Prośba o wróżbę nr 1 - Twiggy

Tutaj możemy poprosić o wróżby z kart tarota. Wróżby na rok, miesiąc, pytając o zdrowie, finanse i tym podobne. Wszystkie wróżby są bezpłatne. Jeżeli masz jakiś problem - zapytaj naszych wróżbitów.
Awatar użytkownika
Twiggy
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2012-07-06, 06:43

Prośba o wróżbę nr 1 - Twiggy

Post autor: Twiggy »

Witam, specjalnie się zalogowałam, żeby poprosić o wróżbę :)

Moje imię to Paulina (drugie też się liczy? Jeśli tak, to Paulina Iwona), ur. 12 stycznia 1991.

1. Czy do końca tego roku uda mi się opublikować moją powieść?
2. Czy mój pomysł na karierę artystyczną ma jakąkolwiek szansę się udać, czy osiągnę to co zamierzam?

Tylko tyle chcę wiedzieć, z góry dziękuję :)
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Prośba o wróżbę nr 1 - Twiggy

Post autor: Dagmara »

Witaj :)

Drugiego imienia nie wymagam, pierwsze imię oraz data urodzenia w zupełności wystarczają.

1. Do końca roku może Ci się niestety nie udać opublikować swej powieści, pokazuje mi się sporo zaangażowania z Twojej strony i chęć realizacji swego marzenia, jednak na Twej drodze mogą pojawić się trudności, które wszystko opóźnią.

2. Bardzo marzysz z tego co w kartach widzę o tej karierze artystycznej, jednak wszystko tkwi jak na razie w takim zawieszeniu niestety.
Marzenia, chęci, nie wystarczą aby Twoje plany uległy pozytywnej realizacji.
W przyszłości obraz również nie wygląda kolorowo, będziesz miała ogólnie problemy z wybiciem się, a jak już coś zdołasz osiągnąć to niestety, ale nie będzie to wystarczające i na dłuższą metę.

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.
Zablokowany

Wróć do „Prośba o wróżbę”