Nadlatują 3 olbrzymie UFO w kierunku Ziemi...?

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Nadlatują 3 olbrzymie UFO w kierunku Ziemi...?

Post autor: Vampirio »

postrzeganym,
kto ma dorosłą inteligence.
Raczej jako osoba inteligentna.
idiotą
To tak swoją drogą.
Twój wiek zapewne nie jest zaawansowany. Ale to nie jest przeszkodą. Radziłbym poćwiczyć panowanie nad sobą. Taki przykład.
Dobra ziomek weź skończ , se sprawdź IP czy coś . To jest forum do Innych Cywilizacji a nie wytykania kogoś palcem bo on to bo on tamto . Chcesz to sobie to zgłoś , niech sprawdzą IP , to tyle z mojej strony.
Ale może się czepiam z nudów, bo nie mam co robić.
Awatar użytkownika
Bowner
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 104
Rejestracja: 2012-04-08, 13:33
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Nadlatują 3 olbrzymie UFO w kierunku Ziemi...?

Post autor: Bowner »

No to też świadczy o twoim wieku . Niby 17 , a szuka zaczepki jak 12 latek , lub gorzej , , jak stare plotkary.
Ale ja proponuje zakończyć temat.
Awatar użytkownika
DarkBreath
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 52
Rejestracja: 2012-08-01, 19:59

Re: Nadlatują 3 olbrzymie UFO w kierunku Ziemi...?

Post autor: DarkBreath »

Uff to raczej nie Astroboy, on zawsze pisał pozdrowienia i CIĄGLE używał WIELKICH liter, no jeszcze pilnował ortografi (pisze się idiotą) ale co do UFOboy-a nie wiadomo czas pokaże
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Nadlatują 3 olbrzymie UFO w kierunku Ziemi...?

Post autor: Vampirio »

Bowner pisze:No to też świadczy o twoim wieku . Niby 17 , a szuka zaczepki jak 12 latek , lub gorzej , , jak stare plotkary.
Ale ja proponuje zakończyć temat.
I tu się z tobą zgodzę. Szukam i znalazłem. Wiesz kiedy należy skończyć. + dla ciebie.
P.S. Jeśli o mnie chodzi to zmieniam się jak w kalejdoskopie. W zależności od humoru ;)
Koniec off-topu
Awatar użytkownika
Bowner
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 104
Rejestracja: 2012-04-08, 13:33
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Nadlatują 3 olbrzymie UFO w kierunku Ziemi...?

Post autor: Bowner »

Przynajmniej jesteśmy zgodni:)
A co myślicie dalej o tych 3 obiektach? Bo taki offtopic się zrobił
Awatar użytkownika
DarkBreath
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 52
Rejestracja: 2012-08-01, 19:59

Re: Nadlatują 3 olbrzymie UFO w kierunku Ziemi...?

Post autor: DarkBreath »

Hmm co do 3 to się zobaczy co będzie, jak przyleci coś na podbój to zrobie pare rzeczy do których nie miałem odwagi.Zresztą zapewne wiecie jak wyglądają misje pokojowe u Amerykanów, zapewne będą 1 do wojny.
Awatar użytkownika
Iluzjonista
 
 
Posty: 220
Rejestracja: 2010-10-03, 22:54
Komentarze: 6

Re: Nadlatują 3 olbrzymie UFO w kierunku Ziemi...?

Post autor: Iluzjonista »

Do wojny?
Jeśli jakaś cywilizacja byłaby zdolna do dalekich kosmicznych podróży i leciała na Ziemię to bylibyśmy bez szans.
Nawet mrówki w starciu z człowiekiem mają większe możliwości ;)
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Nadlatują 3 olbrzymie UFO w kierunku Ziemi...?

Post autor: Spooky Fox »

Bowner pisze:Ale jeśli myślicie że ja to Astromesjasz , to naprawdę jesteście w Tootalnym błędzie , każdy kto może mnie do niego porównać jest totalnym idiotom , nie obrażając oczywiście . Fakt , podejrzenia można mieć zaawsze , ale trzeba mieć ku temu powód:).
Nie wiem, skąd im się to wzięło. Ja osobiście widzę zupełnie dwa różne style, które można od razu gołym okiem dostrzec.


TEMAT UWAŻAM ZA ZAMKNIĘTY. Jeżeli nie chcecie skończyć z żółtymi karteczkami, to radzę unikać tematu czy ten to tamten i czy tamten to na pewno ten, a nie tamten. Sprawdziłem IP i do Bownera nie mam zastrzeżeń. I WY TEŻ NIE POWINNIŚCIE. Zwłaszcza Vampirio :)

Teraz zapraszam do kontynuowania ciekawego wątku. Dziękuję za uwagę.
Awatar użytkownika
Bowner
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 104
Rejestracja: 2012-04-08, 13:33
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Nadlatują 3 olbrzymie UFO w kierunku Ziemi...?

Post autor: Bowner »

Dzięki Spooky Fox , widzę że jesteś właściwym Adminem na tym forum .

Ale co do 3 obiektów , ostatnio wpadłem na inny pomysł (Moja wyobraźnia działa)

Możemy mieć z 2 gatunkami innych cywilizacji , z kont ten pomysł?
A to z tond że kilka tal temu , mieliśmy przekaz radiowy , w Wielkiej Brytanii , i ostrzegali oni przed gatunkiem , który , my nazywamy Szaraki. W internecie jest trochę info o tym. Więc , UFO,USO itp , na ziemi , mogą być to Szaraki , które ostatnio nasiliły porwania Ludzi . A 3 obiekty , mogą lecieć, by pomóc , wiec Nasza Ziemia , może być międzygalaktycznym frontem . Oczywiście jest , to doś sceptyczna kwestia , ale jak wspomniałem wcześniej , moja wyobraźnia działa , a naprawdę info zbieram dużo.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Nadlatują 3 olbrzymie UFO w kierunku Ziemi...?

Post autor: Spooky Fox »

Bowner - jeszcze bym Cię prosił, żebyś starał się pisać bez takich rażących błędów ortograficzny jak na przykład 'z kond' (skąd) czy 'z tond' (stąd). Teraz w zasadzie każda przeglądarka ma możliwość sprawdzania ort. więc myślę, że nie będzie z tym problemu, prawda?

A co do tych trzech statków? Banialuki. Co najwyżej w kierunku ziemi mogą lecieć trzy asteroidy, które w grudniu pierdykną i zmiotą cały ten syf z ziemi.
Awatar użytkownika
Bowner
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 104
Rejestracja: 2012-04-08, 13:33
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Nadlatują 3 olbrzymie UFO w kierunku Ziemi...?

Post autor: Bowner »

Spooky Fox - Okey , nie zwracałem do tej pory uwagi na to , ale od teraz będę , dzięki za zwrócenie uwagi.

Asteroidy? Nie myślę , asteroidy nie zmieniają prędkości , i nie lecą koło siebie .
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: Nadlatują 3 olbrzymie UFO w kierunku Ziemi...?

Post autor: IteratorZX81 »

No przydałoby się, gdyby asteroida walnęła w pewien określony okrągły budynek na ul. Wiejskiej w Warszawie (swoją drogą to nazwa ulicy odpowiednia do tego co tam się dzieje) ;).

A co do tematu, to nie wiem. I raczej pewnie się nie dowiem, jeśli będą to chcieli zatuszować.

Bo jakby chcieli, to by tak to zrobili że byśmy po dziś dzień nie wiedzieli o tym, ale sprawa się rypła, ktoś puścił parę (albo rzeczywiście to asteroidy/pył na teleskopie) więc teraz pocą się jak to ukryć. W końcu nie podołają i wszyscy się dowiedzą co tam ukrywają przed nami.

Pomyślcie o tym - gdyby ten generał, czy tam pułkownik nie powiedział w 47 "znaleźliśmy latający spodek", byśmy się o Roswell w życiu nie dowiedzieli. Wywieźliby obiekt, świadkom zamknęli usta czy to przez groźby, nagrody finansowe czy też bardziej drastyczne środki i obyłoby się bez pytań.

Ale myślę że niekontrolowanych wycieków będzie coraz więcej i w końcu nie dadzą rady zatuszować tego czego tuszować się nie powinno.
Awatar użytkownika
Bowner
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 104
Rejestracja: 2012-04-08, 13:33
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Nadlatują 3 olbrzymie UFO w kierunku Ziemi...?

Post autor: Bowner »

Ale tacy są ludzie:) Byle inna część ludzi się nie dowiedziała...
Jesteśmy jedną rasą i musimy współpracować!
Popatrzcie np na Małpy :
Jak coś znajdą , od razu idą do innych by się podzielić .
Czyli innymi słowy , małpy współpracują , a ludzie NIE!
Każdy człowiek chce jak najgorzej dla innych ... A jak by nas ostrzegli , byśmy byli przygotowani , a tu co? No właśnie ....
Awatar użytkownika
UFOszaman
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 143
Rejestracja: 2012-10-06, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Komentarze: 1

Re: Nadlatują 3 olbrzymie UFO w kierunku Ziemi...?

Post autor: UFOszaman »

Jeśli podane sensacje z tymi trzema obiektami są prawdą to możemy rozważyć kilka możliwości:

1. Jest to zła interpretacja np. obłoków gwiazd czy cieni jakiś planet,
2. Jest to inwazja Obcych, którzy szukają dla swojej cywilizacji nowej planety do osiedlenia,
3. Jest to misja pokojowa Obcych, eksplorujących Kosmos,
4. Misja Obcych mająca na celu uratowanie Ziemi przed nadchdzącą zagładą,
5. Oszustwo światowych elit, które chcą wprowadzić rząd światowy pod pozorem zagrożenia z zewnątrz.
Awatar użytkownika
Bowner
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 104
Rejestracja: 2012-04-08, 13:33
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Nadlatują 3 olbrzymie UFO w kierunku Ziemi...?

Post autor: Bowner »

Dowiemy się tym wkrótce, Ale , SETI ostatnio zaczęło szukać jakiś wymówek , dotyczących tych obiektów , podobno też , byli zastraszani przez jakieś organizacje , przeczytałem na jakimś forum .Jeśli znajdę podeśle link.
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: Nadlatują 3 olbrzymie UFO w kierunku Ziemi...?

Post autor: Sothis »

Błagam, zadbaj o syntaksę i interpunkcję, bo ciężko zrozumieć co masz na myśli. Bez urazy. ;]
Awatar użytkownika
UFOszaman
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 143
Rejestracja: 2012-10-06, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Komentarze: 1

Re: Nadlatują 3 olbrzymie UFO w kierunku Ziemi...?

Post autor: UFOszaman »

Bowner co do zastraszania SETI to by się nie powiodło.SETI (ang. Search for Extra-Terrestrial Intelligence) – to rozbudowany, wieloletni projekt naukowy, którego celem jest znalezienie kontaktu z pozaziemskimi cywilizacjami poprzez poszukiwanie sygnałów radiowych i świetlnych sztucznie wytworzonych, pochodzących z przestrzeni kosmicznej, a niebędących dziełem człowieka.Współczesny program SETI został zapoczątkowany 19 września 1959 roku dlatego w zastraszania ich nie wierzę.
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: Nadlatują 3 olbrzymie UFO w kierunku Ziemi...?

Post autor: Sothis »

UFOszaman pisze:Współczesny program SETI został zapoczątkowany 19 września 1959 roku dlatego w zastraszania ich nie wierzę.
Znam dość dobrze podstawy logiki klasycznej, co nieco wiem o parakonsystentnej, ale mimo to nie pojmuję związku jaki zachodzi między Twoją przesłanką a wnioskiem. ;]
Awatar użytkownika
Bowner
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 104
Rejestracja: 2012-04-08, 13:33
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Nadlatują 3 olbrzymie UFO w kierunku Ziemi...?

Post autor: Bowner »

@Sothis

No właśnie też się zastanawiam nad Przesłanką a jego wnioskiem;/
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”