Rytuał

wizard
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2012-12-05, 18:10

Rytuał

Post autor: wizard »

Witam. Od jakiegoś czasu interesuje się magią, jednak na internecie mało jest wiarygodnych zaklęć i rytuałów, a ogólnie ciężko cokolwiek znaleźć zwłaszcza szukając samemu. Interesuje mnie rytuał, coś takiego jak zmiana osobowości drugiego człowieka, słyszałem kiedyś o czymś takim jednak na internecie nic takiego się nie znajdzie, więc może ktoś wie o czym mówie lub słyszał o czymś podobnym? :)
Awatar użytkownika
ludek
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2013-04-04, 20:29

Re: Rytuał

Post autor: ludek »

Witam. Bardzo zdrowe podejście do szukania informacji. W internecie 90% informacji to bzdety, chyba że szukamy przepisów kulinarnych. Osobiście polecam szukanie wiedzy w książkach.
Natomiast odradzam odprawiania rytuałów zmieniających czyjąś świadomość. Są one szalenie niebezpieczne i niemądre.
1. Są bardzo skomplikowane i trudne.
2. Potrzeba do nich ogromnego doświadczenia, erudycji i siły woli.
3. Podświadomość osób, którym zmienia się świadomość jest wściekła. Taka osoba podświadomie zwraca się przeciwko nam.
Prosty przykład, jeśli pozmieniasz na komputerze jakieś osoby choćby ikony na pulpicie to będzie chodzić wkurzona i ustawiać tak jak lubi. Jeżeli pozmieniasz coś w systemie taka osoba będzie podk€rw10n4, zrobi format, straci czas i będzie wściekła, nawet jeśli chcesz pomóc. A można uszkodzić w ten sposób nie jeden komputer.
Najlepiej się zwyczajnie dogadać. :)
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Rytuał

Post autor: Dagmara »

Pomimo tego, że temat stary to jednak popieram to co napisał ludek, że tego typu rytuały są nie mądre. Lepiej się dogadać z kimś, ponieważ nigdy nie zmienisz czyjeś osobowości, nie oszukujmy się, taka jest prawda, bez względu na to jaki rytuał byś wykonał.
Awatar użytkownika
Elaine Montiago
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2013-04-01, 15:24

Re: Rytuał

Post autor: Elaine Montiago »

Po za tym jeśli nawet by zadziałał to wszystko ma swoją cenę i obawiam się że nie jest ona niska. Więc naprawdę lepiej uważać na takie zabawy. :)
Awatar użytkownika
asto
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2007-12-08, 16:04
Lokalizacja: Wroclaw

Re: Rytuał

Post autor: asto »

Zakładając, że by mu się udało.
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Rytuał

Post autor: Vampirio »

Słyszałem kiedyś o prostej sztuczce, która może zmusić drugiego człowieka, np. do pójścia do łazienki. Ale jeśli można zmienić czyjąś osobowość, to raczej nie jest to proste, ani też bezpieczne. Pomijając całą moralność i "trójpowrót" <on jest ściemą> zawsze istnieje wysokie ryzyko odbicia działania na maga. Zwłaszcza jeśli chodzi o osobę niedoświadczoną.
Awatar użytkownika
asto
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2007-12-08, 16:04
Lokalizacja: Wroclaw

Re: Rytuał

Post autor: asto »

A jak zmusic kgoos pojsc do lazienki :-)
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Rytuał

Post autor: Vampirio »

O matko. Gdzie to było...
Sam nie próbowałem więc nie pamiętam ale zobaczę może znajdę.
Awatar użytkownika
asto
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2007-12-08, 16:04
Lokalizacja: Wroclaw

Re: Rytuał

Post autor: asto »

OK. Byłbym wdzięczny.


pozdrawiam
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Rytuał

Post autor: Pandemonium »

Pewnie, że można. Na przykład działając na czyjąś podświadomość. Puszczając dźwięk wodospadu możemy się spodziewać, że prędzej, czy później delikwent pójdzie się odlać. Kilka razy ziewając przy danej osobie możemy wywołać reakcję łańcuchową przez którą i ona zacznie ziewać, a może nawet stać się senna. Proste odruchy Pawłowa, nic więcej.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Rytuał

Post autor: Arek »

Ja bym go upoił piwem, nie ma mocnych, kiedyś musi iść
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Rytuał

Post autor: Vampirio »

Wiem, że pewnie po ptakach ale znalazłem ^^
btw. to był przykład.
Czar Mentalnej Sugestii

Czar na wysłanie komuś mentalnej sugestii.

Stwórz mentalny link z celem. Możesz stworzyć standardowy link psioniczny, lub po prostu intensywnie wpatrywać się w cel.
Narysuj taki pentagram:

Obrazek

Potem obrysuj go kołem zgodnie z ruchem wskazówek zegara od punktu 6. Wizualizuj mocne uczucie albo działanie, jakie cel powinien wykonać. Np. jeśli chcesz by ktoś wyszedł na chwilę, wizualizuj jak idzie do wc. Teraz odliczaj- np. od 20 sekund do zera. Usuń koło przeciwnie do ruchu wskazówek zegara a następnie usuń pentagram zaczynając od 6, potem 5,4,3,2,1.


Gdy odliczanie dosięgnie 0, zwizualizuj akcję, która pokaże się w umyśle celu. Cel może mieć tyle siły by oprzeć się działaniu przez jakiś czas. Ale jak pokazuje praktyka czar ten działa dobrze. Ponadto żadna tarcza nie chroni przed taką manipulacją. Pamiętaj, żeby nie szkodzić innym!
Topola Fleur du Sang z Trydium Temple
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Czarna magia”