tajemniczy znak na moim ciele

Jeżeli byłeś świadkiem jakiegoś zjawiska, którego nie potrafisz wyjaśnić, opowiedz nam o nim.
Prosimy o nie zakładanie w tym dziale tematów typu "Proszę o pomoc dla kolegi"!
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: tajemniczy znak na moim ciele

Post autor: Pandemonium »

A propo tego znaku przyszło mi do głowy tylko to:

Obrazek Obrazek

Skojarzyło mi się też to ze sterem, ale po dogłębniejszej analizie uznałem, że w większości przypadków posiada on 8 "rączek", nie zaś 6. ^^ Po głębszym zastanowieniu doszedłem też do wniosku, że ani heksagram ,ani znak ostrzegający przed promieniotwórczością w sumie nie pasują...

Jeżeli nie robisz sobie z nas jaj (i jeśli nie masz nic wspólnego z promieniotwórczością, marynarką ,czy żydami) to jest to bardzo zastanawiające. Ja przynajmniej nie mam pojęcia jak mogło by powstać na skórze coś tak symetrycznego i dokładnego.


ps. do ew. czepiającego się admina: ja wcale się nie staram kpić, czy żartować ,po prostu przelewam tutaj swoje myśli i interpretacje ^^
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: tajemniczy znak na moim ciele

Post autor: Spooky Fox »

Wygląda jak uczulenie. Ale uczulenia zwykle nie są tak symetryczne.

Może miałaś ostatnio jakiś kontakt z substancjami niewiadomego pochodzenia?
Pandemonium pisze:ps. do ew. czepiającego się admina: ja wcale się nie staram kpić, czy żartować ,po prostu przelewam tutaj swoje myśli i interpretacje ^^
Zgryźliwość zostaw sobie do domku.
Awatar użytkownika
ifar15
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 305
Rejestracja: 2010-03-01, 20:07
Lokalizacja: Kraków
Komentarze: 1

Re: tajemniczy znak na moim ciele

Post autor: ifar15 »

Chorowała Pani na borelioze? Jeżeli tak to może to mieć związek. Jednak najlepiej jakby Pani zwróciła się do jakiegoś dermatologa. Zresztą najważniejsze że już tego nie ma :)
Awatar użytkownika
Tesuni
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: 2011-12-10, 16:51
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: tajemniczy znak na moim ciele

Post autor: Tesuni »

Nie wiem co mam napisać, oglądałem te zdjęcia jakieś 10 minut. Jeśli mówisz prawdę to nie mam pojęcia szczególnie, że to się nagle pojawiło i nagle zniknęło...
Jedyne co mi to przypomina to poza czymś co podchodzi pod pentagram to właśnie bliznę po tatuażu...
Nie wiem napisz o tym może coś więcej.


Pozdrawiam,
Tesuni.
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: tajemniczy znak na moim ciele

Post autor: Pandemonium »

magianek1 pisze:Witam, powiem na wstępie że nie było mi do śmiechu widząc takie cudo na mojej szyji. Tak jak napisałam-na niczym nie leżałam (aby taki znak mógł się odbić na skórze), mieszkam w dużym mieście (gdzie nie mam kontaktu z przyrodą więc kleszcze i inne pająki odpadają), nie jest to też tatuaż (jestem poważną kobietą), ani też (jak sugeruje kolega wyżej) niemam nic wspólengo z "marynarką i żydostwem".
Tak jak zwróciliście słusznie uwagę-znak jest b.swymetryczny co strasznie mnie przerażało.

Proszę tutaj ze mnie nie robić antysemity, powiedziałem "żydami" ,nie "żydostwem" 8)

Tak czy siak sprawa jest zastanawiająca. Nie bawiłaś się w żadną magię, nie mieszkasz w jakimś starym domu, nie miałaś jakichś nietypowych przygód ? Na prawdę nie wiem w którą stronę można to pociągnąć...

Możliwe ,że to jest nic innego jak zwykły przypadek jakiejś choroby skóry - że wyszło symetrycznie mogło być kwestią przypadku.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: tajemniczy znak na moim ciele

Post autor: Spooky Fox »

Pandemonium pisze:Możliwe ,że to jest nic innego jak zwykły przypadek jakiejś choroby skóry - że wyszło symetrycznie mogło być kwestią przypadku.
Wiesz, symetryczny przypadek to mógłby być, kiedy było by same koło, albo kwadrat, albo coś w ten deseń. A to nie tylko symetrycznie odbita figura geometryczna, ale też ze wzorkiem w środku.

Daje do myślenia, nie powiem.

Niestety nie jesteśmy też w stanie stwierdzić prawdomówności założycielki tematu. Nikt nie twierdzi z góry, że to mistyfikacja, ale nie możemy też tego wykluczyć, prawda? Coś takiego bowiem bardzo łatwo spreparować sodą kaustyczną chociażby.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: tajemniczy znak na moim ciele

Post autor: Spock »

Spooky Fox pisze:Nikt nie twierdzi z góry, że to mistyfikacja, ale nie możemy też tego wykluczyć, prawda? Coś takiego bowiem bardzo łatwo spreparować sodą kaustyczną chociażby.
Dawno nie byłem wredny, więc powiem wprost: to JEST mistyfikacja. Celowe podrażnienie skóry. Ewentualnie jakiś odciśniety guzik lub broszka.
Na pewno NIE JEST to znamie szatana ani nic z tych rzeczy.
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: tajemniczy znak na moim ciele

Post autor: Pandemonium »

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ko%C5%82o_Dharmy

http://www.magia.gildia.pl/artykuly/symbole/oko_kanaloa

^ Na tych się nie zgadza liczba "ramion"/liń - jak zwał tak zwał

Ale odkryłem też to:
http://ezodar.pl/index.php?/topic/2485- ... omowladcy/
ale to nie jest żaden sybol "Gromowładnego" tylko Słońca!!!
http://www.rodzimawiara.org.pl/forum/pr ... 05a05a31a1
Ów dziwny znak zajmował uwagę wielu badaczom, którzy odtwarzali jego kształt, jako sześcioszprychowe koło lub rozetę. Symbolika słupa, co ustaliliśmy, jest związana z Orionem, a przynajmniej jego trzema gwiazdami Pasa. Inna gwiazda Oriona, najjaśniejsza Betelgeza jest częścią tzw. Trójkąta Zimowego, złożonego prócz niej z Procjona i Syriusza w konstelacjach Mniejszego i Większego Psa. To jednak nie koniec, bo Zimowy Trójkąt stanowi część większego heksagonu sześciu najjaśniejszych gwiazd zimowego nieba. Składają się nań: Syriusz, Procjon, Rigel, Aldebaran, Capella i Pollux.
http://bialczynski.wordpress.com/tag/wi ... lowianska/

Słup ze Zbrucza
Obrazek

Obrazek

Takie małe śledztwo. ^^ Wiemy w każdym razie czym jest znak. Nie zmienia to jednak nic względem wiarygodności tego na Twojej skórze.
Ostatnio zmieniony 2012-01-21, 20:46 przez Pandemonium, łącznie zmieniany 1 raz.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: tajemniczy znak na moim ciele

Post autor: Darnok »

Dawno nikt sobie tutaj jaj nie robił. Pewnie próba obejścia limitów przez spammerów.
Awatar użytkownika
Tesuni
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: 2011-12-10, 16:51
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: tajemniczy znak na moim ciele

Post autor: Tesuni »

Nie wiem gdyby mi się coś takiego przydarzyło to byłbym w szoku tak samo jak Ty...
Jestem człowiekiem którzy nie wierzy w boga ani w szatana mimo to ostatnio przeczytałem obydwie biblie ale dobra nie będę się tu rozpisywać.
Na Twoim miejscu poszedłbym do jakiegoś dobrego księdza i wypytał o to. Podkreślam dobrego bo nie mam na myśli kogoś kto nie robi tego z powołania.
W ostateczności spróbuj u egzorcysty lub po prostu i myślę, że tak będzie najlepiej zapomnij o tym może to był zwykły przypadek..
Po co sobie życie komplikować i się niepotrzebnie straszyć.
Jeśli to był tylko znak i nic złego się nie wydarzyło to po prostu na prawdę dziwny zbieg okoliczności.
Nie masz może więcej zdjęć? Lub zrób jutro trochę fotek miejsca gdzie to było.

PS. Nie miej też żalu do ludzi którzy podchodzą do tego sceptycznie gdyż było tutaj na prawdę wieeeeeeeeeeele oszustów i bajkopisarzy więc potrzebujemy dowodu i to ostrego, że takie coś miałaś na prawdę.. Myślę, że rozumiesz o co chodzi :)


Pozdrawiam,
Tesuni.
Gość

Re: tajemniczy znak na moim ciele

Post autor: Gość »

Tesuni, przecież Magianek pokazała Ci dowód, zdjęcie 10-15 cm od tego o to "czegoś" w dobrej jakości. To jakiego dowodu jeszcze chcesz ? Gwiazdkę z nieba ? daj spokój.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: tajemniczy znak na moim ciele

Post autor: Spock »

Ludzie, myślcie trochę. Nic się nie dzieje samo. Możliwości są trzy:

1. Celowo wykonana blizna
2. Ślad po jakiejś części garderoby (kolczyki, naszyjnik)
3. Jakaś dziwna choroba skóry

Nad czym tu się jeszcze zastanawiać ? Dziwne, doprawdy, że osoba starsza chyba nawet ode mnie, jak sama twierdzi: babcia, chodzący zdrowy rozsądek, zadaje takie pytania.
Gość

Re: tajemniczy znak na moim ciele

Post autor: Gość »

Na policzku ma Pani również jakąś bliznę. Prawie w kształcie trójkąta, to faktycznie chyba choroba skóry.
Awatar użytkownika
Tesuni
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: 2011-12-10, 16:51
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: tajemniczy znak na moim ciele

Post autor: Tesuni »

Jestem w szoku nie wiem co napisać. Pierwszy raz jakaś osoba przedstawiła dobry dowód na tym forum. Chorobę skóry wykluczam bo to się nagle pojawiło i nagle zniknęło.
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: tajemniczy znak na moim ciele

Post autor: Sothis »

Tesuni pisze:Pierwszy raz jakaś osoba przedstawiła dobry dowód na tym forum
Widać, że gościsz tu od niedawna. ;)

Tesuni pisze:Chorobę skóry wykluczam bo to się nagle pojawiło i nagle zniknęło.
Nie wiesz jak się pojawiło i nie wiesz w jaki sposób zniknęło. Możesz jedynie wierzyć, nie wiedzieć. ;]
Zablokowany

Wróć do „Nasze spotkania z nieznanym”