Zmiany na forum i na stronie głównej 30 września 2021

Propozycje nowych audycji, tematów, itd. oraz uwagi i propozycje dotyczące działania strony. W tym dziale są również umieszczane ogłoszenia od administratorów
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Zmiany na forum i na stronie głównej 30 września 2021

Post autor: Ivellios »

Parę słów o zmianach, jakie dziś nastąpiły. Największa zmiana dotyczy działania forum, które od teraz będzie dostępne pod adresem https://forum.paranormalium.pl/ Jest to podyktowane potrzebą wyeliminowania pojawiających się od czasu do czasu błędów opatrzonych kodem 403 (odmowa dostępu). Musiałem "wyciągnąć" forum spod działania funkcji CDN Security oferowanej przez OVH, która to funkcja okazała się delikatnie mówiąc zbyt nadgorliwa, przez co serwer traktował niektórych użytkowników jako potencjalnych włamywaczy ;) Błędy 403 nie powinny już występować, gdyby jednak nadal występowały, będę wdzięczny za poinformowanie.

Przy okazji poprawiłem też logowanie z poziomu strony głównej www.paranormalium.pl - wcześniej po zalogowaniu przekierowywało użytkownika albo na forum albo na stronę główną, teraz już nie powinno to mieć miejsca. Również ci z Państwa, którzy włączyli sobie weryfikację dwuetapową, po wpisaniu kodu będą przekierowani do ostatnio przeglądanej podstrony.

Jeśli ktoś ma problem z zalogowaniem się, to powinien w przeglądarce wyczyścić ciasteczka z domeny paranormalium.pl (należy usunąć WSZYSTKIE ciasteczka z tej domeny), a następnie spróbować zalogować się jeszcze raz.

Jeszcze jedna drobna zmiana na stronie głównej - w górnym menu zmieniłem przycisk "Archiwum MP3", tak że kliknięcie w niego prowadzi od razu do archiwum audycji, zamiast - jak do tej pory - rozwijać menu.

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium”