Radio Paranormalium - temat ogólny

Propozycje nowych audycji, tematów, itd. oraz uwagi i propozycje dotyczące działania strony. W tym dziale są również umieszczane ogłoszenia od administratorów
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Radio Paranormalium - temat ogólny

Post autor: Arek »

I bardzo ładnie wygląda
Awatar użytkownika
Triinu
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2010-11-05, 12:29

Re: Radio Paranormalium - temat ogólny

Post autor: Triinu »

Choć jestem użytkownikiem forum, odwiedzam je co jakiś czas to jednak mało się udzielam. Dziś po raz pierwszy włączyłam wasze Radio i akurat trafiłam na audycję o „Psychopatach” i powiem szczerze…..no dobra po kolei, choć jak sama wspomniałam nie bardzo na forum, czy portalu się udzielam to mam jednak bardzo dobre zdanie o portalu i chętnie tu zaglądam….Ta audycja jednak mnie rozczarowała….Pierwsza audycją jaką słyszę w waszym Radiu, a okazuje się że opiera się na „obrabianiu dupy panu Mizera”. Owszem zaznaczam, że sama nie mam najlepszej opinii o panu Mizerze, nie jest on dla mnie żadnym autorytetem w dziedzinie zjawiska paranormalnych ale to co o nim myślę zachowam dla siebie.
Nie mniej uważam, że audycja o której mowa opierał się jedynie na obgadywanie wspomnianej osoby co moim zdaniem nie było zbyt poważne z waszej strony – jeśli chcecie dbać o poziom i waszego radia i portalu. Nie przeczę fakty jakie poruszyliście na temat osoby pana Mizery są prawdą, sama mam o nim podobne zdanie, nie będę podważała tego co mówi osoba znająca go osobiście. Sposób w jaki była prowadzona audycja, owszem można tak rozmawiać o kimś ale na stopnie prywatnej nie nagrywając audycję do radia, które ma do siebie zachęcić, trzymać poziom a nie zbliżać się tematyką, czy sposobem prowadzenia do portalu czy audycji o charakterze plotkarskim, bo tak to w moim odczuciu wypadło.
Zatem życzę mniej takich „audycji” bo to wyjdzie waszemu radiu na dobre. Nie mniej życzę również powodzenia w działalności radiowej i mimo tej „wpadki” nadal macie we mnie wierną czytelniczkę i słuchaczkę


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Radio Paranormalium - temat ogólny

Post autor: Ivellios »

To chyba trafiłaś na końcówkę, bo ostatnie 15 minut to było omawianie przypadku Mizery (większość audycji, która trwała ponad godzinę, stanowiło omawianie różnych typów osobowości psychopatycznych). Wzięliśmy go "na ruszt" głównie dlatego, że to jest człowiek, którego Adam Borowski znał osobiście, i z tego względu najlepiej mógł zanalizować jego zachowanie i wypunktować pewne cechy psychopaty, które pan Mizera posiada.

Aczkolwiek można to też uznać za taką formę rozliczenia się z człowiekiem, który przez prawie sześć lat współpracy, jak się okazało, zdążył nas wielokrotnie oszukać. Taka przestroga przed nawiązywaniem z nim "współpracy" ;)

Wiem, że inne stacje internetowe również emitują tę audycję na swoich antenach, często w formie obciętej, tzn. bez części o Mizerze. Z pewnych względów jest to całkowicie zrozumiałe.

(przepraszam, że odpisuję w temacie dopiero teraz, jednak cały maj i czerwiec miałem tak zawalone, że nie miałem nawet czasu tu zaglądać)
Awatar użytkownika
Triinu
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2010-11-05, 12:29

Re: Radio Paranormalium - temat ogólny

Post autor: Triinu »

Przepraszam, że i ja odpowiadam sporo " po fakcie" ale także dopiero teraz mogłam na spokojnie zajrzeć na forum (więc z góry przepraszam za odświeżanie wątku sprzed prawie 3 miesięcy ;) )
Ivellios pisze:To chyba trafiłaś na końcówkę, bo ostatnie 15 minut to było omawianie przypadku Mizery (większość audycji, która trwała ponad godzinę, stanowiło omawianie różnych typów osobowości psychopatycznych). Wzięliśmy go "na ruszt" głównie dlatego, że to jest człowiek, którego Adam Borowski znał osobiście, i z tego względu najlepiej mógł zanalizować jego zachowanie i wypunktować pewne cechy psychopaty, które pan Mizera posiada.

Aczkolwiek można to też uznać za taką formę rozliczenia się z człowiekiem, który przez prawie sześć lat współpracy, jak się okazało, zdążył nas wielokrotnie oszukać. Taka przestroga przed nawiązywaniem z nim "współpracy" ;)
Rozumiem te intencje, jednak uważam że szkoda psuć sobie świetny materiał (bo potem udało mi się odsłuchać kilka świetnych audycji, więc uważam że odwalacie kupę dobrej roboty :) ) wątkiem o panu M. ;) Doceniam i wasze radio i portal, ale miałam właśnie to jedno zastrzeżenie z którym chciałam się z wami podzielić bo troche mnie ten fragment audycji zanipokoił. Ale skoro wszystko wyjaśnone to nie mam nic do dodania w tym temacie. Życzę owocnej pracy bez takich "wpadek" na przyszłość ;)
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Radio Paranormalium - temat ogólny

Post autor: Ivellios »

Nowe udogodnienia w archiwum
(dodano: 2012-11-19 02:35:52)

Dziś do naszego archiwum dodaliśmy funkcję umożliwiającą wyszukiwanie audycji według daty emisji. Dzięki temu możliwe jest na przykład wyszukanie wszystkich audycji wyemitowanych w ostatnią niedzielę.

Dodaliśmy również mały dodatek w lewym menu - teraz pod przyciskiem prowadzącym do archiwum pojawiły się linki, po kliknięciu których wyświetli się odtwarzacz zawierający wszystkie audycje z danego dnia.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Radio Paranormalium - temat ogólny

Post autor: Ivellios »

Z myślą o słuchaczach słuchających naszego radia w smartfonach uruchomiliśmy dwa dodatkowe strumienie. Są one przygotowane w taki sposób, aby podczas słuchania zużywały jak najmniej transferu, przy zachowaniu przyzwoitej jakości dźwięku.

Strumienie nadają w dwóch formatach, AAC+ (24kbps) oraz MP3 (48kbps). Aby ich słuchać, należy wprowadzić do odtwarzacza w smartfonie następujący wpis:
- dla strumienia AAC+: http://s1.slotex.pl:7154 lub wgrać tę playlistę: http://radio.paranormalium.pl/aac-24kbps.m3u
- dla strumienia MP3: http://s1.slotex.pl:7178 lub wgrać tę playlistę: http://radio.paranormalium.pl/mp3-48kbps.m3u

Zalecamy przetestowanie obu strumieni - jeżeli smartfon nie obsługuje strumienia AAC+, powinien dać sobie radę ze strumieniem MP3.

Obydwa strumienie posiadają po 50 slotów. Prosimy mieć na uwadze, iż strumienie dla urządzeń mobilnych dopiero uruchomiliśmy i od czasu do czasu wprowadzamy pewne zmiany mające na celu polepszenie ich działania, stąd sporadycznie mogą występować krótkie przerwy w sygnale. W razie przerw należy kilka sekund poczekać i spróbować połączyć się z serwerem ponownie.

W razie jakichś problemów z odbiorem prosimy o informację, najlepiej pod adresem email radio@paranormalium.pl lub na naszym radiowym GG 36088002 lub w komentarzach do tego wpisu.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Radio Paranormalium - temat ogólny

Post autor: Ivellios »

Dziś o godzinie 20:00 na pokoju INFRA CZAT w serwisie Spikeria.pl odbędzie się spotkanie poświęcone zagadce Emanuela Swedenborga. Kim był urodzony 325 lat temu mistyk i okultysta? Jak opisywał inne światy i życie po życiu? Co mówił o życiu w kosmosie? I dlaczego wciąż fascynuje? Na pytania odpowie Piotr Cielebiaś (INFRA). Serdecznie zapraszamy!

Czat będzie transmitowany na antenie Radia Paranormalium. Jeśli chcesz wziąć aktywny udział w czacie, kliknij w link:
http://spikeria.pl/room/infra_czat
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Radio Paranormalium - temat ogólny

Post autor: Ivellios »

Czy grozi nam powtórka wydarzeń z Czelabińska? Jak duże jest niebezpieczeństwo z kosmosu? I czy da się przed nim ustrzec? Na te i inne pytania odpowie na dzisiejszym czacie Tomasz Nowakowski z serwisu ASTROWATCH.NET. Początek o 20:30. Zapraszamy!

