Obserwacja UFO

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia
Veo
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 15
Rejestracja: 2011-01-28, 15:50

Re: Obserwacja UFO

Post autor: Veo »

Ładna historyjka... ;)
I pewnie nie zrobiłeś żadnego zdjęcia/filmu ?
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Obserwacja UFO

Post autor: Arek »

Gratuluję, ja nie mam takiego szczęścia
Awatar użytkownika
Doctore
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 177
Rejestracja: 2011-12-06, 23:20
Lokalizacja: Międzychód
Komentarze: 1

Re: Obserwacja UFO

Post autor: Doctore »

Bardzo to ciekawe... Na przyszłość robić zdjęcia labo filmy... Komórkę chyba każdy ma przy sobie...
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Obserwacja UFO

Post autor: Ivellios »

Nawet gdyby wyjął telefon to i tak za przeproszeniem gówno nakręci. Prędzej jakimś kieszonkowym aparatem, one mają przynajmniej lepszy zoom (optyczny).
Awatar użytkownika
Doctore
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 177
Rejestracja: 2011-12-06, 23:20
Lokalizacja: Międzychód
Komentarze: 1

Re: Obserwacja UFO

Post autor: Doctore »

Jeżeli obiekt był dość duży to by go nakręcił, jeżeli był to punkcik jak gwiazda to rzeczywiście by nic nie nakręcił...
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Obserwacja UFO

Post autor: Dagmara »

Ostatnio ze Spookym oglądałam program jak sceptycy robili sobie żarty z ludzi, wykorzystując nocą oświetloną zabawkę ręcznej roboty, przypominającą spodek.
Zabawka była zdalnie sterowana i puszczona nad parkingiem supermarketu.
Wszyscy ludzie przyjeżdżający do sklepu, jak i wychodzący byli bardzo ożywieni widząc owe ''tajemnicze'' latające zjawisko, kamerowali, robili zdjęcia, a ich późniejsze relacje były wprost ''bezcenne''.
Jeden człowiek nawet opowiadał iż widział w owym spodku zielonego ludzika machającego ;]
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Obserwacja UFO

Post autor: Spooky Fox »

dagmara pisze:Jeden człowiek nawet opowiadał iż widział w owym spodku zielonego ludzika machającego ;]
Prawda, prawda. Przyznaję. Pokazuje to w jaki sposób działa nasza kochana podświadomość. Wyjaśnień jest mnóstwo. Mogło to być zarówno wszystko, jak i nic, dlatego polecam następnym razem zamieścić zdjęcie/film.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Obserwacja UFO

Post autor: Arek »

Jeden człowiek nawet opowiadał iż widział w owym spodku zielonego ludzika machającego
Dlatego w takie tematy na forach wolę się nie wdawać :D
Awatar użytkownika
Bowner
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 104
Rejestracja: 2012-04-08, 13:33
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Obserwacja UFO

Post autor: Bowner »

Tu trzeba mieć dowody a nie .
Ale co z tego że są dowody jak
władze omijają je szerokim łukiem?
Kiedyś może być już zapóźno:/
malinas123
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2012-04-18, 23:16

Re: Obserwacja UFO

Post autor: malinas123 »

facet przecież pisze że to w 2000 roku było a teraz pomyślcie kto wtedy miał telefon z kamerka/aparatem? no dobra może były już takie modele ale na pewno jakos nie była zadawalająca... a ja przeczytałem to http://newsgeek.pl/article/3269/UFO_Na_Syberi i jakos zacząłem w UFO wierzyć
kar-dar
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2012-05-20, 11:22

Re: Obserwacja UFO

Post autor: kar-dar »

Witam czytam artykuły na paranormalium już od dawna ale teraz postanowiłem się zarejestrować , powiem że wierzę w NOLe od 16roku życia gdyż widziałem dwa ciekawe zjawiska - zjawiska gdyż wtedy byłem dzieckiem więc nie mogłem zbyt obiektywnie powiedzieć NOL gdyż nie miałem takiej wiedzy jaką posiadam teraz , a widziałem 2NOLe 00.09.2011 (00 - gdyż nie pamiętam dokładnie dnia) byłem w pracy akurat szłem na obchód i widzę że coś leci w moją stronę 2 światła myślę samolot (przeważnie mają 2 czerwone światła na skrzydłach i migają ) to postałem patrze obiekty (obiekty bo okazało się że są dwa) lecące z dość szybką prędkością zwolniły dość mocno i leciały dość nisko by móc je dostrzec , leciały obok siebie miały_świeciły kolorem pomarańczowym miały krztałt trókąta o parabolicznych bokach (coś jak cherb Ruchu Chorzów - proszę się nieśmiać to jest przykład) zawisły na parę sekund blisko obiektu na którym pracuję poczym ruszyły z tym że jeden wolno bardzo wolno a drugi hmm jak to nazwać z taką prędkością że ledwo okiem zdążyłem zobaczyć poczym zniknął w ciągu 2-3sek , ten drugi natomiast poleciał w górę i też znikł , mam na to dwa wyjaśnienie albo były to statki innej cywilizacji albo na ziemi ktoś ma tak zaawansowaną technologię .

Ps. Pisałem podobnie pod jednym z tematów na głównej ale chyba się nic nie stanie to wsumie inny temat !
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: Obserwacja UFO

Post autor: IteratorZX81 »

Na jakiej wysokości to mniej-więcej było? Bo z tego co napisałeś to mogłyby zdalnie sterowane samoloty. Sam ze dwa lata temu wkręciłem kilka osób taką maszynką (udekorowaną diodami) że myślały że to ufo. Może ktoś w okolicy się "bawił"?
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”