Ciekawe obiekty nad Warszawą.

Jeżeli byłeś świadkiem jakiegoś zjawiska, którego nie potrafisz wyjaśnić, opowiedz nam o nim.
Prosimy o nie zakładanie w tym dziale tematów typu "Proszę o pomoc dla kolegi"!
Anar
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2021-12-27, 12:44

Ciekawe obiekty nad Warszawą.

Post autor: Anar »

Witam,
chciałem się z Wami podzielić obserwacjami, których dokonałem w Warszawie. W sumie w swoim życiu widziałem na warszawskim niebie 3 razy rzeczy, których nie umiem sobie racjonalnie wyjaśnić. Wszystkie 3 obserwacje miały miejsce na warszawskiej Sadybie. Pracuję w branży hotelarskiej, nie raz zdarzają mi się więc dyżury nocne.
Pierwsza obserwacja miała miejsce w lipcu 2019 roku. O godzinie 3 z minutami wyszedłem przed obiekt w którym pracuję i dostrzegłem jasny punkt przemieszczający się na niebie niewiele wyżej nad horyzontem...Noc była księżycowa, jasna, na niebie pojedyncze chmury. Udało mi się telefonem uchwycić obiekt ( choć widziałem 2 obiekty ). Jeśli byłoby zainteresowanie mogę szczegółowo opisać te zdarzenia. Do tego zjawiska odnosi się zdjęcie oznaczone białą jedynką.
Kolejne ciekawe zdarzenie miało miejsce w tym samym miejscu 18 grudnia tego roku. Zdjęcie nr. 2. Godzina obserwacji również po godzinie 3 w nocy. No i ostanie, to zdarzenie z wczoraj, czyli 26.12 z godziny 7 rano. Także z tego samego miejsca. Te zdjęcia, które widzicie, to maksymalne cyfrowe powiększenia telefonem. Mam je na telefonie oczywiście w oryginale. Czy ktoś z Was widywał nad Warszawą podobne rzeczy. Może ktoś umie wyjaśnić, co to było ?
Załączniki
Przecddhwytywanie3.jpg
Przecddhwytywanie3.jpg (5.97 KiB) Przejrzano 736 razy
Przechwytywanie.JPG
Przechwytywanie2.JPG

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Nasze spotkania z nieznanym”