Co Wam się ostatnio śniło?

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Daisy

Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Daisy »

No właśnie. Czy ostatnio śnił się Wam jakiś ciekawy sen?

Dwa dni temu przeżywałam jakiś koszmar w nocy. Śnił mi się przyjemny sen nawet. Mianowicie przprowadzałam wywiad z Michałem Milowiczem. Potem jakieś bzdety mi się przyśniły. Nagle zerwałam się z łóżka i usiadłam. Zaczęłam krzyczeć i płakać. Mama zdała mi taką relację. Także to trochę pamiętam. Zastanawiam się co to mogło być...
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Mnie raczej nic się nie śniło ostatniej nocy, spałem tylko 4 godziny, jaśli nie mniej, natomiast miałem niedawno taki trochę krajoznawczy sen, mianowicie chodzę sobie po Warszawie (Oh yes-stołeczne miasto Warszawa), jestem pod Sejmem... i w pewnym momencie dostrzegam... no zgadnijcie, kogo :?: Promyczka... nie odzywałem się, stałem po drugiej stronie ulicy (a wrzeszczeć nie wypada), Promysia gdzieś poszła, a ja, nie mając lepszego zajęcia, weszłem do tego jakże sławnego cyrku na Wiejskiej ;) No i tu koniec snu, chwilę jestem wewnątrz i budzę się
Ostatnio zmieniony 2005-06-13, 09:07 przez Ivellios, łącznie zmieniany 1 raz.
Daisy

Post autor: Daisy »

No to świetnie. Ja już się ludziom śnie:D Hehe. Może jak będziesz w Wawie, gdzieś mnie na żywo wypatrzysz. Wyglądam tak samo jak na zdjęciach tylko mam włosy kręcone lub takie pofalowane. Zazwyczaj rozpuszczone. Jestem filigranowa i zatapiam się w tłum. Nie widać mnie w tłumie ( zatapiam się w nim):D Jakby co to nie gryzę;)
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Wracając do tematu,

Miałem niedawno (czyli miech temu...) sen, że stoję na jakimś placu, wokół jest ciemno, nic prawie nie widać, spostrzegam jednak, iż w małej odległości ode mnie stoi moja dawna przyjaciółka... (wiesz o co chodzi) No i podchodzi do mnie, gadamy, ja ją próbuję za coś przeprosić... a ona wbija mi nóż w serce :!:
Padam, w oczach mi się mgli, krew się leje strumieniami, umieram powolutku... a Ona stoi i patrzy się na mnie, tak jakby to była jej codzienność...
Ostatnio zmieniony 2005-01-19, 02:21 przez Ivellios, łącznie zmieniany 1 raz.
Daisy

Post autor: Daisy »

Mojej przyjaciółce śniło się, że na Pawiak trafiła i tam zmarła;(;( :( :( :(
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

To teraz coś przyjemniejszego :D

Miałem pod koniec maja sen, że leżę w łóżku z dziewczyną, którą wówczas kochałem... tylko szkola, że to nie było LD :(
Daisy

Post autor: Daisy »

Mi się dzisiaj jakiś koszmar śnił.
Stałam pod kościołem i szukałam chętnych do gry w jakimś zespole. Następnie przed owym budynkiem zaczęła biegać szalona chirurg plastyczny babka i krzyczała, że musi komuś botoks wstrzyknąć, bo inaczej umrze. Zaczęła mnie gonić, ale niestety mnie dogoniła. Dostałam pełną dawkę botoksu w tyłek i urósł mi taki duży jak ma Jennifer Lopez :-(
Potem nagle wylądowałam w mojej szkole w klasie tylko z czterema osobami( 2 chłopaków i ja z przyjaciółką) i ni z gruchy ni z pietruchy wpadł mi w ręce jego dziennik; coś w rodzaju pamiętnika i okazało się, że on się w mnie zakochał( :x ) Potem jakos wylądowałam na matmie, znaczy ja z tym chłopakiem nie! Chodziliśmy po korytarzu i się trzymaliśmy :x .
Bardzo inspirujące jest szczególnie to, że on mnie nie lubi. Jak kiedyś wspominałam stwierdził, że jestem niedojrzała, bo nie piję alkoholu i po imprezach się nie szlajam:(
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Widac, ze nie lubisz goscia ;)
No to J.Lo ma konkurencje :D

Ja mialem taka wizje, ze na polu sasiada wyladowalo UFO, leci, leci w strone lasu pol metra nad ziemia, a ja się temu wszystkiemu przygladam, stojac w przydomowym ogrodku...

