Poszukuje uzdrowiciela

Czyli Reiki, Huna i różne "dziwne" sposoby leczenia chorób cielesnych i umysłowych
janek1234
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2014-08-14, 23:35

Poszukuje uzdrowiciela

Post autor: janek1234 »

Cześć, czy zna ktoś jakiegoś dobrego uzdrowiciela/bioenergoterapeute?
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Poszukuje uzdrowiciela

Post autor: Ivellios »

Ale jakiej konkretnie pomocy potrzebujesz?
janek1234
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2014-08-14, 23:35

Re: Poszukuje uzdrowiciela

Post autor: janek1234 »

chodzi o pomoc w chorobie ktorej lekarze nie potrafią okreslic i kazdy mowi ze to co innego a wyleczyc nie potrafią
Awatar użytkownika
czyzo3
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 161
Rejestracja: 2013-04-23, 00:25
Lokalizacja: Malbork
Komentarze: 1

Re: Poszukuje uzdrowiciela

Post autor: czyzo3 »

Dołączam się do prośby Ivelliosa o podanie jakiej pomocy potrzebujesz i najlepiej opisanie przypadku. Przestrzegam również przed szukaniem uzdrowiciela/bioenergoterapeuty na łapu capu. Można bardzo łatwo wkopać się na oszusta. Ponadto - nie wszystkie przypadki wymagają interwencji "specjalisty", są inne sposoby i często nawet lepsze, ale by coś powiedzieć musimy wiedzieć więcej o przypadku.
janek1234
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2014-08-14, 23:35

Re: Poszukuje uzdrowiciela

Post autor: janek1234 »

Najważniejsze jest teraz dla mnie prawdziwy uzdrowiciel, bo u lekarza u których byłam potrafią zapisywać tylko recepty z chemią, która nic nie daje a wyniszcza organizm.Nie wiem na co się leczę do tej pory nie wiadomo co to dokładnie.
Tak ponad dwa lata temu zaczęło się od zaparć nigdy ich nie miałam zawsze miałam sprawy układ pokarmowy, potem ok 2tyg, bóle jajników i przyrost masy ciała nagły (15kg w miesiąc ) nie zmieniając diety. U dałam się do ginekologa który wykrył u mnie torbiele czekoladowe na obu jajnikach , które były ,,gigantyczne" jak sam to określił. Stwierdził że to zespół policystycznych jajników, który według niego nie da rady wyleczyć a tylko maskować objawy, wiec zapisał mi tabletki antykoncepcyjne ,,Atywia". Tako po miesiącu przyszłam i torbiele się wchoneły. Kazał mi brać tabletki cały czas,, bo inaczej mi się to nawróci. Oprócz tego, że torbiele zniknęły nadal miałam bóle brzucha,problemy z wypróżnianiem,niestrawność, kłucia w brzuchu. Postanowiłam się tym wszystkim sama bardziej zainteresować - zaczęłam zdrowiej się odżywiać (odpowiednie łączenie pokarmów,wyeliminowałam całkowicie cukier i sól spożywczą, zastąpiłam to ksylitolem i miodem oraz solą morską lub himalajską,więcej warzyw owoców i kasz (gryczana,jaglana,amarant us) , fast foodów nie jadałam często wiec nie było mi ciężko z nich zrezygnować ,zdrowe oleje np. olej lniany nieoczyszczony i niefiltrowany, olej kokosowy, kiszona warzywa , jak najmniej przetworzonej żywności, zero nabiału ( powoduje stany zapalne), do tego oczywiście dożyłam odpowiednie przyprawy (kurkuma,zioła prowansalskie itd.) , pije soki z wyciskarki. Wszystkie te rzeczy wprowadzałam powoli aby organizm mógł się przyzwyczaić. Jeszcze przed przemianą diety zaczęłam ćwiczyć 30-60 min dziennie 4-5 razy w tygodniu i do tej pory to robię .Oczywiści schudłam waże 55kg, 164wzrostu. Tak z 4miesiącu temu przestałam brać tabletki antykoncepcyjne i przyznaje lepiej się poczułam gdy przestałam brać syf , ale wszystko objawy się zwiększyły tak po miesiącu i doszedł do tego tak jak przed braniem tabletek opuchnięty brzuch. Przez 3 mie. nie miałam okresu poszłam do ginekologa nowego i powiedział że to nie jest zespół policystycznych jajników tylko mam duże stany zapalne i tyle ( torbiele się nie pojawiły ) przepisałam mi Luteinę na wywołanie okresu 3x3 przez 10 dni . Pojawił się zaraz po 10 dniach trwał normalnie 6 dni ale pod koniec okresu strasznie jajniki zaczeły mnie boleć i brzuch puchł nagle ( to nie są wzdęcia ). Poszłam znowu zapisał mi antybiotyk Forcid i dalej Luteinę którą mam zacząć brać 21 dniu cyklu. Po antybiotyku moje jelita zaczęły pracować gorzej a stan jajników nie poprawił się w ogóle. Pojechałam do Rzeszowa do Endykrolog ,która ma w swoim pokoju biorezonans i wyszyły mi różne bakterie e.coli, paciorkowiec zieleniejący ,Candida Albinacas , Lamblie. Przepisała mi ziołowe kapsułki Mumiye Shilajit 3x3 przez miesiąc. Tak właśnie je skończyłam jest porwawa w trawieniu , ale z jajnikami nie ma poprawy brzuch nadal puchnie a z wypróżnianiem nadal mam problem ( ucisk , trudność w wydalaniu) a to jest najbardziej wszystko irytujące. W sumie to tyle po skrócie .
janek1234
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2014-08-14, 23:35

