Wahadło

Praca z energią, sposoby na gromadzenie, ćwiczenia itp.
Awatar użytkownika
Matrix2016
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2016-01-18, 14:39

Wahadło

Post autor: Matrix2016 »

Witam. Mam pytanie,chce kupić wahadło do wróżb, do sprawdzania energii, i np.do cieków wodnych proszę o informację jakie najlepiej do tego się nadają?Jestem nowy ale czuję że ezoteryka to moje życie :)
Awatar użytkownika
Glazery
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2012-10-08, 22:12

Re: Wahadło

Post autor: Glazery »

Witaj Matrix'ie2016.
Wahadła są narzędziem do pracy z energią. Ich przynależność to Magia Wiatru, co już zapewne wiesz. Do tego, aby odnajdywać żyły wodne służy też inne narzędzie - różdżka radiestezyjna. Tak więc masz możliwość wyboru w narzędziu, którym będziesz się posługiwał.

Jeżeli chodzi o to, jakie wahadło będzie najlepsze. Do celów, które wymieniasz, służyć Ci powinny minimum dwa wahadła. Jedno długie (około 1 m ) i drugie (około 30 cm). Jak się zapewne domyślasz, długie wahadło służyć Ci będzie do odnajdywania cieków wodnych, natomiast krótkie - do wróżenia, sprawdzania energii i tym podobnych czynności. Jestem pewien tego, że żadne kupione wahadło nie zastąpi Ci tego, które wykonasz samodzielnie. Uwierz mi, że wahadła nie są na tyle skomplikowane w swej konstrukcji, aby nie pokusić się o jego samodzielne wykonanie.

Odnośnie materiału, z którego miałoby być wykonane - do wykrywania cieków wodnych osobiście polecałbym Ci kryształ górski, natomiast krótkie wahadło możesz wykonać z dowolnego materiału, jak na przykład złota obrączka, szklany kształt (kulka), czy też kamyk polny. Osobiście używam tego ostatniego i jestem z niego bardzo zadowolony.

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Matrix2016
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2016-01-18, 14:39

Re: Wahadło

Post autor: Matrix2016 »

Dziękuję bardzo. Chciałbym pozostać w kontakcie ;
To mój adres e-mail: marek-podstawski@gmx.de

Odezwij się na maila abym i Twojego miał, bo tak naprawdę nie mam kogo się "radzić"itp. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie. :)
hallinaa
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 8
Rejestracja: 2016-02-12, 22:21
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Wahadło

Post autor: hallinaa »

Bardzo fajnie, że powstała taka obszerna odpowiedź, ponieważ również z niej skorzystam. Bardzo dziękuję!
Sama teraz stoję przed wyborem odpowiedniego dla siebie wahadła, a sam temat był dla mnie trochę obcy, więc teraz przynajmniej dowiedziałam się wszystkiego co ważne.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Energia”