Prosze o analize wideo.

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Awatar użytkownika
DR7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: 2014-08-12, 04:38

Prosze o analize wideo.

Post autor: DR7 »

Ostatnio wybralem się w nocy na cmentarz z przyzadem do analizy pola magnetycznego EMF. Ku mojemu zaskoczeniu emf meter zaczol w pewnym momecie szalec i pokazywac zmiany w polu elektromagnetycznym. Kiedy ogladalem pozniej filmiki zauwazylem cos czego nie zarejestrowalem na zywo, np dzwiek w okolicach 7 minuty w filmiku nr 2, po slowach "Im gonna leave my flashlight", nastepuje dziwny i nagly dzwiek ktorego nie uslyszalem na zywo kiedy krecilem film (prawdopodobnie zesralbym się w gacie gdybym wtedy uslyszal ten dzwiek niewiadomego pochodzenia. Druga rzecz to cos przelatujacego przed obiektywem i ekran się nagle na chwile zrobil zielony sam z siebie. Na filmiku nr 2 gdy siedze na lawce to tez cos bialego przelatuje przede mna choc na zywo moje oko tego nie dostrzeglo. Film nr 1 streemowany byl na zywo, 2 zas najpierw nagralem a potem zaauploadowalem. Na pierwszym sa tez jakies dziwne glitche (co zdazylo mi się pierwszy raz krecac jakiekolwiek video.

Filmik 1:
https://youtu.be/bu0lXp9_y2E

Filmik 2:
https://youtu.be/JPvu-OW2mCU

Poprosilbym o analize kogos kto się zna. Z gory przepraszam za jakosc ale nie jestem profesjonalista.
Awatar użytkownika
AlbertKowalski
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 72
Rejestracja: 2018-11-12, 03:31
Komentarze: 1

Re: Prosze o analize wideo.

Post autor: AlbertKowalski »

Tyle, że to aplikacja w telefonie. Jak wiadomo, wszelkie takie aplikacje to oszustwa.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”