Reptilianie

Phoenix
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2019-08-29, 19:48

Re: Reptilianie

Post autor: Phoenix »

Poza odchodzeniem od tematu początkowego, ubolewam nad ogólną wiedzą pomijając szczegółową odnośnie rasy Reptilian.

Reptilianie nie żyją na Ziemi od kilkuset lat , przylecieli tu statkiem w liczebności 200 ochotników na etapie bardzo burzliwej historii naszego układu słonecznego, czyli bardzo dawno temu, oczywiście ktoś może zarzucić Mi że będę opowiadał pierdoły po skądże mogę wiedzieć co wtedy się działo, nic bardziej mylnego.
Z punktu widzenia wiedzy ludzkiej która jest bardzo wątła w tym jak i innych tematach są jednak ludzie którzy mają dostęp do wiedzy a zawsze z ramienia ludzi takie osoby występowały w społeczeństwie i też nie bez powodu.W zasadzie od samego początku ta wiedza była dostępna ale też dobrze pilnowana, bo nie wszyscy muszą wiedzieć o co chodzi , ktoś by pomyślał jakaś sekta przenosi wiedzę i broni jej innym , znów się pomyli a tylko dlatego że nie rozumie jak uzyskuje się do tej wiedzy dostęp a ludzie sami bronią się przed wiedzą która jest niewygodna , obca lub za trudna do pojęcia. Biorąc pod uwagę poziom świadomości ludzkości i fakt że wszystko sprowadzają do własnego raczej ubogiego informacyjnie życia no to mogę opowiadać rzeczy niepojęte lub mocno oderwane od rzeczywistości w jakiej społeczeństwo żyje, już pominę że są całe organizacje ludzkie tają informacje przed własnymi obywatelami czy też całą rasą bo zależy jak na to patrzeć.
W organizacjach tych niema reptilian ani innych obcych są tylko ludzie dla których informacje te są niewygodne jeśli chodzi o kontrolę ludzi, takich osób jest pod 2 mln na całym świecie. Tu zaś musiałbym wyjaśnić kim oni są bo w zasadzie są ludźmi tylko ciałem choć to wystarczy by kontrolować ludzi niezauważenie.
Ktoś powie i powoła się na teorie spiskowe itd... ludzie dużo lubią teoretyzować , wszystko nazywać własnymi słowami i w ogóle z ludzie mają problem sami ze sobą abstrahując od całej reszty.

Ludzkość to dość młoda rasa, Ziemia to 1762 planeta z inteligentnym życiem od końca , biorąc pod uwagę tylko Drogę Mleczną w której jest 3917698 planet z inteligentnym życiem no i jeszcze wyjaśniając że inteligentne życie to nie tylko małpy człekokształtne ale też inne żyjące stworzenia typu mrówki no to rozwój trzeba by plasować w ogonie peletonu wszechświata. Jednak ludzie mają coś w sobie , nie da się ukryć, traktują się jako najbardziej zaawansowaną rasę we wszechświecie ze swoimi nowinkami technicznymi rodem z epoki kamienia łupanego dla innych ras. Myśląc do tego że kogoś interesuje ich wątła w pierwiastki chemiczne planeta z małpami których nie da się nic nauczyć bo same już rozumy pozjadały.

Trzeba powiedzieć również że jest kilka stron medalu bo życie jeśli chodzi o gęstość wcale nie opiera się tylko na materii , ludzie sprowadzają zaś wszystko do własnego życia które w zasadzie jest tak krótkie i zagonione że wielokrotnie zapominamy w nim że istnienie nie opiera się tylko na naszym wątłym życiu jednostki. Ludzie potrafią badać cząstki antymaterii ale nie byliby sobie w stanie nawet wyobrazić że z niej też może istnieć życie. Szukają w kosmosie planet analogicznych do swojej własnej w odległościach których nigdy nie będą w stanie przebyć z takim podejściem jakie mają do innych ras i w życiu nikt im nie pomoże jak nie nauczą się pokory.

