Nawiedzony dom w myszkowie

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
KamilCiekawski
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2012-02-04, 14:44

Nawiedzony dom w myszkowie

Post autor: KamilCiekawski »

Witam planuje tam pojechać pociągiem z Zawiercia,wiem,że dom znajduję się na ulicy Krasickiego,osiedle domków poniemieckich przy bazie pks.Ale nie wiem na jakiej dzielnicy zatrzymać się pociągiem:Myszków Główny,Nowa Wieś,Światowit czy Mrzygłód może wy wiecie liczę na pomoc,mój kolega był w tym domu i chcę z nim pojechać.
Awatar użytkownika
Doctore
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 177
Rejestracja: 2011-12-06, 23:20
Lokalizacja: Międzychód
Komentarze: 1

Re: Nawiedzony dom w myszkowie

Post autor: Doctore »

Jeżeli wiesz na jakiej ulicy jest dom to weź po prostu do ręki mapę tej miejscowości i znajdź najbliższą stację...

Gość chyba nie jest trollem bo taki dom istnieje: http://mapa.nocowanie.pl/myslow_3/zdjecia/30381705/
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Nawiedzony dom w myszkowie

Post autor: Pandemonium »

Pomóc raczej nie bardzo możemy ,ale liczymy na fotorelację po odbytej podróży ;)

Temat już był poruszany u nas na forum:
Majesttic pisze:Byliśmy w tym domu w MYSZKOWIE, 31.10.2010 ... Dom jak dom...trochę zarośnięty...Przeprowadziliśmy kilka rozmów ze sąsiadami...na 6 wszyscy twierdzą że są to opowieści wyssane z palca - nigdy nic nie słyszeli ani nie widzieli, choć mieszkają obok...od 1 starszej pani dowiedzieliśmy się że właścicielami było dwóch braci dla których był ten dom wybudowany, lecz nigdy oni tam NIE MIESZKALI...byli chorzy psychicznie...zmarli już dość dawno...Wszystkim którzy tam będą chcieli iść polecam bardzo późne godziny wieczorne i przy tym bardzo cicho skradać się od tyłu...jest tam na przeciwko sąsiadka - społeczniara, i dzwoni od razu na policję, dlatego też byliśmy na posesji ale nie było jak wejść do środka...bo już ją było widać w oknie z telefonem :/...kilka fotek:
http://www.paranormalium.pl/post128470.html

Podobno 2 osoby popełniły tam samobójstwo, ale podejrzewam ,że większość opowieści jest wyssana z palca, a winą za nie można obarczać zły stan wizualny domu i okolicy.
Ostatnio zmieniony 2012-02-05, 00:47 przez Pandemonium, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Majesttic
Moderator
Moderator
Posty: 256
Rejestracja: 2005-05-15, 18:23
Lokalizacja: Mysłowice
Komentarze: 1

Re: Nawiedzony dom w myszkowie

Post autor: Majesttic »

Byłem tam...nic ciekawego...wywiad terenowy wyjaśnia wszystko :) Brednie, ten dom nigdy tam nie był zamieszkany i nie jest wykończony (teraz siedlisko żuli).
KamilCiekawski
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2012-02-04, 14:44

Re: Nawiedzony dom w myszkowie

Post autor: KamilCiekawski »

podróż się odbyła niedługo nagranie będzie na youtube.Co najbardziej mnie zaciekawilo garnek z zaschnięta zupą o twardości kamienia az ciarki mnie rpzechodzą gdy pomyśle ze on moze meic 40lat.
nasturcja23
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2013-09-02, 17:32

Re: Nawiedzony dom w myszkowie

Post autor: nasturcja23 »

Obalanie mitów. FIlmik z domu w Myszkowie
http://www.youtube.com/watch?v=mUYs4WlhbCk#t=358
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”