Czy kiedykolwiek udało się potwierdzić OOBE?

Tematy dotyczące świadomego śnienia (LD), doświadczeń pozacielesnych (OOBE) oraz podróży mentalnych. Pytania o sposoby osiągania, ćwiczenia itd LD i OOBE prosimy umieszczać w przyklejonych tematach
Sybil
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: 2022-02-09, 02:49

Czy kiedykolwiek udało się potwierdzić OOBE?

Post autor: Sybil » 2022-02-09, 03:31

Przecież to wydaje się bardzo proste do weryfikacji przez naukę, o ile nie jest dyrdymałami. Wystarczy, aby w drugim pokoju były plakaty z tekstami lub cokolwiek innego, co człowiek teoretycznie mógłby zobaczyć jedynie poprzez opuszczenie własnego ciała. Nie zastawnaia was, dlaczego nikt nie jest w stanie tego potwierdzić?
Awatar użytkownika
Hybrid
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2013-03-13, 00:00
Imię i nazwisko: Stanisław Szafert

Re: Czy kiedykolwiek udało się potwierdzić OOBE?

Post autor: Hybrid » 2022-03-15, 12:44

Sybil pisze:
2022-02-09, 03:31
Nie zastawnaia was, dlaczego nikt nie jest w stanie tego potwierdzić?
Ano dlatego , że powyższe zjawisko nazywane szumnie OBE po prostu nie istnieje w otaczającej nas rzeczywistości . Lecz niestety każdy z ''ekspertów'' OBE-nautyki dałby sobie pokroić przyrodzenie w talarki a ''worek'' przybić papiakiem do stołka na którym siedzi , że powyższe zjawisko jest jak najbardziej realne i oni jego ''doświadczają'' latając sobie swobodnie w te i we wte po Układzie Słonecznym ... a co bardziej odważniejsi zapuszczali się nawet do centrum Milky Way .

Analogiczną sytuację widzimy także w konflikcie pomiędzy ''okrągłoziemcami'' i płaskoziemcami , ci pierwsi , bardziej ortodoksyjni - niestety jest ich ogromna większość - twierdzą , że nasza Niebieska Planetka jest okrąglutka jak piłeczka do ping-ponga , ci drudzy ... wiadomo . Na marginesie (bo to nie temat przewodni) można stwierdzić , że Niebieska Planetka na pewno nie jest figurą geometryczną przypominającą w przybliżeniu kulę ... jak już to ''półkulę'' i to na jej płaskiej części żyjemy . Świadczą bezspornie o tym mapy i matematyczne wyliczenia XVI w. kartografa Gerarda Merkatora na których opiera się - jak na fundamencie dom - dzisiejsza cała kartografia ... no proszę w dzisiejszej dobie najprzeróżniejszych techniczno-inżynieryjnych gadżetów i cudów (GPS-y , satelity i inne duperszmity) nie jesteśmy w stanie odwzorować wielkości kontynentów i przenieść je na papier (choć jest to tak proste jak to , że Słońce świeci) tylko musimy polegać na wiedzy XVI wiecznego matematyka i kartografa .
Odkrywamy planety , układy , galaktyki i inne cuda na patyku a nie potrafimy poprawnie obliczyć długości ''głupiej'' rzeki jaką jest Amazonka .
Nie zadziwiające ?
Kończąc ten poboczny wtręt należy jeszcze obowiązkowo dodać , że gdyby myśleć kategoriami ''okrągłoziemców'' to największa rzeka jankesów w połowie swego biegu płynęła by pod górkę i to grubo by pod nią miała . Są jeszcze ciekawsze ''wisienki'' na torcie ... chociażby i taka : dlaczego igła kompasu na południowej półkuli w okolicach podbiegunowych ... nadal pokazuje nam północ ... ciekawe ...

ad rem

Na Uniwersytecie Stanforda u jankesów , u dziekana wydziału ''psychologicznego'' w jego tajnej kancelarii , w szafie pancernej , znajduje się zalakowana koperta w której we wnętrzu jest włożona kartka papieru z napisanym jednym zdaniem prostym - minimum trzy wyrazy ... leży tam od lat (powyższego dowiedziałem się około 2013 roku) ... i czeka ... czeka ... na OBE-nautę który odczyta owe zdanie i zainkasuje JEDEN MILION BAKSÓW ... taka jest nagroda .

Jak na razie OBE-nauci to olewają ... widocznie za JEDEN MILION BAKSÓW nie warto ''wytężać'' umysłu .

Idąc tym tokiem rozumowania - jeżeli zjawisko było by rzeczywiste - nie potrzeba by było żadnych służb specjalnych . Wystarczyłoby aby jedna i druga strona miała w pogotowiu po drużynie OBE-nautów ... nie byłoby gierek politycznych , nie było by tajemnic ... ''kałamarze'' ci więksi i ci mniejsi zdawali by każdy szkolny egzamin ... celująco ... oczywiście robiąc wcześniej zrzutkę na mister OBE-nautę .

Pozdrawiam myślących
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości