"przewiduję" głupoty

Dyskusje na temat przepowiedni przyszłych zdarzeń
Niezarejestrowany

Re: "przewiduję" głupoty

Post autor: Niezarejestrowany »

Dobrze to opisałaś, są to głupoty które przydarzają się każdemu. W TV cały czas mielą te same filmy, w radiu mielą te same piosenki (domyślam się, że nie nuciłaś sobie w myślach starej i mało popularnej piosenki). Każdemu kogo znam zdarza się budzić przed budzikiem, wiem bo kiedyś o tym rozmawiałem. Jak wiele twoich koleżanek było w ciąży? Jeśli kilka i kilka razy zgadłaś to też żadne osiągnięcie. To nie jest żadna umiejętność, którą możesz rozwinąć, tylko zwykły przypadek.
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: "przewiduję" głupoty

Post autor: Karoolczak »

Rowniez uwazam, ze to nic nadzwyczajnego :) To zwykly przypadek ;) Rowniez moge nazwac "telepatia" to, ze jak nuce sobie w myslach piosenke to moj kumpel nagle zaczyna ja spiewac... Niby dziwne, a jednak normalne bo kazdy z nas mial chociaz raz taka sytuacja... To samo mozna powiedziec o Dejavu (chyba tak to się pisze) Niby zadziwiajace, ale jak nam się przytrafi to nie przezywamy tego jak mrowka okres, prawda? ;) Nie przejmuj się takimi rzeczami. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
UFOszaman
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 143
Rejestracja: 2012-10-06, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Komentarze: 1

Re: "przewiduję" głupoty

Post autor: UFOszaman »

Może to być też odmiana " prekognicji ".
Parapsychologia zjawisko prekognicji dzieli na dwa poziomy:
- osobisty – związany z przyszłością konkretnej osoby,
- ponad osobisty – dotyczący zjawisk społecznych,politycznych,gospodarczych,przyrodniczych.
Ponadto zdolność prekognicji dzieli się na:
- natychmiastową – tj. polegającą na umiejętności przewidzenia zdarzeń, które nastąpią w bardzo krótkim czasie (rzędu kilku sekund) - myślę że to dotyczy 3Oko,
- oddaloną w czasie – tj. polegającą na umiejętności przewidzenia zdarzeń odległych w czasie (np. mających nastąpić za rok).
Kwestia istnienia ludzi posiadających zdolność prekognicji jest bardzo kontrowersyjna z naukowego punktu widzenia.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Proroctwa i przepowiednie”