opentanie przez wenża astralnego

Dział na wszelakiego typu tematy religijne, dotyczące wiary oraz zagrożeń związanych z działalnością sekt
Awatar użytkownika
soulhelper
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2022-08-15, 09:05
Lokalizacja: opole

opentanie przez wenża astralnego

Post autor: soulhelper »

witam
jestem nowy na tym forum ..prosze was o nie wykasowywanie tego postu bo naprawde szukam pomocy
opentóje mnie wonż astralny od paru dobrych lat ,skond wiem że to właśnie wonż bo mi się pokazał już wiele razy
strasznie mnie napiętnóje już jakieś 2 lata , wogóle czóje się z nim bardzo nieswojo...ten wonż napawa mnie agresjom
do dobrych np.moja rodzina ,ksiondz,w kosciele podczas mszy, jak jade w autobusie ,w sklepie ,chodzi o to że on ten gad
napawa mnie agresjom tylko do dobrych ludzi ...a do złych trolli mnie hipnotyzóje , zniewala, i chce żebym się ich bał
czy ktos z was zna jakoms magie żeby to bydle wyrzócic z mojego ciała ,może jakis specjalny rytóał
byłem już u egzorcysty ale tych 2 ksienży tylko odmówili jakoms modlitwe która nic nie dała
może znacie kogos kto potrafi wyjsc z ciała do swiata astralnego i jakos pokonac to bydle
dużo się modle ale to też nic nie daje ,woda świencona krżyż też nic nie daje próbowałem już wiele razy i nic
jeżeli macie jakiś pomysł to piszcie..
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: opentanie przez wenża astralnego

Post autor: Ivellios »

Mając na względzie potężne nagromadzenie błędów ortograficznych, wyglądających na wprowadzone celowo, doprawdy trudno mi nie odnieść wrażenia, że ten temat to jednak wyjątkowo słaby żart.
Awatar użytkownika
soulhelper
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2022-08-15, 09:05
Lokalizacja: opole

Re: opentanie przez wenża astralnego

Post autor: soulhelper »

z góry przepraszam za błendy ortograficzne , a co do tematu to poważna sprawa a nie żaden żart,naprawde potrzebóje pomocy...
txf
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 10
Rejestracja: 2021-12-04, 02:53

Re: opentanie przez wenża astralnego

Post autor: txf »

Wydaje mi się ze jakis psycholog/terapeuta bardziej by Ci pomogl niz forum ezoteryczne czy egzorcysta....
Awatar użytkownika
soulhelper
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2022-08-15, 09:05
Lokalizacja: opole

Re: opentanie przez wenża astralnego

Post autor: soulhelper »

widze koledzy że nie potraktowaliscie mnie poważnie
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: opentanie przez wenża astralnego

Post autor: Ivellios »

Popatrz sobie na swój pierwszy post w tym temacie, a następnie zastanów się, dlaczego zostałeś potraktowany właśnie w taki sposób. Trudno traktować serio człowieka, który celowo wali pierdyliardy byków ortograficznych w co drugim słowie. Bo nie wiem jak inni, ale ja po prostu nie widzę powodu, by wierzyć, że przeglądarka ci tego nie podkreśliła (dodam jeszcze, że dostępnie obecnie przeglądarki nie tylko podkreślają byki na czerwono, ale oferują też możliwość ich poprawienia, zaś na smartfonach masz dodatkowo autokorektę, która wymaga celowego wyłączenia albo popsucia słownika, żeby błędy pozostały we wprowadzanym tekście). Zwyczajnie usiłujesz robić sobie z nas jaja. Nie jesteśmy tacy głupi jak ty mądry.
Awatar użytkownika
soulhelper
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2022-08-15, 09:05
Lokalizacja: opole

Re: opentanie przez wenża astralnego

Post autor: soulhelper »

panie iveliosie zapewniam iż celowo nie wale byków ortograficznych ...zawsze miałem z tym problem w szkole...słucham waszego radia już 10 lat ..jestem waszym małym fanem po prostu potrzebna mi jest pomoc
Awatar użytkownika
soulhelper
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2022-08-15, 09:05
Lokalizacja: opole

Re: opentanie przez wenża astralnego

Post autor: soulhelper »

jestem jednym z targetów w naszym kraju któremu gangstalkerzy nie dajom spokoju już 10 lat
Awatar użytkownika
soulhelper
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2022-08-15, 09:05
Lokalizacja: opole

Re: opentanie przez wenża astralnego

Post autor: soulhelper »

pewni ludzie chcieli ze mnie zrobic gamgstalkera, na szczscie ja powiedziałem NIE i od tego czasu nie dają mi spokoju..
Awatar użytkownika
soulhelper
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2022-08-15, 09:05
Lokalizacja: opole

Re: opentanie przez wenża astralnego

Post autor: soulhelper »

moich sonsiadów w bloku przekópiono a mnie opentóją astralnym wężem i chcom żebym zaprzedał swoją DUSZE..
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: opentanie przez wenża astralnego

Post autor: Ivellios »

"sonsiadów", "przekópiono", "opentóją", "opentóje", "wonsz", "ksiondz"... i ty mi tu pieprzysz że nie piszesz tak celowo? Słuchaj dzieciaku, ja znam ludzi z dysleksją, i powiem ci jedno: ŻADEN dyslektyk nie robi tak rażących błędów. ŻADEN! A nawet jeśli robią, to je poprawiają, gdy przeglądarka im je zaznaczy na czerwono. Uprawiasz trolling wyjątkowo niskich lotów i próbujesz robić z nas tutaj skończonych debili. Zamykam temat, do kasacji.
Zablokowany

Wróć do „Wiara, religie i sekty”