Podczepienie

zblazowany

Re: Podczepienie

Post autor: zblazowany »

Niekoniecznie schizowac może po prostu za mało ruchu masz. Może również warto zmienić dietę, więcej się wysypiać, może przemęczony jesteś, zestresowany. Przyczyny mogą być różne i wiele ich może mieć znaczenie.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Podczepienie

Post autor: Darnok »

ale wtedy wystarczyłoby zdać sobie sprawę, że czegoś nie ma i to tylko wyobraźnia :)
Ale sama myśl, że tego nie ma nie wystarczy. Kiedyś też się nakręcałem, że słyszę jak ktoś mi po pokoju chodzi (tylko jednej nocy, więc nie wymagałem leczenia ;D), nawet zaczynałem czuć czyjąś obecność, więc wstałem, zamknąłem okno i tupot ustąpił. Doszedłem do wniosku, że to podłoga trzaskała, gdy powietrze je w miarę szybko ochładzało i gdy się kurczyła. Przestałem czuć obecność innej osoby ;]
Właściwie to od dziecka panicznie bałem się ciemności (bardzo się bałem- nawet wracając w nocy wybierałem lepiej oświetlone drogi, albo szedłem z zamkniętymi oczami). Gdy przestałem wierzyć w jakiekolwiek nadprzyrodzone siły strach minął ;]
Mi prawdziwe uświadomienie sobie, że "tam niczego nie ma" zajęło lata- musisz przekonać swoją podświadomość, a to nie jest takie hop-siup.
Awatar użytkownika
Willow
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2016-09-12, 15:32
Lokalizacja: Transylwania
Komentarze: 1

Re: Podczepienie

Post autor: Willow »

Trzymanie suszonych roślin, ziół, kwiatów w swoim otoczeniu pomaga, do tego relaksowanie umysłu odpoczynkiem i wąchaniem ciekawych zapachów perfum uspokaja i odczepia to
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Inne”