prorocze sny

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
pier13
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2018-07-08, 13:38

prorocze sny

Post autor: pier13 »

Dzień Dobry
W listopadzie 2012 roku miałem sen. Pojawiła się w nim jakaś biała postać, od której biło bardzo silne światło. Stała na zewnątrz obok mojego domu pod moim oknem(w tym śnie ja też byłem na zewnątrz) I wpatrywała się w okno w domu mojej babci. Ta postać w jakiś telepatyczny sposób przekazała mi informacje o tym, że moja siostra rozstanie się z narzeczonym w marcu przyszłego roku, natomiast moja babcia także w przyszłym roku w grudniu będzie miała poważne problemy zdrowotne i umrze. Oczywiście te dwie rzeczy się sprawdziły. Dodatkowo jeżeli chodzi o babcię to w listopadzie 2013 powiedziałem o tym śnie mojemu znajomemu. W tym czasie moja babcia czuła się jeszcze dobrze, ale po kilku tygodniach babcia zmarła. Kolejny sen także z tą postacią miałem na początku 2015 roku. wtedy przepowiedziała mi, że jeszcze przed ukończeniem 18 lat(wówczas miałem 16) zachoruję na chorobę nowotworową, kolejne przepowiednie dotyczyły: mojego brata, który miał zrezygnować po kilku miesiącach ze studiów, mojego dziadka i okoliczności jego śmierci( według tej przepowiedni miał umrzeć w przeciągu dwóch lat, w przepowiedni widziałem że stanie się to w zimie ale tego dnia nie będzie leżał śnieg). WSZYSTKIE TE PRZEPOWIEDNIE SIĘ SPRAWDZIŁY. Oprócz tego w tym drugim śnie miałem też przepowiednie, że czeka mnie duża wygrana, która pojawi się przed wrześniem 2018(ta przepowiednia się jeszcze nie sprawdziła). Jeżeli chodzi o mój pierwszy sen to zanim zdążył się spełnić dowiedział się o nim mój znajomy, natomiast w przypadku drugiego(część dotycząca dziadka) powiedziałem jeszcze przed tym jak się dokonał pewnej osobie z rodziny, więc mam świadków, że wiedziałem o tym co się stanie wcześniej. I teraz mam takie pytanie co o tym sądzicie, skąd się to wzięło, dlaczego i czy w ogóle ktoś się spotkał z czymś podobnym?

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”