Re: Poszukuje uzdrowiciela

Post autor: janek1234 »

Nikt już nie ma nic do powiedzenia ?
Awatar użytkownika
Darti
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 78
Rejestracja: 2011-10-07, 15:15
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Poszukuje uzdrowiciela

Post autor: Darti »

Chetnie bym Ci pomogl, ale nie jestem obeznany w tego rodzaju rzeczach. Moge jedynie odswiezyc dla Ciebie ten temat, ewentualnie od siebie moge sprobowac polecic autohipnoze, medytacje oraz zdrowotne afirmacje albo jakas prace z chakrami moze :)
Awatar użytkownika
Glazery
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2012-10-08, 22:12

Re: Poszukuje uzdrowiciela

Post autor: Glazery »

Jeżeli chcesz pomocy uzdrowiciela mogę Cię umówić u mojej znajomej. Jej doświadczenie jest duże. Ewentualnie, jeżeli chcesz mogę pomóc Ci sam, ale obecne polecałbym tę znajomą. Ona ma realny dar. Pozdrawiam i trzymaj się.
Awatar użytkownika
czyzo3
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 161
Rejestracja: 2013-04-23, 00:25
Lokalizacja: Malbork
Komentarze: 1

Re: Poszukuje uzdrowiciela

Post autor: czyzo3 »

