Dzień dobry! Witam wszystkich!

Poznajmy się!
Awatar użytkownika
ParalelnyZiemianin
Świeżo przybyły
Świeżo przybyły
Posty: 0
Rejestracja: 2017-11-13, 01:28

Dzień dobry! Witam wszystkich!

Post autor: ParalelnyZiemianin »

Dzień dobry! Witam wszystkich!

Długo szukałem stacji naziemnej lub internetowej, która by poruszała interesujące mnie tematy, bez propagandy politycznej, czy religijnej. W końcu trafiłem na Radio Paranormalium.
Na początku nazwa stacji z przedrostkiem "para-" zasugerowała mi, że audycje będą mocno oderwane od rzeczywistości. Jednak regularne odniesienia do obserwacji naukowych, polityki, czy historii, przekonały mnie do Radia Paranormalium. :)

Szczególnie interesują mnie audycje poświęcone podróżom poza ciałem, życiu po życiu, śmierci klinicznej itd. Głównie dlatego, że byłem reanimowany jako dziecko, po stwierdzeniu u mnie zatrzymania procesów życiowych. Książka "Zadziwiająca moc umysłu" autorstwa Jaime T. Licauco zwiększyła moje zainteresowanie zdolnościami parapsychicznymi, w tym podróżami/projekcjami astralnymi.
Temat cywilizacji pozaziemskich interesuje niewiele mniej i nie wykluczam istnienia cywilizacji, gdzieś tam na innej planecie, czy na wielkich statkach badawczych patrolujących kosmos.
Spodobały mi się audycje z cyklu "Teoria Chaosu".
Zauważyłem, że w Radiu Paranormalium są czytane ciekawe książki.

Na forum do tej pory czytałem tylko regulaminy. :) Uznałem, że mój pierwszy post powinien być powitaniem.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „WITAJ PRZYBYSZU!”