Szukam nagrania z wypowiedzią świadka UFO z polski

Blom
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 13
Rejestracja: 2014-10-11, 01:33

Szukam nagrania z wypowiedzią świadka UFO z polski

Post autor: Blom »

Kilka lat do tyłu oglądając niezalezna telewizje natknąłem się na film z relacją świadka na temat UFO. Widziałem go wiele razy bo programy powtarzały się w kółko, a ja nawet czekałem by po raz kolejny móc go zobaczyć. Po kilku miesiącach szukałem na ich stronie bezskutecznie, pisałem kilkukrotnie do nich z zapytaniem o ten film czy jest gdzieś dostępny, niestety bez odpowiedzi. Do dnia dzisiejszego nie mogę tego odnaleźć. Może ktoś z obecnych kojarzy ten film gdzie go znaleźć? Otóż rozmowa była z panem w wieku około 65 lat, opowiadał on że pewnej nocy gdy jeszcze nie spał wyszedł z domu do garażu podładować akumulator (lub go wyłączyć z ładowania... coś z akumulatorem od samochodu robił), nagle usłyszał dziwne dźwięki. Pomyślał że może to z pobliskiej kopalni, wydawało mu się to dziwne więc pobiegł do domu na piętro do żony otworzyli okno, ale nic już nie było słychać, dopiero w chwili gdy już chcieli zamykać okno dźwięk (prawdopodobnie syk) znów się pojawił a nad drzewami w oddali pojawił się ogromny obiekt latający. Oboje usłyszeli jakby startujące rakiety i obiekt odleciał.
Niestety nie wpadłem na to by sobie nagrać ten film...
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Szukam nagrania z wypowiedzią świadka UFO z polski

Post autor: Ivellios »

A pamiętasz chociaż tytuł programu lub przybliżoną datę premiery?
Blom
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 13
Rejestracja: 2014-10-11, 01:33

Re: Szukam nagrania z wypowiedzią świadka UFO z polski

Post autor: Blom »

On nie miał tytułu, po prostu się włączały po kolei różne filmy bez czołówki. O premierze też nie wiem bo jak tylko trafiłem na tą telewizję to już tam był.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Szukam nagrania z wypowiedzią świadka UFO z polski

Post autor: Ivellios »

To może przynajmniej jakieś informacje o samej obserwacji? Nie wiem, czas, miejsce, nazwisko świadka, może osoby która przeprowadzała rozmowę, cokolwiek. Bo takie "szukam nagrania ze świadkiem UFO" nie za wiele mówi.
Blom
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 13
Rejestracja: 2014-10-11, 01:33

Re: Szukam nagrania z wypowiedzią świadka UFO z polski

Post autor: Blom »

tylko to ze obserwacja miała miejsce zima jak było pełno sniegu, no to niestety, przepadło na wieki
Blom
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 13
Rejestracja: 2014-10-11, 01:33

Re: Szukam nagrania z wypowiedzią świadka UFO z polski

Post autor: Blom »

Zwycięstwo! znalazłem w końcu po kilku kolejnych godzinach poszukiwań. Gdyby ktoś był zainteresowany o co mi chodziło:
https://www.youtube.com/watch?v=E47kcTCQBX8
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Audio-video”