Czy z moją głową wszystko w porządku?

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
wiciox
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 19
Rejestracja: 2013-10-10, 21:37

Czy z moją głową wszystko w porządku?

Post autor: wiciox »

Witam.

Nie jestem gimbusem, mam maturę (ach, jak to brzmi!) :). Otóż, od jakichś dwóch miesięcy coś dziwnego dzieje się z moją głową i percepcją. Każdy z nas doświadczył widzenia kątem oka czegoś ciemnego. Ja też. Ale z czasem te czarne cienie zaczęły być bardziej odważne i pokazują mi się dosłownie przed samym nosem. Wygląda to tak: leżę na łóżku. Cyferki z dekodera po pewnym czasie oświetlają pokój dość dobrze, żebym zaczął dostrzegać jakieś niezidentyfikowane kształty. Z początku je ignorowałem, wiadomo, mózg potrafi płatać figle. Ale pewnego razu postanowiłem coś sprawdzić. Wziąłem do łóżka latarkę, małą, ale świecącą dobrze. I tu się trochę przeraziłem. Bo oświetliłem to coś. Tzn. widziałem rozmyte i niewyraźne kontury, a obok światło dawało na ścianę. Szybko się schowałem pod kołdrę (te nawyki z dzieciństwa...każde dziecko wie, że kołdra to niezniszczalna i nieprzenikalna tarcza). Co najciekawsze, wraz z zauważaniem tych ciemnych postaci zaczęły się "koszmary". Wygląda to tak, iż nie, że śnią mi się wielkie potwory, które starają się mnie zabić w różne, wymyślne sposoby, ale są to bardziej koszmary moralne. Widzę, jak moi przyjaciele cierpią i nie mogę im pomóc, widzę jak komuś wyrządzam nieświadomie krzywdę. I parę snów było takich, iż coś się działo, ktoś kogoś krzywdził, i jeden z moich przyjaciół spojrzał na mnie we śnie i powiedział, że jeszcze nie jestem gotowy. To z gotowością zaczyna mnie powoli irytować, bo nie wiem, do czego nie jestem gotowy, jak mam się przygotować i co robić. Wcześniej też już mi się takie coś śniło, tylko, że wchodziłem w fazę LD. Z czasem zaczynam nad tym panować (tj. śnię świadomie czasami), ale to świadome śnienie przychodzi samo, nie potrafię go wywołać. Czy ktoś chce coś mi powiedzieć, czy to może być czyjaś dusza? Mieszkam koło cmentarza, nie jestem w stanie powiedzieć, czy ktoś umarł te dwa miesiące temu. Nawet kot się mnie boi w nocy, jak chcę go wziąć do łóżka (po prostu lubię spać z kotami, bo są ciepłe i fajnie mruczą), i parę razy patrzył za mnie jak go brałem na ręce (jest mały to nie ma większego oporu). Z początku bałem się tego wszystkiego, ale teraz zaczyna mnie to irytować, bo chcę być wreszcie do tego gotowy. Ostatnio też coś dziwnego dzieje się z moim przyjacielem, nie chce powiedzieć co. Stał się ponury, smutny i nijaki. A nigdy taki nie był, zawsze tryskał humorem. Czy to coś negatywnego, czy ktoś potrzebuje pomocy i na mnie liczy (właśnie ten przyjaciel), czy co to ma wszystko oznaczać? Jest tu jakiś spec od rozwikływania zagadek snów?
Kamień

Re: Czy z moją głową wszystko w porządku?

Post autor: Kamień »

Tak, jesteś normalny. A reszta to wytwory twojej wyobraźni.
Ja widzę postacie w dzień ale tylko przez chwilę i jestem pewien, ze jeśli poświeciłbyś dłużej latarką to byś nic nie zobaczył. Imo słaby eksperyment jeśli się od razu schowałeś...
wiciox
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 19
Rejestracja: 2013-10-10, 21:37

Re: Czy z moją głową wszystko w porządku?