Aby wejść na czata głosowego, kliknij tutaj: http://spikeria.pl/room/infra_czat/
Transmisja dyskusji na antenie Radia Paranormalium: http://radio.paranormalium.pl/

Słuchający mobilnie, którzy chcieliby się włączyć do dyskusji i zadać pytania, mogą skorzystać z naszego komunikatora SMS pod nr 798178717 - koszt jednej wiadomości 0,23 gr lub 0 gr (wybrani abonenci pewnej sieci z kwadracikiem w logo mogą pisać za darmo!)
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Radio Paranormalium - temat ogólny

Post autor: Ivellios »

Z kart historii
Katastrofa UFO w Aztec w 1948 roku
19:30 - 19:45
Cotygodniowa audycja cykliczna
Prowadzi: Radio Paranormalium

Lektury Paranormalium
O. Andrzej Czesław Klimuszko "Moje widzenie świata"
19:45 - 20:00
Cotygodniowa audycja cykliczna
Prowadzi: Radio Paranormalium

Dziś Dziwnych Informacji nie będzie...
...ale i tak będzie wesoło ;-)
20:00 - 20:10
Cotygodniowa audycja cykliczna
Prowadzi: Paranormalium.pl

Audycje Portalu INFRA
20:15 - 20:30
Prowadzi: Portal INFRA

Rozmowy poza ciałem - LD, OOBE i inne zjawiska parapsychiczne
Odc. 42: Trzecie spotkanie z Aleksandrem Deyevem
20:30 - 21:00
Cotygodniowa audycja cykliczna
Prowadzi: Zbyszek Mrugała

Krwawy Podwieczorek (???)
Karol Kot [montaż audycji będzie trwał już w trakcie wieczornego pasma]
21:00 - 22:00
Prowadzi: Persefona

Ambientowy Wieczór - audycja muzyczna
22:00 - 24:00
Cotygodniowa audycja cykliczna
Prowadzi: Radio Paranormalium
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Radio Paranormalium - temat ogólny

Post autor: Ivellios »

Już w najbliższą sobotę, tj. 11 maja, o godzinie 21:00 na naszej antenie nadamy kolejny odcinek "Rozmów poza ciałem", który zrealizujemy na żywo. Tym razem gościem audycji będzie znany i lubiany przez naszych słuchaczy Marek Wysocki, który opowie o DMT (dimetylotryptamina), uznawanym za molekułę duszy.

Podobnie jak poprzedni odcinek live, tym "Rozmowom poza ciałem" również będzie towarzyszył konkurs, w którym do wygrania będzie książka "DMT: Molekuła duszy" autorstwa dra Ricka Strassmanna.

Gorąco zachęcamy wszystkich radiosłuchaczy do wysłuchania audycji i wzięcia udziału w konkursie!

http://radio.paranormalium.pl/index.php ... aj&nius=97
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Radio Paranormalium - temat ogólny

Post autor: Ivellios »

W najbliższą niedzielę o 21:15 na naszej antenie niezwykle mocna audycja, która z pewnością ucieszy osoby zainteresowane ufologią. Będzie to audycja specjalna, przygotowana wspólnie z Portalem Infra, poświęcona domniemanym testom nowych statków powietrznych. Spróbujemy się dowiedzieć między innymi, czy te pojazdy są pochodzenia ziemskiego, czy też nie. W ramach audycji zarejestrowana została rozmowa ze świadkiem manifestacji jednego z takich obiektów. Zapraszamy do słuchania!
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Radio Paranormalium - temat ogólny

Post autor: Ivellios »

Audycja na żywo z Arkiem Miazgą, promująca jego książkę UFO nad Podkarpaciem, cieszyła się dużym zainteresowaniem. Live słuchało prawie 90 osób (a to tylko słuchacze z Internetu, na Pomorzu jeden ze słuchaczy retransmituje nas na UKF'ie), o popularności programu i ważności poruszonego tematu świadczy również duża ilość pobrań z archiwum. Stąd postanowiliśmy kontynuować nasz pomysł, i dlatego już dziś o 20:00 zapraszamy na kolejne spotkanie na żywo, tym razem z legnickim badaczem ufologii Damianem Trelą. Oczywiście, w trakcie audycji będzie można zadawać naszemu gościowi pytania, również głosowo, dzwoniąc na naszego Skype'a radio.paranormalium.pl
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Radio Paranormalium - temat ogólny

Post autor: Ivellios »

Drodzy słuchacze! Jak zapewne zauważyliście, w ostatnim czasie występują problemy z pobieraniem nagrań z naszego archiwum. Prędkość pobierania jest bardzo niska, przez co ściągnięcie nagrań trwa bardzo długo, w niektórych przypadkach nawet kilka godzin.