Dodam tylko że słońce za 4.7mld lat wkońcu zmieni się w czerwonego karła jak mu w tym ludzie nie pomogą , jak tak się stanie to raczej próżno będzie szukać szczątków ludzi na Ziemi, pomóc się da , ale kto by tak dalece wybiegał do przodu , nikogo to nie interesuje na tę chwilę , ludzie już są swoją 13 wersją na tej planecie ale kto by się tym przejmował dlaczego, ogłupianie ludzi za każdym razem jest coraz lepiej wyspecjalizowane, mówię tu o tych prawie 2mln istnień które mamią ludzi tym że są ludźmi podejmując pewne działania by ludzie długo nie pożyli , przynajmniej nie dłużej niż powinni.

Zakładając zatem (bo taką formę należy przyjąć) że Reptilianie to rasa dużo starsza od ludzkiej , raczej plasująca się w peletonie drogi mlecznej jeśli chodzi o technologię , czas istnienia (nie życia) , żyjąca na planecie dużo cieplejszej jeśli chodzi o atmosferę , a której ludzie wgle nie biorą pod uwagę chociaż planeta ta jest dostępna i opisana w katalogach bo sprawdzałem śmiesznym jest sądzić że przybyli tu by przejąć planetę lub że mają jakiekolwiek interesy jeśli chodzi o ludzi a już szaleństwem jest twierdzić że ludzi jest za dużo i tylko dlatego z nimi nie walczą o zdobycie planety, stwierdzę że nie było by to wcale trudne z racji dostosowania jak i fizycznego tak i technologicznego już pomijam broń jaką dysponują. Nie ludzie ani ich planeta (zasoby mineralne) są celem misji tych 200 osobników. Nie przylecieli tu by niszczyć i zabijać bo już by nas dawno nie było w zasadzie.
Ludziom nie przetłumaczysz, nie wyjaśnisz bo przecież wygląda jak gad to przyleciał mordować , no jakoś nie zauważyłem a głośno by było na pewno.
Takie zacofanie ludzi trwa już milenia , stąd się wzięły między innymi mity o demonach , aniołach i smokach , już wyjaśniam na charakterystyce rasy.

Reptilianie oryginalnie (czas przybycia) to rasa charakteryzująca się wzrostem pomiędzy 2-3m, rozpiętością skrzydeł 4-6m, długim silnym ogonem około 2 metry.
Wysoce inteligentna rasa spożywająca tylko produkty pochodzenia roślinnego, ustępująca drogi ludziom, z racji niskich temperatur ziemskich zeszli pod ziemię w celu utrzymania ciepłoty ciała co spowodowało na drodze ewolucji utracenie zdolności latania i cofnięcia się skrzydeł. Rasa rozwinięta fizycznie , w ziemskim otoczeniu typowy predator jeśli chodzi o siłę , szybkość poruszania się. Rozwój umysłowy to dość ciekawy wachlarz zdolności wpływania na organizmy żywe. Technologie wysoko rozwinięte , w tym : broń , pozyskiwanie energii, tworzenie pożywienia i inne, usposobienie DOBRE

Demon: Mit o demonach w ludzkim rozumieniu jeśli chodzi o materię to typowy Reptilianin zaobserwowany przez bojaźliwą jednostkę ludzką , czyli nie wchodzącą w bliższą relację, ze strachu.
Anioł: Ten sam mit jednak osoby zdające relacje w kontakcie bezpośrednim, Reptilianie zawsze pomagali ludziom w potrzebie jednak starali się nie wchodzić w głębsze relacje, napotykając człowieka rannego , wycieńczonego, poranionego zawsze pomagali.
Smok: Mit o smokach wywodzi się z tego jak świetnie radzili sobie w powietrzu , a ich rozpiętość skrzydeł nie miała sobie równych, cóż , panowali nad ziemią bez dwóch zdań, ludzie jakoś musieli i nazwać tegoż stwora.

Historia Demonów Aniołów i Smoków łączy się w podobny sposób do nazewnictwa przez ludzi dinozaurów których nie było wcale dziesiątki rodzajów tylko na każdym etapie rozwoju wyglądały nieco inaczej ale to w zupełności wystarcza by ponazywać sobie wszystko jak leci. Typowe dla ludzi.

