To co czuję, dzieje się naprawdę - Prekognicja

Tematy o hipnozie, autohipnozie i szeroko pojętej psionice (czyli postrzeganiu pozazmysłowym i psychokinezie).
lsnienie
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2017-11-25, 20:31

To co czuję, dzieje się naprawdę - Prekognicja

Post autor: lsnienie »

To, co ja przeczuwam, dzieje się naprawdę. Przed śmiercią mojej matki miałam następujące myśli: "muszę jej powiedzieć, że jest dla mnie ważna", "trzydziestego ktoś umrze", "jedno z moich rodziców nie dożyje mojego wesela". Nie wiedzieć czemu ciągle wpatrywałam się w stronę garażu, moja głowa odwracała się samoistnie w jego kierunku. Dnia 30 czerwca odebrała sobie życie właśnie w tamtym miejscu.
Przed przeprowadzkami miałam myśli typu "długo tu już nie pomieszkam". Przed zamieszkaniem z, jak się później okazało, kłopotliwą lokatorką myślałam: "wkopałam się w mieszkanie z nią". Lokatorka załatwiła mi pracę. Zaczęłam miewać myśli: "wygryzę ją z tej pracy". Została z niej zwolniona, ja pozostałam.
Mysląc o życiu uczuciowym, od kilku lat mam przeczucie, że w życiu czeka mnie coś jeszcze poza obecnym związkiem. Spotkałam mężczyznę, który okazał się być moją bliźniaczą duszą, lecz w tym momencie nie możemy być razem. Poznałam go właśnie w wyżej wymienionej pracy. Moje przeczucie mówi, że jeszcze kiedyś nasze drogi się złączą.
Jeśli chodzi o pracę, w rodzinnym mieście już jako dziecko przyciągał moją uwagę budynek jednej z hurtowni. Obecnie pracuję w tej właśnie hurtowni tylko w innym mieście. Zawsze moje zainteresowanie wzbudzały imiona czy nazwy miast, z którymi później miałam w życiu mniejszy lub większy związek.
Tego typu sytuacje zdarzają mi się coraz częściej w miarę postępu rozwoju mojej duchowości.
Mam wrażenie, że moje życie jest już z góry zaplanowane. To, co ja przeczuwam, dzieje się naprawdę. Przestaję już wierzyć w przypadki. Nie boję się tego, co widzę i czuję, ale zastanawiam się jak to właściwie jest? Jesteśmy poddani przeznaczeniu?
patyk
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 9
Rejestracja: 2020-07-19, 03:59
Komentarze: 7

Re: To co czuję, dzieje się naprawdę - Prekognicja

Post autor: patyk »

Post stary, ale dla potomnych - tak, nie jesteś sama z tymi doświadczeniami. Ja mam podobnie i trochę ostatnio zrezygnowałem z praktykowania tego, ponieważ chcąc dobrze - pogorszyłem sobie baaardzo. Po prostu (los?) uznał, że pewne rozwiązanie bedzie odpowiednie dla mojej myśli. Cieżko to wytłumaczyć komuś, kto tego nie doświadczył, ale wiedzcie że to prawda. Pytani tylko CO powoduje, iż takie zjawiska się "ziszczają".
Adeptus
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 8
Rejestracja: 2020-05-21, 12:45

Re: To co czuję, dzieje się naprawdę - Prekognicja

Post autor: Adeptus »

Mam nadzieję, że przeznaczenie nie istnieje, bo to by odbierało jakikolwiek sens naszej egzystencji... Choć niestety, ale wielu naukowców dochodzi do wniosku, że całkiem możliwe, że ono istnieje - wszystko jest akcją i reakcją, więc od chwili powstania świata było przesądzone, że za miliard lat ciąg zdarzeń wywoła taki, a nie inny efekt...

Ale jak wyżej - mam nadzieję, że jednak tak to nie działa. A co do prekognicji - zakładam, że mogą istnieć jakieś intuicje, przeczucia, ale jednak nic nie jest przesądzone. Jak w przykładzie lsnienia - przecież cały czas teoretycznie miałaś wybór, mogłaś np. natychmiast odejść z tej pracy - wówczas, przeczucie by się nie spełniło.

Taka ciekawostka - parapsychologowie badający prekognicję najczęściej robią to za pomocą specjalnych maszyn, które mają losować cyfry, znaczki, czy też losować, która lampka się zapali - maszyna ma zagwarantować uczciwość i bezstronność badania. Badany ma zgadnąć, co za chwilę zostanie wylosowane... No i ponoć faktycznie zdarzają się osoby, które zgadują ponadprzeciętnie często, co wyklucza zwykły przypadek. Tyle, że pojawiło się zagadnienie - czy to faktycznie badany zgaduje, że maszyna za chwilę wylosuje czwórkę... Czy też badany myśli sobie "pojawi się czwórka" i podświadomie wpływa na maszynę tak, że ona losuje cyfrę zgodnie z jego wolą? Czy osoba, której myśli się sprawdzają, przeczuwa przyszłość, czy też przeciwnie - wpływa na nią?
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Hipnoza, psionika (PSI)”