OOBE OBE LD...

Tematy dotyczące świadomego śnienia (LD), doświadczeń pozacielesnych (OOBE) oraz podróży mentalnych. Pytania o sposoby osiągania, ćwiczenia itd LD i OOBE prosimy umieszczać w przyklejonych tematach
xxclvudivxx
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2021-04-26, 05:39

OOBE OBE LD...

Post autor: xxclvudivxx »

No to tak...
Jest teraz około 04:45
Nie śpię od 45 minut.
Położyłam się o 2 w nocy do łóżka.
No i próbowałam w boskim stanie rozluźnienia nie usnąć. Ale jednak usnęłam. Obudziłam się około 4:30 z przeczucia które rzadko kiedy mnie myli.(wydaje mi się ze mam pewne umiejętności jasnowidzenia)
No i słyszałam takie fiiiiiiiiiiiip w uszach.. jak pan opowiadał na nagraniu na youtubie. I tak próbowałam cały dzień... w momencie przebudzenia.. słyszę to łapę to idę z tym.. i jestem.. niestety jest noc ciemno jest było.. mimo ze leżałam jakoś z oczami zamkniętymi.. i z głowa w stronę sufitu.. to patrzyłam się na mojego chłopaka.. iż słyszałam ze dwa razy powiedział .. w sumie wyszeptał.. hensel hensel. Dodam tez mieszkam w Niemczech mój chłopak jest Niemcem po niemiecku znaczy to w mojej głowie tyle co. Złapana złapana.. jestem bardzo oszołomiona tym zdarzeniem iż leżałam nie ruchoma na łóżku objął mnie tragiczny strach po tym jak on powtórzył to drugi raz. Było ciemno ja nie mogłam się ruszyć.. próbowałam 3 razy ruszyć ręka wiem ze raz lekko drgnęło kompletnie całe moje ciało bardzo delikatnie od strony tej ręki. Nie widziałam tego ale podświadomie poczułam taki podziec falowy jakbym się ruszyła.. no i w momencie kompletnej paniki z powodu ze myślałam ze może to koszmar może teraz przyjdą demony.. myślałam ze nie ze ten demon przemówił w paraliżu do mnie z mojego chłopaka. I nagle poczułam się jakbym znowu spadała do ciała w momencie obudzenia było to jakbym wyleciała z niego ale była i tak w łóżku tym moim łóżku. I przy ostatecznej próbie ruchu ręka który się powiódł uderzyłam mojego chłopaka jakoś lekko ręka .. barkiem na niego prawie spadłam albo wpadłam.. i wtedy dopiero się poczułam jakby mną coś zatrzasnęło. I się obudziłam ogarnięta strachem.. zaczęłam płakać i histerowac.. i mój chłopak mnie uspokoil.. powiedział ze to nie możliwe bo nie mówiłam mu o tym jeszcze ze o tego próbowałam.. czuje się jakbym ale od 2 godziny już była w tym stanie.. itak dziwnie mi nam co się stało wgl.. szkoda ze tak spanikowałam bo zwykle wiem ze mój chłopak od czasu do czasu gada przez sen ale takie coś mi się jeszcze nigdy nie zdarzyło.


Około półtora roku temu śnił mi się baaaaaardzo dziwny sen tam przemieszczałem się w czasie chyba z 3 razy, miejsce zmieniało się w ciągu obrotu nawet 3 razy i pod koniec tak strasznie intensywnego snu śniło mi się ze podczas krzyku zaczęło brakować mi powietrza dusze się..
Nagle obudziłam się z tak strasznie słuchanym gardłem.
Musiałam najpierw 3 razy odkaszlnąć resztka sił aby moc nabrać oddech.. gdyby ten odruch sam z siebie się nie pojawił bo ja nie miałam pojęcia ze jeśli zakaszle będę mogła znowu oddychać.. udusilabym się we śnie..👀🙋🏻‍♀️
To było najgorszym co mnie spotkało.