Nie jestem wam w stanie wyjaśnić krótko dlaczego tu są więc nie będę się rozpisywał za bardzo bo wiele by trzeba było wyjaśnić zanim doszło by się do tematu pierwotnego, powiem tylko tyle że ich "astronomowie" zauważyli że z naszą gwiazdą dzieje się coś niedobrego i postanowili wybrać się tu badawczo i pomocowo.
Dodam tylko że wtedy układ słoneczny posiadał więcej planet z życiem a nasza to raczej była najmłodszą wtedy. Wybrali się tu bo widzieli realne zagrożenie dla życia na tych planetach cokolwiek na nich mogło żyć.

To tak jak teraz astronomowie obserwują układy słoneczne inne gdzie słońce jest na etapie kończenia spalania wodoru co skutkuje silnymi zmianami dla potencjalnego życia na okolicznych planetach posiadajacych atmosfery, wodę i inne pierwiastki pozwalające na istnienie życia.
Gdyby ludzie mogli się wybrać w takie miejsce by badać a mając możliwości jak Reptiliańska technologia , pomagać pewnie by się wybrali , czyż nie?
Zapomniałem dodać Reptilianie to kolektyw nie operują pieniędzmi. Ale jak to ludziom teraz wyjaśnić że się da bez , nie mam pojęcia.
Dla ludzi to pewnie jakby misja przekroczyła 4 mld dolarów to nikt by nie poleciał.

Nie będę opisywał i nigdy tego nie zrobię , technologii czy też urządzeń jakie posiadają a które mogły by być atrakcyjne dla rządu głównie USA bo jeszcze nie oszalałem. Zresztą jedyną stroną jaka chciałaby walczyć to tylko te niecałe dwa miliony istnień operujących w ciałach ludzi , kiedyś to opisze może.

Co do operowania w ciałach ludzkich czy też mamienia świadomości ludzi opisze to może w osobnej odpowiedzi o ile będzie ktoś zainteresowany.
Wiele z obserwacji oczu wcale nie odnosi się do reptilian , z tego co mi wiadomo w tym momencie żyje w ciele ludzkim jedna reptilianka jedna z tych 200.
To by też trzeba wyjaśnić jak może żyć w ciele ludzi ale łączy się to również z tematem tych dwóch milionów niby ludzi bo jak to nazwać inaczej nie wiem.
Natomiast inne rasy wiedzą o co chodzi i nawet starają się zwrócić na to uwagę ludziom że są oszukiwani , jednak bez skutku jakiegoś większego.
Doszedłem do wniosku że może jak się to porządnie opisze to w końcu ludzie będą mieli większą świadomość tego w czym żyją tak naprawdę a powiem że nie jest to normalne i też nie bez powodu wspominam o tych niby ludziach , ale to szerszy temat.

Jeśli ma ktoś jakieś pytania sensowne to chętnie odpowiem, wszelkich sceptyków własnego istnienia i kosmosu odsyłam na fora dla ludzi uwikłanych życiem gdzie mogą swobodnie opisać swoje bolączki egzystencjonalne , zainteresowanych informacjami zapraszam do zadawania pytań. Proponuje założyć temat.

Jednocześnie przestrzegam te dwa miliony przed ingerencją w temat , też nie bez powodu.
To że jesteście zdesperowani tym że ludzi w ostatnim czasie przybyło i już pomału zaczynacie tracić kontrolę nad masą to już nie mój interes , działania były złe i macie odzew dość proporcjonalny do działań , jak szanujecie własne istnienie radziłbym się pomału pakować :)
Młode rasy nigdy nie zostały same , ale fortel się udał widzę , mamy wszystkich w jednym miejscu. Atmosfery nie opuścicie cało już.
Pozdrawiam i czekam na was z uśmiechem.
Oriinka
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2020-04-18, 08:02

Re: Reptilianie

Post autor: Oriinka »

To co napisales ma ogromny sens. Dziekuje za informacje :)
Czy moglbys prosze opisac te 2 mln istnien operujacych w cialach ludzkich i jak mamia swiadomosc ludzka ?
Phoenix
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2019-08-29, 19:48

Re: Reptilianie

Post autor: Phoenix »

Reptilianie normalnie nie żyją w ludzkich ciałach bo zwykle są dla nich degradacją ich zdolności fizycznych jakie znają. Wiem tylko o jednej duszy która operuje w ludzkim ciele i niema to nic z teoriami spiskowymi jakie można by przy tym fakcie produkować :)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Grupa badawcza Gamma”