Złota Księga Paranormalium

Poznajmy się!
Awatar użytkownika
Kubtek
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2011-02-07, 19:32

Re: Złota Księga Paranormalium

Post autor: Kubtek »

Cóż. Ogromna skarbnica wiedzy, Ciekawe tematy, Nieźli Adimini, Ciekawi Ludzie aczkolwiek nie podoba mi się ich podejście do niektórych spraw. Ogólnie macie u mnie na plusie.
Awatar użytkownika
Veritas
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 289
Rejestracja: 2011-01-15, 11:39
Lokalizacja: Województwo pomorskie
Komentarze: 8

Re: Złota Księga Paranormalium

Post autor: Veritas »

Forum zostawiam w spokoju :wink:
Paranormalium to zdecydowanie najlepszy serwis o tej tematyce w kraju.
Dużo artykułów na wiele tematów. Naprawdę świetnie napisanych i przetłumaczonych.
Każdy znajdzie coś co przyciągnie jego uwagę.
Wciąż przybywa dobrych publikacji jak i użytkowników.
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: Złota Księga Paranormalium

Post autor: Karoolczak »

Najlepszy serwis o zjawiskach paranormalnych i nie tylko lecz troszke malo artykulow z niektorych dziedzin ;) Pomocni ludzie i gotowi w kazdej chwili do dyskusji
leszek

Re: Złota Księga Paranormalium

Post autor: leszek »

Ja się troszkę rozpisze bo jestem tu już z Wami od 5 lat i należałoby przedstawić swoje poglądy;). Pamietam, że odkad stałem się cześcia Paranormalium nie było nigdy żadnego lepszego portalu tak bardzo rozbudowanego tematycznie, a zarazem utrzymanego w nalezytym porzadku. Widać wiec, że Iv dobiera do pomocy ludzi kompetentnych. Podoba mi się, że strona wizualna jest praktycznie niezmienna, bardzo sobie to cenię. W ogóle sama strona wizualna działa na mnie jakkoś tak...paranormalnie ..haha :lol: Podobają mi się artykuły i masz rację Iv, część z nich ukazuje się na łamach Paranormalium po raz pierwszy co czyni je także bardzo atrakcyjnymi;) To też bardzo sobie cenię, bo wiem ile roboty trzeba poświęcić żeby takie artykuły przetłumaczyć poprawnie. Ogólnie rzecz biorąc portal jest najlepszym polskim portalem jaki znam i myślę, że to się już nie zmieni;)
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Złota Księga Paranormalium

Post autor: Vampirio »

W ostatnim czasie przejrzałem niejedno forum. Wiele z nich to po prostu dno i wodorosty w porównaniu z tym co mamy tutaj. Jak dla mnie nie ma w całym internecie lepszej strony :mrgreen:
PemdyBanus
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 58
Rejestracja: 2013-04-02, 22:13
Komentarze: 1

Re: Złota Księga Paranormalium

Post autor: PemdyBanus »

Dobra strona, dużo ciekawych informacji, ale cenzura niszczy wszystko
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Złota Księga Paranormalium

Post autor: Ivellios »

PemdyBanus pisze:Dobra strona, dużo ciekawych informacji, ale cenzura niszczy wszystko
No tak, jeśli pierwsze kilka postów użytkownika musi zatwierdzić moderator, to znaczy, że na forum na pewno panuje "cenzura"... Spooky Fox już wyjaśnił, skąd się wzięła konieczność zatwierdzania owych pierwszych paru wpisów, pozwolę sobie skopiować jeszcze w tym temacie:
Spooky Fox pisze:PemdyBanus - akceptacja postów wynika z tego, że swego czasu mieliśmy dużo niechcianych reklam. Spam na spamie, więc właściciel strony musiał coś takiego wymyśleć. To nie jest cenzura, ale dbanie o porządek na forum. To primo. Secundo - nikt nie wlepia warnów za inne poglądy. Wystarczy tylko, aby te inne poglądy wyrazić tak, żeby nikogo nimi nie obrazić. Dojrzali użytkownicy internetu potrafią to zrozumieć i dostosować się do tych dwóch aspektów. Twoje posty nie będą wiecznie czekały na akceptację. Wkrótce będziesz pisał jak każdy inny. Niestety, żyjemy w takich czasach, gdzie trolle i spamy szerzą się w zastraszającym tempie. Przez to niestety tracimy użytkowników, ale ci którzy chcą - zostają. Więc pisz dalej, bądź cierpliwy i oczekuj zmian na lepsze. Pozdrawiam :)
PemdyBanus
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 58
Rejestracja: 2013-04-02, 22:13
Komentarze: 1

Re: Złota Księga Paranormalium

Post autor: PemdyBanus »

Sprawa została wyjaśniona, przecież moge już normalnie pisać. Post który zacytowałeś jest stary i pojawił się nagle wraz z innymi. Wkurzało mnie to akceptowanie postów, na innych serwisach tego nie ma, ale ta strona jest inna niż wszystkie
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Złota Księga Paranormalium

Post autor: Spooky Fox »

PemdyBanus pisze:ale ta strona jest inna niż wszystkie
Trza się przyzwyczaić...tu już są wszyscy tak wykręceni, że dla zwykłego szaraczka wydajemy się niezbyt rozgarnięci :D :D :D
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „WITAJ PRZYBYSZU!”