Prośba o wrózbe nr 1-sylwiakurz

Tutaj możemy poprosić o wróżby z kart tarota. Wróżby na rok, miesiąc, pytając o zdrowie, finanse i tym podobne. Wszystkie wróżby są bezpłatne. Jeżeli masz jakiś problem - zapytaj naszych wróżbitów.
sylwiakurz
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2012-06-09, 16:26

Prośba o wrózbe nr 1-sylwiakurz

Post autor: sylwiakurz »

Chcialabym się dowiedziec jak potoczy się dalej nasz zwiazek.Bardzo zalezy mi na tym czlowieku i wiem czulam ze jemu na mnie tez ale zycie nam się obu pogmatwalo.Ja jestem przed rozwodem w separacji od pol roku on musi zajac się chora zona z ktora tez jest w separacji od 4 lat.2 lata temu spray tak się potoczyly iz musielismy się rozstac jednak nasze drogi znowu się skrzyzowaly snulismy wspolne plany i sama niewiem czemu ale on znowu zaczal się oddalac,fakt ze to typ czlowieka ktory czesto zamyka się w sobie.JA SYLWIA 24.10.1977 ON RAFAL 15.04.1979 wiem ze on teraz ma duzo na glowie,chcialabym wiedziec kiedy i wogule czy bedziemy razem bo czulam ze nie jestem mu obojetna.Chcialabym tez wiedziec czy zmienie mieszkanie i jak potoczy się moja sytuacja zawodowa i finansowa.Slicznie dziekuje z gory za odpowiedz
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Prośba o wrózbe nr 1-sylwiakurz

Post autor: Spooky Fox »

sylwiakurz na innym portalu zadajesz te same pytania innym wróżbitom oraz tarocistom, z tego też powodu nie uzyskasz od nas odpowiedzi.

Temat zamykam.
Zablokowany

Wróć do „Prośba o wróżbę”