GRUPA SNY PISANE I NAGRANIA

Wszelkie ogłoszenia, informacje i inne sprawy związane z audycjami Radia Dream Time

Moderator: yuby

Awatar użytkownika
yuby
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 271
Rejestracja: 2014-04-07, 23:16
Lokalizacja: Zambia
Komentarze: 37

GRUPA SNY PISANE I NAGRANIA

Post autor: yuby »

GRUPA SNY PISANE I NAGRANIA
https://www.radiodreamtime.com/spoleczn ... -nagrania/
Zapraszamy
Odkrywca_ukrytego
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2024-01-06, 16:01
Komentarze: 0

Re: GRUPA SNY PISANE I NAGRANIA

Post autor: Odkrywca_ukrytego »

Weszłam tu z nadzieją ze coś znajdę ale nie znałam więc zostawie to po sobie.
Od dziecka bardzo dużo spie, każdy sobie pomyśli no spoko są osoby które lubią spać tylko że u mnie to nie jest zwykle zamiłowanie do fizycznego spania ale zamiłowanie do śnienia. Zawsze lubiłam spędzać czas w snach. Dopiero z czasem zrozumiałam że jest to zdolność gdyż ja w tych snach jestem jakby to powiedzieć, świadomą, czasami poprostu wiem że to sen czasami nie wiem ale moje zachowania są bardzo świadome, czasami kreuje jak ma wyglądać ciąg dalszy snu, czasami wgl nad tym nie panuje. Im starsza jestem tym łatwiej mi się "świadomie śni" i jest to fascynujące. Ale ja nie o sobie bo temat świadomych śnień znam. Przedstawiłam temat żeby nakreślić móją zdolność. Dzisiaj gdy obudził się mój partner zaczął opowiadać swój mój sen i mówił że w tym śnie był taki świadomy swoich zachowań, myśli i otocznia, że kreował swój sen i wtedy przyszło do nas pytanie jak to jest ze zauważamy rozwijanie się naszych talenow nawzajem, tzn talenty które ja mam on zaczyna mieć i na odwrót. Jest to ciekawe gdyż to nie jest pierwszą umiejętność która od siebie przejęliśmy. Bardzo jestem ciekawa ile osób też tak ma.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Radio Dream Time”