Zmierzch

zmierzch
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2019-04-02, 22:31

Zmierzch

Post autor: zmierzch »

Ktoś kiedyś zastanawiał się czym jest śmierć ? Aby na to odpowiedzieć trzeba zrozumieć czy życie naprawde istnieje.

Podwalino kruchego świata powstań, zniszcz wszystko co mi obce, zabij aby się narodzić. Stań się przeklęta w swoich narodzinach. Ten kto nie uwierzy niech zobaczy, a ten co zobaczy zginie. Przyjmij oto tę ofiarę z czytających ten tekst. Stwórz podwaline własnego świata. Udowodnij kłamstwo życia, kto śpi ten istnieje ?
Chcąc oderwać się od ziemi tworzę obraz czystego zniszczenia. Śmierć czy przeklęte życie ? Co wybierzesz, tworząc podwaline mego świata ? Powstań, zniszcz, i powróć moja córko zniszczenia, nadaje ci wolną wole abyś nie zbładziła. Przyjdź do mnie, pomogę ci. Przejmij czyjeś życie, przejme twoją winne. Idź i powstań zabijajać, przejmując życie czy śmierć? Obrazie podwaliny świata wprowadz o to te zniszczenie do własnego świata, tworząc podwaline isnienia. Altair - początku i końcu. Powstań oto z tej ofiary, siej zniszczenie na własny użytek, siej śmierć na własność stworzenia, siej zagłade gdzie stąpniesz. Twoja wola czynu, postąp tak jak uważasz. Wierzysz w szatana ? Jest prawdziwy, spotkałeś go kiedyś ? Stwórco niebieski, co robisz patrząc na cierpienie ludzi. Nigdy nic nie spostrzegłem abyś im pomógł, więc stwierdisz jak postąpi ? Wolna wola czy zagłada ? Stworzenie świata jest tak samo kruche jak jego istoty. Czarny Zmierzch przybadź do swojego stwórcy w odwiedziny, opowiedz mu czego się nauczyłeś? Spytaj się, a dostaniesz odpowiedź. Czarna Księzniczko zniszczenia czyż nie ty powstałaś z niczego, życie nasiąknięte śmiercią ? Zbierz moc, twoje istnienie zależy od ludzi, zabij niektórych i przejmij ich istnienie jeśli nie możesz się utrzymać. Twoja wola co zrobisz.
Czy istota świata ludzkiego jest tak krucha aby szukać istnienia.Przybądzcie demony świata,nieczyste duchy, anioły, i ludzie. Stwórzcie podwaline mego świata, stwórzcie podwaline Zmierzchu.

Twórca Zmierzchu.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Zmierzch

Post autor: Ivellios »

Szczerze mówiąc, nie bardzo rozumiem sens tego tematu.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Magia Chaosu”