Kontrolowanie cudzych snów.

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Awatar użytkownika
dzidaa
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 68
Rejestracja: 2011-03-15, 14:08

Kontrolowanie cudzych snów.

Post autor: dzidaa »

Witam, zacznę od tego, że ostatnio odpaliłam sigila, który miał sprawić, że będę potrafiła dobrze kontrolować swoje i cudze sny. Już tej samej nocy miałam LD, więc myślę sobie, jest dobrze, czas wypróbować drugą część. Dzisiaj umówiłam się z koleżanką, że spróbuję pogrzebać w jej snach, ale postawiła warunki, jakiego rodzaju ma to być sen (sorka za powtórzenia ^^). Zastanawiam się, jak się do tego zabrać? Czy wystarczy jakaś medytacja z wcześniej przygotowanym krótkim tekstem, czy może mam zrobić drugiego sigila, coś w stylu "W pełni kontroluję sen (imię i nazwisko)"? Czytałam (a może słyszałam) też, że jest możliwe spotkanie dwóch świadomie śniących osób, więc może spróbować od tej strony? Myślę, że jej entuzjazm mógłby mi ułatwić stworzenie jakiejś scenki i umieszczenie jej tam (a może to scenkę postarać się umieścić w jej podświadomości?) Czy może po prostu zdam się na swój własny umysł i zrobię to, co podyktuje mi podświadomość, w której jest sobie wcześniej odpalony sigil? A może są jakieś konkretne cosie, które pomogą mi wywołać u niej sen erotyczny? Bo jak się pewnie część domyśliła, to właśnie ten warunek :D
Jestem otwarta na każdą możliwość, jedyne ograniczenie z mojej strony jest takie, żeby dziewczyna nie musiała podejmować żadnych działań i żeby nie wymagało to OOBE, bo trochę (ale tylko trochę) mi do niego brakuje.
Czy ktoś już coś podobnego czynił? Jeśli tak, jak wspomnienia? Z góry dziękuję za każdą odpowiedź. Nawet te typu "daj sobie spokój" czy "nie dasz rady, to wyższa szkoła jazdy", bo przynajmniej poświęciliście mi czas ^^
A za jakieś porady dziękuję podwójnie :P

Jak nie otrzymam odpowiedzi przed położeniem się spać, napiszę co zrobiłam i poproszę was o przeanalizowanie, ok? :wink:
Awatar użytkownika
Glazery
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2012-10-08, 22:12

Re: Kontrolowanie cudzych snów.

Post autor: Glazery »

Szczerze Ci powiem, że ja zabrałbym się do tego w ten sposób, że ułożyłbym sobie pewnego rodzaju harmonogram. Oczywiście nie jakiś superdokładny ale co mam robić po kolei. Skoro chcesz wywołać sen erotyczny u koleżanki musiałabyś postawić sobie konkretny cel w głowie. Kiedy ten cel nabierze kształtu, który jest konkretny, dopiero wtedy zacznij przystępować do tworzenia scen, które mogłyby znaleźć się w tym śnie. tu też musisz zdać się na dokładność i zminimalizowanie szczegółów do tego stopnia, żebyś umiała je objąć. Oczywiście to wszystko podczas medytacji musisz przesłać do głowy koleżanki ale raczej w podświadomości nic nie "grzeb". Zorganizuj się i ułóż konkretny plan działania a wtedy powinno się powieść :) Powodzenia życzę :)
Awatar użytkownika
dzidaa
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 68
Rejestracja: 2011-03-15, 14:08

Re: Kontrolowanie cudzych snów.

Post autor: dzidaa »

Dzięki :P
Może powiem co zrobiłam. Najpierw, tak dla pewności, odpaliłam sigila o treści "Potrafię kontrolować sny **** *****". Później stworzyłam sobie w głowie piękną scenkę, akurat z wizualizacją wielu elementów na raz nie mam problemów. Normalnie postarałam się, powinnam co najmniej Oscara dostać. Trwała ona około 5 minut, dopracowana do perfekcji, później sen miał się potoczyć dalej sam. Podczas medytacji przesłałam jej moje arcydzieło, poprzedzone krótkim monologiem z jej podświadomością o tym, że jej świadomość i podświadomość chcą tego, co ja im daję. Z jakim skutkiem? Nie mam pojęcia. Zapytana dzisiaj o swój sen, odpowiedziała ze stoickim spokojem "a nie pamiętam".
Awatar użytkownika
Glazery
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2012-10-08, 22:12

Re: Kontrolowanie cudzych snów.

Post autor: Glazery »

A nie pamiętam :) Może rzeczywiście Ci się udało? Jestem otwarty na różnego typu wyzwania, informacji i sposoby na wszystko. Magia Chaosu tez jest mi znana. Dobrze, że posługujesz się sigilami. Ale czy ty te sigile obrazujesz? Używasz pewnych symboli, które dla ciebie akurat oznaczałyby daną myśl? Z symboli czerpie się potężna moc i wtedy nie zaśmieca się wizji myślą, że coś tam trala lala tylko konkretny symbol, który dobrze wiemy co oznacza. To właśnie przynosi duże i widoczne efekty :) Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
dzidaa
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 68
Rejestracja: 2011-03-15, 14:08

Re: Kontrolowanie cudzych snów.

Post autor: dzidaa »

Z symbolami jeszcze nie próbowałam, dzięki za radę :)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”