Tajna baza Dulce

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia
Awatar użytkownika
Bowner
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 104
Rejestracja: 2012-04-08, 13:33
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Tajna baza Dulce

Post autor: Bowner »

Strefa 51,Dulce , co następne? Moze to pawda może nie , ale wyprawe kiedyś trzeba tam zrobić , tylko kto sam pojedzie? Bez sprzętu? Ja bym radziłzrobić jakomś organizacje , i wybrać się do stanów na jakieś badania , odkrywanie Area 51 i Dulce itp . A wy co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Tajna baza Dulce

Post autor: Arek »

Tak Apokalipso, ja też kiedyś szukałem strefy 51 i jeszcze czegoś, też było zamazane
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: Tajna baza Dulce

Post autor: IteratorZX81 »

Może on sam nie, ale przezroczysty balon z uczepionym aparatem przesyłającym zdjęcia do netu już tak ;). Taki sprzęt można łatwo skombinować, później trzeba puścić nad strefą (przy odpowiednim wietrze). Na radarach nic nie wykryją, bo za małe, a przy przezroczystym balonie ciężko będzie też wzrokiem zauważyć, chyba że przez lornetkę (a nikt normalny nie będzie cały czas się lampił w niebo z lornetką, prędzej będą patrzeć po ziemi czy się kto nie szwęda). Zdjątka są przesyłane przez połączenie satelitarne do neta, na jakiś serwer ftp czy coś, a później na imageshacka i do wszystkich możliwych portali ;).

Ale co ja tam wiem...
Ostatnio zmieniony 2012-10-08, 22:07 przez IteratorZX81, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bowner
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 104
Rejestracja: 2012-04-08, 13:33
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Tajna baza Dulce

Post autor: Bowner »

No i właśnie tu jest haczyk. Przy dobrym sprzęcie można widzieć wszystko! Kilka/nascie kilometrów od Strefy 51 są wzgórza nie objęte zakazem wstępu. A nawet gdy by było trzeba się włamać do Strefy 51(Nie wiem jak , ale jakieś słabe pkt są na pewno) to na pewno jakiś szaleniec by to zrobił.
Awatar użytkownika
Bowner
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 104
Rejestracja: 2012-04-08, 13:33
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Tajna baza Dulce

Post autor: Bowner »

Hahaha ;P . Sam bym to zrobił , dla Ludzkości i mojej ciekawości;P . Ale samemu nie ma co się pchać . Musi być to zaplanowane.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Tajna baza Dulce

Post autor: Spooky Fox »

Khym...ja nie chcę się wtrącać, ale posiadane przez Was informacje są z deczka nieaktualne. Nie to, żebym się czepiał ;)

Strefa 51 jest oficjalnie otwarta. Można wejść, popatrzeć. Sęk w tym, że już nic tam się nie dzieje. W zasadzie, to otwarta jest jakaś tam część, ale wszystko, co tam się działo już zostało zakończone lub po prostu przeniesione do miejscówki, która nie jest tak mocno spalona jak Groom Lake.
Awatar użytkownika
Bowner
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 104
Rejestracja: 2012-04-08, 13:33
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Tajna baza Dulce

Post autor: Bowner »

Wiem , Wiem spooky Fox , ALE , czy wpuszczają do podziemi? Czy wpuszczają pod góry? NIE! Więc skąd wież , że to nie jest jakiś ich podstęp , żeby nie było podejrzeń ?:) Ha ! No właśnie , nikt tego nie wie:)
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Tajna baza Dulce

Post autor: Spooky Fox »

Oczywiście. Tak samo, jak nie wpuszczają do podziemi Pentagonu. Ale to nie znaczy od razu, że posiadają tam szczątki pojazdów pozaziemskich, prawda?
Awatar użytkownika
Bowner
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 104
Rejestracja: 2012-04-08, 13:33
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Tajna baza Dulce

Post autor: Bowner »

Nie , ale nie stwierdza ze nie mają :) Trzeba mieć też patrzeć w drugą stronę.
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: Tajna baza Dulce

Post autor: IteratorZX81 »

dzodzo pisze:balon by zestrzelili raczej odrazu a co do szalenca ktory by się tam wlamal to stawiam na iveliiosa haha sadze zo on by był wstanie włamać ;]
Nie gdyby nie zauważyli 8) . Jak mówiłem są przezroczyste balony, które bardzo ciężko jest przyuważyć bez lornetki, a nie będą się raczej lampić na niebo z lornetkami, prawda? Na radarach też to nie wyskoczy, bo za małe, a nawet jeśli, to pomyślą że to duży ptak.

Jedyny problem mógłby być z aparatem/kamerą, ale teraz jest już tak mały ten sprzęt że byłoby to ledwo widoczne, szczególnie jeśli aparat byłby niebieski/biały (w zależności czy są tego dnia chmury, czy nie).
Awatar użytkownika
Bowner
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 104
Rejestracja: 2012-04-08, 13:33
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Tajna baza Dulce

Post autor: Bowner »

No tak , tylko jedz teraz tam z balonem:) Amerykanie na takie coś nie wpadną hah.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”