Bardzo przepraszam, że dopiero teraz odpisuję. Aż mi głupio, ale troszkę mi się powichrowało w życiu i nie zaglądałem tutaj. PRZEDE WSZYSTKIM: należy pamiętać, że wszelkie ezoteryczne metody leczenia są wspomagające i nie wolno zapominać o leczeniu metodami tradycyjnymi! Uważam, że koniecznie musi się Pani zgłosić do ginekologa - polecam rozejrzeć się w internecie za opiniami na temat lekarzy w Pani okolicy i pójść do kogoś, kto jest polecany i przynajmniej, póki nie zostanie Pani poprawnie zdiagnozowana - prywatnie. Ja wiem, że może mieć Pani ciężką sytuację, ale warto uzbierać te 200zł, ponieważ lekarze przyjmujący prywatnie - mają zupełnie inne podejście do pacjenta, niestety, taki kraj. Puchnięcie brzucha o którym Pani pisze, to prawdopodobnie wodobrzusze - można o tym poczytać w internecie. Patrząc po innych objawach, może to wskazywać przede wszystkim na raka jajnika. Nie chcę Pani straszyć, ale powinna przebadać się Pani u lekarza właśnie pod tym kątem. Objawy mogą być również związane z rakiem szyjki macicy, więc warto wykonać również cytologię. Wszelkie inne możliwości powinien znać porządny lekarz, gdy potwierdzi się, że "wzdęcia" związane są z wodobrzuszem. Proszę się nie załamywać i przyjąć to na spokojnie, ja lekarzem nie jestem, badania zrobione nie zostały, więc mogę się mylić. Podpowiadam tylko, co Pani powinna zrobić i w jakim kierunku wykonać badania. Bo bez badań pewnym niczego być nie można. Jeżeli chodzi o leczenie ezoteryczne - ja nie znam żadnych godnych polecenia uzdrowicieli, ale prosiłbym forumowiczów o podanie jakichś kontaktów, jeżeli ktoś takie ma. Chcę jednak powiedzieć, że o ile dobry uzdrowiciel może być skuteczny - własna praca nad rozwojem ezoterycznym i samoleczeniem przynosi korzyści pewniejsze i skuteczniejsze. Więc, od siebie, mogę polecić lekturę publikacji NOWE DROGI ENERGII AstralDynamics, znajdzie ją Pani wpisując podaną frazę w google, oraz natychmiastowe rozpoczęcie pracy nad energetyką ciała według podanych tam kroków. Sam to stosowałem i mogę polecić. Ponadto, jeżeli zaczęła się Pani stosować do diety, polecam książkę "Makrobiotyka w polskiej kuchni" Stanisławy Olko i zastosowanie się do opisanych tam diet leczniczych. Mam znajomych, którzy stosowali się do tych diet i bardzo je sobie chwalą. Jeżeli ma Pani troszkę więcej czasu wolnego do dyspozycji, to radzę również "Wtajemniczenie do Hermetyzmu" Franz'a Bardon'a. Nie musi rozwijać się Pani tą drogą, ponieważ swoją drogę każdy musi znaleźć sam, ale warto zastosować się do kilku pierwszych kroków rozwoju, ponieważ one również bardzo dobrze rozwijają energetykę organizmu. Zaś dobra energetyka organizmu = zdrowie i właściwości samolecznicze organizmu. NOWE DROGI ENERGII o których pisałem wcześniej są bardzo dobre, ale gdy dodatkowo zacząłem rozwój wg. Franza Bardona to efekt (zdrowotnie) był o wiele lepszy.

W Pani przypadku radzę odpuścić sobie na razie ćwiczenia fizyczne, dopóki nie wykona Pani odpowiednich badań. Najważniejsze zaś - NIE ZAŁAMYWAĆ SIĘ. Każda z wymienionych chorób jest do wyleczenia, zaś wspomagając leczenie tradycyjne technikami ezoterycznymi - naprawdę, można uzyskać coś, co większość ludzi nazywa CUDEM. Tylko, że to nie są cuda... są to nasze, naturalne zdolności, zgodne z prawami tego świata... których po prostu my, ludzie - jeszcze nie rozumiemy. Jak ma Pani jakieś pytania, proszę pisać.
Awatar użytkownika
Szyszlel
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 8
Rejestracja: 2014-08-27, 19:11

Re: Poszukuje uzdrowiciela

Post autor: Szyszlel »

Pewnie zaraz posypia się na mnie gromy, klątwy i puste puszki po piwie. Ale co tam. Może jestem świeżaczek i powinienem siedzieć cicho, ale niestety.
Kobieta przyszła prosić o pomoc. Nie wie co jej jest, jest na tyle zdeterminowana, by wejść na forum i napisać o swojej chorobie, a my powinniśmy zjednoczyć się i wykorzystać nasze umiejetności. Czyzo3 już dał konkretna wypowiedź. Ja mogę zaoferować na chwile obecną skan ciała, oraz reiki. Ivellios również siedzi w tych klimatach. Owszem, lekarz jest również potrzebny, ale możemy również my – uczestnicy forum coś zrobić. W każdym razie ja się oferuję. Jakby coś potrzebne, to zapraszam na priv. Wspólnie możemy wiele.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Poszukuje uzdrowiciela

Post autor: Ivellios »

Ja kiedyś sam robiłem skany paru osobom, ale to było dość dawno i nie jestem pewien, czy dzisiaj dałbym radę. Mam jednak kontakt (niestety tylko Skype'owy) do kilku osób, które również mogą pomóc.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Medycyna niekonwencjonalna i uzdrawianie”