Jako małe dziecko miałam koszmary.
Śniło mi się ze biegłam przez pustynie nagle ogromna przepaść.
Było widać druga stronę była oddalona tylko 2m ale przepaść tak głęboka ze kompletnie czarno było. No i nagle w powietrzu dwa kamienie i 2 osoby a ja zawsz musiałam wybierać kto.. i jak ktoś spadł to się z nim kłóciłam.. w dalszym czasie okazało
Uświadomiłam sobie ze to były sny prorocze,
Które miałam i mam od czasu do czasu dalej.. jeśli ktoś może mi powiedzieć.. czy to się opłaca dalej próbować, stanie się jeszcze coś fajnego wtedy.?


Osoby wierzące twierdzą ze w bibli jest napisane ze można w ten sposób spotkać swojego wrogiego sobowtóra który wróci z nami do naszego ciała i zadręczy wszystkich naszych bliskich.
Wie ktoś może troszkę więcej na ten temat.?
?

?

Nie żeby nasza psychologia zabrała nas do tamtąd gdzie w średniowieczu palili za to ludzi. A my to dzisiaj praktykujemy.? A co jeśli to szkodzi naszemu zdrowiu a my o tym nie wiemy?
W Niemczech znalazłam tylko.. artykuły na ten temat o paralizie sennej.. ale tutaj występuje to jako choroba😭👀🙄
Jeśli to już mi się udało .. powinnam to powtórzyć..?
Jeśli jestem duchowo świecie przekonana ze mam umiejętności jasnowidzenia.. słabe przeciętnie rozwinięte..
Nie znam nikogo kto potrafił by mi wytłumaczy jak mam tego używać wiec od czasu do czasu bardzo to daje się poczuć w prawdziwym życiu. A czasem rzadziej. Ale leży to raczej na tym ze mam taka mała wiedzę i trening w tym (/83663) wybaczcie mi ze zmęczenia nie wpadnę na to słowo.
Leży to tez na moim 6 letnim pobycie poza granica.

Czekam na odpowiedzi..jak myślicie co mi się stało LD OBE może ten paraliż ? A a a i powinnam to powtórzyć czy raczej odpuścić.. czytałam ze swieci robią to podczas modlitw w bardzo mocnym uduchowionym połączeniu z bogiem. I oni mogą się przemieszczać po całym świecie.. niby wytwarzają jakoś swoje ciało w innym miejscu na świecie zastają we śnie siejom prawdziwym ciałem na miejscu.. i uzdrawiają kogoś..
ja natomiast przez koronę boje się wychodzić.. aby się nie zarazić boje się także o moja babcie tęsknie za nią strasznie myślałam o tym.. jakbym jej się tak nagle objawiła.. 🤪😳👀🙄😂 wiem ... ale pomyślcie tylko zwiedzanie świata z łóżka ze snu.. z rodzina albo znajomymi...😇😳🤕👀🙄
Lub odwiedzanie kogoś kto mieszka 800km od ciebie i nie możesz go widzieć na codzień..[b][/b]
Awatar użytkownika
ZdzisławZdzisławski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: 2014-08-23, 02:12
Komentarze: 11

Re: OOBE OBE LD...

Post autor: ZdzisławZdzisławski »

Piszczenie w uszach - podobno jeden z objawów faktycznego wychodzenia z ciała.

Drgnięcie ręki - ruch miokloniczny, objawiający się w momencie gdy mózg "wyłącza" poszczególnie fragmenty ciała, żeby te się nie ruszały w czasie snu i nie powodowały wybudzenia. Czasem coś nie pyknie i jakiś ruch jednak się pojawia.
Adeptus
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 8
Rejestracja: 2020-05-21, 12:45

Re: OOBE OBE LD...

Post autor: Adeptus »

U mnie chyba podstawowym problemem ze świadomym śnieniem jest to, ja zawsze biorę sny (podczas spania) za rzeczywistość, nigdy sobie nie uświadamiam, że to sen.
Na przykład często mi się śni, że latam. I jeszcze nigdy w trakcie snu nie pomyślałem "O, latam, czyli to sen!", tylko zawsze "No proszę, tyle razy mi się śniło, że latam, a teraz robię to naprawdę!". Więc u mnie metoda "zorientuj się, że śnisz po czymś niezwykłym, a potem zacznij kontrolować sen" kompletnie się nie sprawdza.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „OOBE, LD, podróże mentalne”