Projekt "Camelto" a 2012 rok?

Chmielek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: 2009-05-16, 23:20
Lokalizacja: Luboń

Re: Projekt "Camelto" a 2012 rok?

Post autor: Chmielek »

Jacobs, jakbyś czytał wszystkie posty to byś zauważył, że już wcześniej dałem ten sam link ...
Chmielek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: 2009-05-16, 23:20
Lokalizacja: Luboń

Re: Projekt "Camelto" a 2012 rok?

Post autor: Chmielek »

Rzeczywiście , przepraszam , mój błąd i zwracam honor . :wink: Pozdrawiam
Kartel
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 126
Rejestracja: 2008-08-04, 23:52
Lokalizacja: Radom

Re: Projekt "Camelto" a 2012 rok?

Post autor: Kartel »

Osobiście, nic nei znalazłem w internecie o jakimkolwiek projekcie Camelto, ale warto by było się jeszcze rozejrzeć, bo dość mała szansa jest, żeby człowiek dwa razy w tym samym słowie, w tym samym poście popełnił tą samą literówkę, no chyba ze był przekonany, że tak to się pisze. Wypadałoby się zapytać, co autor miał na myśli, samego autora, ale wygląda na to, że to był pierwszy i ostatni post, niestety.
Chmielek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: 2009-05-16, 23:20
Lokalizacja: Luboń

Re: Projekt "Camelto" a 2012 rok?

Post autor: Chmielek »

Dawno nikt nie pisał.Dodam coś odnośnie końca świata. Jeżeli nie nastąpi(a nie nastąpi) w roku 2012, to w którym? Istnieje kilka wersji. Te 2 pochodzą z wikipedii:
# 2060 - rok w którym według Isaaca Newtona ma nastąpić koniec świata.
# 16 marca 2880 - zderzenie Ziemi z planetoidą (29075) 1950 DA. Prawdopodobieństwo zdarzenia wynosi 0,33%.

W wiadomościach od GG ( ja przez infobota przeczytałem) że Ziemia traci atmosfere szybciej niż Wenus i w związku z tym wynikną jakieś nieprzyjemności za 5mld lat. (nie pamiętam dokładnie, jeżeli się mylę proszę o sprostowanie.)

Jeszcze inne źródła podają, że Słońce za 5mld lat ma zamienić się w czerwonego olbrzyma i spali wszystko.

Natomiast oglądałem chyba Discovery Science i tam taki prowadzący co ma "hologram" na plaży mówił, że Ziemia znajduję się w dobrej strefie promieniowania słonecznego. Oznacza to, że nie jest ani za zimno, ani za gorąco. Z biegiem czasu ta sytuacja ma się zmienić i ludzkość będzie musiała się przenieść na inną planetę np. Marsa a gdy będzie trzeba uciekać z Marsa to możliwe, że na księżyc Jowisza - Europę.


PS. nie wiem czy to odpowiedni dział, a chyba niepotrzebnie zakładać nowy temat, jeśli ten zszedł na "apokaliptyczny" temat.
Awatar użytkownika
UFOszaman
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 143
Rejestracja: 2012-10-06, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Komentarze: 1

Re: Projekt "Camelto" a 2012 rok?

Post autor: UFOszaman »

Co do nazwy " Camelot " to tylko spotkałem się z nazwą " 9500 Camelot ( 1281 T2 ) a jest to nazwa planetoidy z pasa głównego asteroid okrążająca Słońce, gdzie odkryta została 29.10.1073 roku.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Projekt "Camelto" a 2012 rok?

Post autor: Darnok »

Czy czasem pomysły na niektóre filmy nie powstały na podstawie przecieków z utajnionych baz dotyczących UFO?
Nie. To te hipotezy powstały na bazie wymyślonych przez hollywood historii o kosmitach.
Awatar użytkownika
UFOszaman
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 143
Rejestracja: 2012-10-06, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Komentarze: 1

Re: Projekt "Camelto" a 2012 rok?

Post autor: UFOszaman »

Ja bym powiedział, że to tak jest " po połowie " - i z tego i tamtego.Bo przecieki z utajnionych baz czy misji dotyczących UFO, czy te hipotezy, które powstały na bazie wymyślonych przez
hollywood historii o kosmitach - sprowadzają się do jednego - do ekspansji kosmosu i życia pozaziemskiego przez człowieka.Bo jak na razie to są tylko " marzenia " do których dążymy żeby je zrealizować.
Awatar użytkownika
Monomagnum
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 364
Rejestracja: 2009-01-06, 23:08
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 58

Re: Projekt "Camelto" a 2012 rok?

Post autor: Monomagnum »

Jak pokazuje ten temat, przepowiednie o końcu świata nie maja krzty sensu. Pamiętam wieli strach i oczekiwanie w 2000 roku, na to co miało nadejść. Byłem mały szczyl, więc bałem się jak nigdy przedtem i potem. Ale dzięki temu nigdy nie wierzyłem w to co miało nastąpić 12 lat później. Jest 2013 a ja, większość forumowiczów i ludzkości żyje. Żadna planeta X, żadni kosmici, żadna obca cywilizacja nie pojawiła się na Ziemi. W koniec świata uwierzę tylko wtedy, gdy Rosja, Chiny, USA czy inne mocarstwo, posiadające broń nuklearną wejdzie ze sobą w konflikt militarny. Jak na razie, to najbardziej prawdopodobny scenariusz naszego końca. Takie szopki, jak projekt Camelot czy kończący się kalendarz Majów i ich rzekome przepowiednie końca dziejów bardzo łatwo trafiają do większości społeczeństwa i nakręcają spiralę strachu. Poco zapytacie, ktoś wymyśla takie historię. posłużę się starym, polskim powiedzeniem: "Jeśli nie wiesz o co chodzi, to chodzi o pieniądze". Milionowe nakłady książek, czasopism, Hollywood'skie produkcje jak "Pojutrze" czy "2012" mają wzięcie i przynoszą ogromne zyski. nigdy więcej nie dam się złapać na takie bajki.
Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Zagadki ludzkości”