Biała aura

Awatar użytkownika
katerinajozwiak
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 56
Rejestracja: 2008-06-12, 00:01
Lokalizacja: Łódź/edynburg

Biała aura

Post autor: katerinajozwiak »

Witam, mam do was pytanie, czy spotkaliście się kiedys z osoba posiadajaca bialą aurę bez żadnych odcieni ani drugiego koloru ?? Ja dzisiaj bylam na pogrzebie rezydentki, i obserwowalam ksiedza, ktory odprowadzał ja na ostatni spoczynek, i właśnie ten ksiądz mial taki dziwny biały kolor aury, I zastanawiam się też co taki kolor oznacza, bo w ksiażkach są sprzeczne informacje w internecie zresztą też więc postanowiłam zasięgnąć waszej opinii jesli można.
Drevni Kocur
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 93
Rejestracja: 2012-03-29, 17:10

Re: Biała aura

Post autor: Drevni Kocur »

Biały - Biała aura oznacza brak harmonii w ciele i umyśle. Osoba , która posiada białą aurę najczęściej ma wiele problemów , jest na coś chora lub od czegoś uzależniona.

Ja słyszałam tylko o takim znaczeniu jak wyżej.
Awatar użytkownika
katerinajozwiak
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 56
Rejestracja: 2008-06-12, 00:01
Lokalizacja: Łódź/edynburg

Re: Biała aura

Post autor: katerinajozwiak »

Drevni Kocur - ja też właśnie slyszałam o takim znaczeniu białej aury, że to zupelny brak harmonii dokładnie tak jak napisałaś, ale jak później doczytywałam w jeszcze innych miejscach co prawda to byl internet ale mimo wszystko zastanowily mnie totalnie sprzeczne wypowiedzi, dlatego pytam się tutaj, ponieważ na kilku stronach było napisane że to właśnie totalna harmonia i że już lepiej być nie może. Ale w tym przypadku zawierze swojej intuicji i Twojej sugestii.
Vigtue - jesli to był duch święty to biedakowi mmusiał nieźle namieszac :D
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Biała aura

Post autor: Vampirio »

Ja bym ci poradził wyciszyć się i zdać na odczucia. Widzenie aury jest subiektywne ponieważ każdy może widzieć ją trochę inaczej. Dlatego proponuję abyś po prostu skupiła się na tym co widzisz a następnie poczuła co to znaczy. Nie zastanawiaj się tylko zdaj na instynkt a efekty mogą być bardzo ciekawe.
Awatar użytkownika
katerinajozwiak
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 56
Rejestracja: 2008-06-12, 00:01
Lokalizacja: Łódź/edynburg

Re: Biała aura

Post autor: katerinajozwiak »

Viqtue - to nie byl raczej jeden z tych pokręconych księży, to był pastor więc nie musiał mieszać się w takie sprawy skoro wolno mu mieć małżonkę, a przynajmniej tak mi się wydaje że to nie był jeden z tego gatunku :D

Vampirio - ciekawe jest to o czym piszesz, ponieważ ja wlaśnie mialam bardzo sprzeczne odczucia co do koloru tej aury, od tego księdza bił spokój wewnętrzny, takie przynajmniej odnosiłam wrażenie kiedy byłam obok niego, więc albo się dobrze maskował z tym że coś jest nie tak albo tak jak mówisz powinnam zaufać swojej intuicji. Byłam ciekawa co powiecie o tym bo się zwyczajnie pogubiłam.
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Biała aura

Post autor: Vampirio »

Kiedyś ktoś musiał wymyślić te interpretacje. A na jakiej podstawie to zrobił? Własnych odczuć. Więc jaka przeszkoda jest w tym żebyś sama zrobiła sobię księgę interpretacji?
Awatar użytkownika
katerinajozwiak
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 56
Rejestracja: 2008-06-12, 00:01
Lokalizacja: Łódź/edynburg

Re: Biała aura

Post autor: katerinajozwiak »

no coś w tym w sumie jest, i będę musiała to sobie dogłębnie przemyśleć, chociaż z drugiej strony jak dotad to co czułam zgadzało się z tym czego się nauczyłam, ale widocznie kiedy człowiek jest bardziej doświadczony to coś się zmienia.

a teraz taki off top dla Ciebie Vampirio, czy pamiętasz jak kiedys rozmawialiśmy o widzeniu aury nienarodzonego dziecka ? I ty mówiłeś że to będzie chłopiec ?? Miałeś rację urodził się zdrowy chłopczyk. :)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Biała aura

Post autor: Vampirio »

Hehe. A jaka ta aura była? Bo już nie pamiętam :D
Dobra znalazłem. Mogę robić za wróżkę :D
Ostatnio zmieniony 2012-08-03, 16:40 przez Vampirio, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
katerinajozwiak
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 56
Rejestracja: 2008-06-12, 00:01
Lokalizacja: Łódź/edynburg

Re: Biała aura

Post autor: katerinajozwiak »

hehehe no jak widać możesz ;) codziennie odkrywamy coś nowego :P nic dodać nic ująć.
sosnowiczanin

Re: Biała aura

Post autor: sosnowiczanin »

białą aurę mają osoby które przeprowadzają dusze na drugą stronę,
I są w tym dobre.
Awatar użytkownika
Glazery
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2012-10-08, 22:12

Re: Biała aura

Post autor: Glazery »

Cudownie :) Odprowadzają na drugą stronę... Tego nie słyszałem o księżach jeszcze. Brak harmonii? Być może ale tak jak mówi Vampirio to nasze odczucia są ważne. A sama aura nie musiała być do końca widoczna. Można wyjść z założeniem, że skoro zadałaś to pytanie, to znaczy, że nie byłaś pewna odczuć więc twoja interpretacja mogła być pod wpływem różnych czynników niepoprawna. Ale to jest tylko hipoteza :)

Btw. Vampirio zastanawia mnie twoja osoba. Jakoś mam odczucie, że twoje doświadczenie, które posiadasz, jak wnioskuję i wiedza jest cenna na tym forum. Dałeś się zauważyć i uchodzisz za osobę szanowaną :) Oczywiście i ja cię cenię :) To takie tylko spostrzeżenie.
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Biała aura

Post autor: Vampirio »

Moja osoba... hm... ja piszę tylko jak uważam, a teraz wiem, że nic nie wiem.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Aura i czakry”