Post autor: wiciox »

A ktoś może mi wyjaśnić te sny? Nie mam żadnej depresji, problemów gdziekolwiek, normalnie można powiedzieć, że życie idealne ale te sny wyglądają zbyt dobrze, jak na sny (jakieś masło maślane mi wyszło...). Wygląda to bardziej jak sen na jawie, deja vu w głowie.
sebastian2742
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2013-12-07, 21:18

Re: Czy z moją głową wszystko w porządku?

Post autor: sebastian2742 »

Witaj jestem nowym uzytkownikiem tej strony ale tematyka zjawisk paranormalnych zajmuje się juz prawie 9lat wiec postaram ci się pomoc w miare mozliwosci.odpowiedz mi na proste pytanie czy zajmowales się kiedys okultyzmem , magia, wywolywaniem duchow,kartami tarota to wazne.Jesli bedziesz chcial pogadac to napisz dalej w swoim temacie a ja postaram ci się pomoc pozdrawiam :)
wiciox
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 19
Rejestracja: 2013-10-10, 21:37

Re: Czy z moją głową wszystko w porządku?

Post autor: wiciox »

Nigdy się tym nie zajmowałem. Jedyne, co kiedyś zrobiłem, będąc bardzo głupim jeszcze bachorem, to bawiłem się z kolegami w wywoływanie hitlera...zniknął podobno tylko obrazek z wizerunkiem Maryi, nic poza tym się nie działo. Runy znam tylko z Harrego Pottera ;) Tak na poważnie to nie zajmowałem się niczym z tego, co wymieniłeś. Jednak lubię czytać o duchach, oglądać programy o tego typu tematyce. Tyle.
sebastian2742
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2013-12-07, 21:18

Re: Czy z moją głową wszystko w porządku?

Post autor: sebastian2742 »

Witaj na poczatek moja sugestia jest taka abys przestal się narazie zajmowac zajawiskami paranormalnymi poprostu od nich odpoczal nie czytal nie ogladal nie myslal o tych rzeczach.odpowiedz mi jeszcze na pytanie jak czesto te zjawiska wystepuja?jak czesto pojawiaja się czarne cienie?I czy czujesz się obserwowany przez cos niewidzialnego?jak mi odpowiesz na te pytania to postaramy się cos z tym zrobic:)z gory pozdrawiam
Awatar użytkownika
Glazery
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2012-10-08, 22:12

Re: Czy z moją głową wszystko w porządku?

Post autor: Glazery »

Strasznie tutaj wielu znawców się znalazło :) Ciekawe...
Rada ode mnie jest następująca: Jeśli owe cienie pojawiają się stosunkowo często, tzn. ok. 1 raz na 2 tygodnie możesz przerwać działalność w sferze magicznej, bo może dojść do "cichego opętania". Trzeba na to uważać. Ale żeby coś takiego nie miało miejsca musisz umacniać swoją mentalność i rozbudować swoistą ochronę przed naporami mało przychylnych bytów. W celu otrzymywania dalszych rad, możesz odezwać się na PW, jeśli chcesz. Zamienimy kilka zdań i może problem zostanie rozwiązany. Pozdrawiam.
kot_w_butach
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: 2013-10-14, 21:23

Re: Czy z moją głową wszystko w porządku?

Post autor: kot_w_butach »

Nie odbierz tego jako atak, ale ja najpierw bym spytała o alkohol i używanie środków psychoaktywnych, bądź o stan fizyczny, w którym byłeś jak coś dostrzegłes (zmęczony, wypoczęty). :)
Temat ma już troszkę, więc spytam: zmieniło się coś? ;)
wiciox
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 19
Rejestracja: 2013-10-10, 21:37

Re: Czy z moją głową wszystko w porządku?

Post autor: wiciox »

Zmieniło się ;) Snów już nie ma, tylko sporadyczne "wizje" we śnie (tj. retrospekcje). I pogadałem z jednym z użytowników i jego teorie się sprawdziły.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”