Innym razem mialem cos takiego:
Jesli ktos kiedys goscil na przedmiesciu Katowic, moze wie, gdzie jest ulica Bronislawy, tam się zaczyna akcja snu. No wiec stoje sobie na chodniku, w reku trzymam siatke pelna lodow cassate miejscowego specjalu... chce przejsc na druga strone ulicy... i cos mnie hamuje. A przeciez w calej okolicy zywej duszy nie bylo... tu jakos sen się urywa, po chwili spostrzegam, ze znajduje się na odleglym o kilkaset metrow blokowisku. Znam ta okolice, domki, bloki i najgorsza szkola, w jakiej się uczylem... ale to, co mnie uderzylo, to wlasnie brak kilku domkow stojaccych obok szkoly. Po chwili cos mnie zarzuca jeszcze dalej, do pobliskiego lasu, wprost pod torowisko... i tu znowwu cos dziwnego-normalnie biegnie w tym miejscu jeden pas torow, a tu byly cztery... usiluje przejsc-ale znowu kłerfa nedza cos mi nie pozwala :!: Przejezdza pociag, ja troche się cofam. Gdy juz odjezdza, czolgam się na druga strone torow...

I tu koniec snu. Dwunasta po poludniu, pora wstac...
Daisy

Post autor: Daisy »

No to J.Lo ma konkurencje
Ale ja normalnie, w rzeczywistości nie mam dupska jak J.Lo ( na szczęście. Dziękuję za to siodło).
Co do snu, to mojej kumpeli się dzisiaj ja z tym chłopakiem też śniałm :shock: :shock:
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Od jakiegoś czasu dręczy mnie jedna wizja - powrót do szpitala, w którym prawie rok temu się kisiłem. Nic, tylko "powrót do Ochojca", "turnus" itp. Ostatnio miałem taki sen, że siedzę przy komputerze, jest 16 listopada, gadam ze znajomym na Gadu-Gadu i oznajmiam mu, że "pojutrze wracam do Ochojca, wychodzę 7 grudnia" (rok temu wtrynili mnie tam 26 XI). Kiedy indziej zaś siedzę w samym szpitalu i na kompie piszę pamiętnik, w pewnym momencie odwiedza mnie moja dawna miłość :roll:
Na szczęście, narazie się nie zapowiada, aby którykolwiek z tych snów się ziścił...
Daisy

Post autor: Daisy »

Mi się dzisiaj śniło, że moje spotkanie z aktorem powtórzyło się, ale już nie w szkole. TYlko na stopie prywantej. Coś w rodzaju wypadu na kawę do kafejki;)
Daisy

Post autor: Daisy »

No i dzisiaj znowu mi się to śniło:/ To samo co wczoraj:/ Dziwne...
Daisy

Post autor: Daisy »

Dzisiaj dla odmiany śniło mi się, że mój braciszek(kuzyn tak naprawdę, ale gadamy siostra- brat) 28-letni się ożenił :shock:. Pamietam, że na tym weselu jako jedzenie były tylko solone paluszki i pomidory prosto ze szklarni;-)
Następnie śniło mi się, że zorganizowałam spotkanie z Łukaszem Zagrobelnym i dał On konceret z Offsidem w mojej szkole. Następnie wszyscy się rozleĽli i ja, On i Kamila poszliśmy na kawę do Galerii Mokotów.
Potem mi się śniło, że ja sama dawałam koncert, na dodatek jazzowy w jakimś klubie i byłam oglądana przez aktorów z Romy. Moim popisowym numerem była Geogria :shock: :shock: :shock:. Kurcza paka, co za sny :roll:
Ostatnio zmieniony 2004-10-17, 16:03 przez Daisy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Ja miałem kiedyś podobny sen, tylko że wówczas śpiewałem z rockowym (jeszcze) zespołem Budka Suflera... "PIˇTY BIEG" :!: Ty normalnie ja wchodzę do gabloty, patrzę w lustro, a tu zamiast siebie, Yvelliósa, widzę... odbicie Romualda Czystawa :shock: Normalnie metr dwadzieścia w pasie, siwa broda...
http://www.budkasuflera.com.pl/zespol/i ... ria_5b.jpg (Czystaw to ten co stoi przy mikrofonie)
Daisy

Post autor: Daisy »

Śniło mi się dwa dni temu, że spotkałam się z moją byłą miłością... i, że byliśmy parą zakochaną... O masz! Chyba wiem, czemu spałam tak niespokojnie:)
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

heh mnie się śniło, że walę równo wszystkich, co się z Ciebie naśmiewają :lol:
Daisy

Post autor: Daisy »

Wow! To nieĽle! Ja już jestem przesłaniem snów. Bomba;P
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Obrońca Promyczka do akcji wszak zawsze i wszędzie wkracza :lol: No dalej, komu przylać :?: :P
Daisy

Post autor: Daisy »

Hmm.... może wytęp całą moją klasę;)

Śniło mi się przedwczoraj, że moja Babcia przyszła z łopatą na cmentarz i dziadka po 9 latach leżenia wykopała :shock:
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Sory ale opisy moich kilku ostatnich snów do publikacji raczej się nie nadają... :roll:
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”