Otrzymaliśmy właśnie informację od naszego usługodawcy. Przyczyną problemów i ograniczenia prędkości pobierania plików jest fakt, że... jesteście tak głodni zakazanej wiedzy, że pobieracie ich za dużo i zbyt szybko :)

Z tego powodu rozpoczęliśmy poszukiwania nowego serwera, zoptymalizowanego specjalnie pod download. A może któryś z naszych słuchaczy zna taki serwer i podzieli się z nami informacją o nim?

Wymagane przez nas parametry to:
- powierzchnia minimum 35 gigabajtów z możliwością powiększenia
- transfer minimum 800 gigabajtów na miesiąc, a najlepiej nieograniczony
- wysoki uptime - bo wiedzę na tematy paranormalne trzeba szerzyć całą dobę!
- taki, żeby nie zrujnował naszego radiowego budżetu ;-)

Na propozycje czekamy pod adresem email radio@paranormalium.pl oraz na naszym GG 36088002
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Radio Paranormalium - temat ogólny

Post autor: Ivellios »

Przemek Kossakowski w Para-Radio!
(dodano: 2013-10-23 15:30:00)

Fanów audycji Arka Paterka Para-Radio z pewnością ucieszy informacja, że już w najbliższą niedzielę na antenie Radia Paranormalium ukaże się nowy odcinek tej audycji, którą nie bez powodu nazwać można nieziemską. Tym razem gościem Arka będzie Przemek Kossakowski, znany z programu Szósty zmysł emitowanego na antenie TTV. Zachęcamy do słuchania już w niedzielę 27 października o 19:00!


Dzisiaj jeszcze można nadsyłać pytania do Przemka!
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Radio Paranormalium - temat ogólny

Post autor: Ivellios »

Niebezpieczny chaos...
(dodano: 2013-11-22 23:22:23)

Słuchajcie, ludzie... dzisiejszy odcinek Teorii Chaosu będzie mocny. I niebezpieczny. Po jego emisji nasze radio może zniknąć z sieci, a razem z nim my, więc jeśli usłyszycie kiedyś, że ktoś z redakcji Radia Paranormalium popełnił harakiri, to będzie wiadomo, że go załatwili, a reszta z nas musi uciekać...

Dziś w Teorii Chaosu pojawi się syn agenta CIA (sam agent zapewne wystąpiłby osobiście, gdyby nie zakaz zbliżania się do urządzeń mogących dać dostęp do Internetu), który po raz pierwszy ujawni nowe informacje na temat śmierci Johna Fitzgeralda Kennedy`ego. Informacje wyjątkowo niewygodne dla władz USA!
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Radio Paranormalium - temat ogólny

Post autor: Ivellios »

Obrazek
Awatar użytkownika
Garest
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 145
Rejestracja: 2014-02-10, 23:24
Lokalizacja: Polska
Komentarze: 1

Re: Radio Paranormalium - temat ogólny

Post autor: Garest »

wrzucasz same audycje czyjes czy swoje wypowiedzi i komentarze ???
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Radio Paranormalium - temat ogólny

Post autor: Ivellios »

Garest pisze:wrzucasz same audycje czyjes czy swoje wypowiedzi i komentarze ???
To i to.
Awatar użytkownika
Garest
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 145
Rejestracja: 2014-02-10, 23:24
Lokalizacja: Polska
Komentarze: 1

Re: Radio Paranormalium - temat ogólny

Post autor: Garest »

ale te swoje audycje to sa powtarzane czyli nagrasz raz i raz w tygodniu leci czy się nie powtarzaja ?? :P
bo widze ze dobrze ci idzie z radiem xD
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Radio Paranormalium - temat ogólny

Post autor: Ivellios »

Najpierw jest premiera, potem audycja trafia do archiwum i autopilota i tam jakiś czas jest powtarzana.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium”