Re: Wibracja domu/mieszkania

Post autor: AlbertKowalski »

Tia. 14 jest pozytywną a 6 i 8 już nie. 23 jest demoniczna a 3 jest liczbą magicznej przemiany. Co za bzdury. Ktoś naprawdę wierzy w takie brednie?
Gość

Re: Wibracja domu/mieszkania

Post autor: Gość »

W tym rzecz, że nigdzie nie napisałem takich rzeczy co do tych liczb. Tak naprawdę to każda cyfra ma swoje plusy, warto po prostu się z tym zapoznać i dobrać numer pod kątem naszych oczekiwań. Nikt nikomu nie każe w to wierzyć, każdy ma swój rozum. I tak się składa, że 23 się sumuje do 5, a to jest uważane za pozytywną cyfrę.
Awatar użytkownika
AlbertKowalski
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 72
Rejestracja: 2018-11-12, 03:31
Komentarze: 1

Re: Wibracja domu/mieszkania

Post autor: AlbertKowalski »

Dobra, to wytłumacz mi dlaczego 5 jest liczbą pozytywną? Na jakiej podstawie ta dla przykładu liczba jest pozytywna? Kto to ustalił i na jakiej zasadzie?
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Rozwój duchowy”