Prośba o wróżbę nr 1 - Nieistotna

Tutaj możemy poprosić o wróżby z kart tarota. Wróżby na rok, miesiąc, pytając o zdrowie, finanse i tym podobne. Wszystkie wróżby są bezpłatne. Jeżeli masz jakiś problem - zapytaj naszych wróżbitów.
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Prośba o wróżbę nr 1 - Nieistotna

Post autor: Słowianka »

Magdalena 05.04.1981


Wróżba dotyczy sprawy kupna mieszkania dla mnie przez moją mamę.


1. Czy napotkam w tej sprawie jeszcze problemy, opór i kombinowanie by próbowali znaleźć kupca na zbyt wysoką cenę?
2. Czy mam działać nadal w tej sprawie, czy już moja mama zrozumiała moją interwencję na tyle, że nie będzie już nic opóźniała?
3. Czy dostanę w tym roku upragnione mieszkanie dla mnie i mojej rodziny?
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Prośba o wróżbę nr 1 - Nieistotna

Post autor: Dagmara »

1. Tutaj wypadła mi między innymi 10 buław, czyli podejrzewam, że jeszcze niestety, ale napotkasz pewne problemy na swej drodze w związku z tą całą sprawą. Dużo kombinacji oraz spraw do załatwienia tarot pokazuje i nie będzie niestety tak łatwo jakbyś tego chciała.

2. Zdecydowanie jak najbardziej karty pokazują, żebyś jeszcze działała w tej całej sprawie, bo Twoja mama tak nie do końca chce przyjąć wszystko do swej wiadomości. Karta 4 kielichów, przy Sile.
Także nie wykluczone, że ona jeszcze będzie chciała coś poczynić na przekór Tobie.

3. Co do tego mieszkania, to bardziej je w kartach widzę w przyszłym roku 2013 niż 2012, także być może będziesz musiała jeszcze uzbroić się w cierpliwość, lub też obie z mamą intensywniej działać w tej sferze, aby coś ruszyło do przodu i zaistniało jeszcze w tym roku.

Pozdrawiam :)
Zablokowany

Wróć do „Prośba o wróżbę”