Film

Co czytamy, czego słuchamy i co oglądamy najchętniej
Forrest
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 20
Rejestracja: 2012-04-01, 17:00
Lokalizacja: Gliwice
Komentarze: 1

Film

Post autor: Forrest »

Właśnie poszukuje jakiegoś dobrego filmu (Horror) najlepiej o duchach ale nie koniecznie czy znacie jakieś ciekawe tytuły (dobrze by było żeby były mocne i przerażające... :D )
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Film

Post autor: Pandemonium »

Polecam Noroi.
Ostatnio zmieniony 2012-04-04, 18:04 przez Pandemonium, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: Film

Post autor: Słowianka »

Wszystkie (prawie) Japońskie. Nigdy, przenigdy nie adaptacje made in Hollywood!!!!
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Film

Post autor: Spooky Fox »

Cóż...

Kolekcja Klasyki by Spooky Fox czyli Dark Water (jap), Klątwa (jap., tylko bez 2 i 3), The Ring (jap. i tylko jedyneczka), do tego dojdzie klasyka klasyki w wykonaniu amerykańsko-hiszpańskim, czyli koniecznie Darkness (boże, duchy dzieci RULEZ!), The Others czy ciężki, klimatyczny i bardzo oryginalny El Orfanato.

A jeżeli lubisz groteskę w amerykańskim stylu czyli: 'zza ściany trupia morda wrzeszcząca łaaaaaa', a Ty podskakujesz, to bardzo dobrze się prezentuje Grave Encounters. Taki w sumie Blair Witch Project, tylko w bardziej klimatycznym miejscu, bo w zamkniętym szpitalu psychiatrycznym. Szczerze powiem, że się miło zaskoczyłem tym filmem.

A jak chcesz coś z zupełnie innej beczki, to polecam film

"Spooked: The Ghost of Waverly Hills Sanatorium"

Film jest zajebiście zajebisty i po prostu totalnie przerażający. Głównie dlatego, że jest to film dokumentalny, opisujący zamknięty zakład, w którym najpierw ludzie umierali na gruźlice do połowy XX wieku (był tam szpital dla chorych na tuberkulozę. Wszyscy próbowali wynaleźć lekarstwo, więc było tam i wędzenie trupów, koszmarne eksperymenty i tym podobne), a potem w koszmarnych warunkach umierali ludzie w podeszłym wieku (dom starców). Później zakład zamknięto i do tej pory jest znane w całym USA i na całym świecie jako najbardziej przerażające i nawiedzone miejsce na świecie. Niestety, jak masz problemy z językiem angielskim, to troszkę szkoda, bo napisów polskich nie znajdziesz.

Ja osobiście robiłem napisy do tego filmu, więc jak będziesz chciał, to mogę je gdzieś odnaleźć. Mam nadzieję, że jeszcze są.

Film jest na tyle koszmarny, że ja osobiście nie tłumaczyłem go po godzinie 23, bo się po prostu bałem :D
Forrest
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 20
Rejestracja: 2012-04-01, 17:00
Lokalizacja: Gliwice
Komentarze: 1

Re: Film

Post autor: Forrest »

Nieistotna pisze:Wszystkie (prawie) Japońskie. Nigdy, przenigdy nie adaptacje made in Hollywood!!!!
teraz chyba tylko japońce kręcą dobre horrory to już nie sa te czasy co zombie crawen carpenter kręcili a szkoda bo były świetne ich dziela i wielu innych z lat 70-90 :(
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Film

Post autor: Vampirio »

Ja polecam nieodebrane połączenia. Naprawdę zacny.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Książki, muzyka i filmy”