CHIRURGIA FANTOMOWA

Czyli Reiki, Huna i różne "dziwne" sposoby leczenia chorób cielesnych i umysłowych
zblazowany

Re: CHIRURGIA FANTOMOWA

Post autor: zblazowany »

Homeopaci opierają się na tzw. pamięci wody, która jeszcze nie została udowodniona http://pl.wikipedia.org/wiki/Pami%C4%99%C4%87_wody

Jeżeli rzeczywiście jest coś takiego jak pamięć wody to znaczy że cały czas trujemy się toksyczną wodą. Przecież woda, która leci z kranów jest czerpana z rzek albo innych zbiorników. Potem jest oczyszczana w w stacjach uzdatniania wody. Jeżeli pamięta rzeczne zanieczyszczenia, to dlaczego ludzie masowo nie chorują? W rzekach jest tyle bakterii, zanieczyszczeń chemicznych, bardzo szkodliwych, a jednak nie ma masowego umierania.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: CHIRURGIA FANTOMOWA

Post autor: Darnok »


Wszystko ładnie wyjaśnione ;)
Homeopatia to mit.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: CHIRURGIA FANTOMOWA

Post autor: Darnok »

No przecież masz wyjaśnienie- gdyby osciloccocinnum było wszechświatem, to składnik aktywny byłby wielkości człowieka ;)
Pamięć wody to bzdura- Zblazowany już wcześniej napisał, że w takim wypadku cały czas pilibyśmy mocz ;) i to nie tylko nasz mocz- mocz dinozaurów, pierwszych gadów, ryb- pilibyśmy wodę, która pamięcią sięga miliardów lat, więc jakim sposobem struktura tak "doświadczonej" wody ma być mniej magiczna od struktury homeopatycznej wody, która jest zwykłą kranówą ALBO kostką cukru (czy cukier też ma inną strukturę molekularną po potrząśnięciu? to też udowodnili?).
Pozytywne wibracje to może przejdą przy "rencach kture leczom", ale nie powinny być stawiane na równi z prawdziwymi lekami- jestem za placebo dla starszych pań, które muszą coś wziąć, ale niech to nie kosztuje majątek- można kostki cukru sprzedawać po tej samej cenie co cukier+opakowanie bez oszukiwania.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: CHIRURGIA FANTOMOWA

Post autor: Darnok »

Nie będę się z Tobą sprzeczać o mole, bo nie jestem chemikiem.
http://www.psychomanipulacja.pl/art/czas-oszustow.htm
Wypracowanie kogoś bardziej kompetentnego ;)
zblazowany

Re: CHIRURGIA FANTOMOWA

Post autor: zblazowany »

Polecam artykuły. Właściwie te publikacje całkowicie wyjaśniają absurdalność homeopatii:
http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,6675/k,2
http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,388 ... e.oszustwo
http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,692 ... wyjasniona
Wybrane fragmenty z tych artykulów
Wyobraź sobie, ile związków chemicznych musi znajdować się w każdej dawce homeopatycznego leku, w ilości co najmniej jednej cząsteczki. Nawet przy najbardziej skrupulatnie zachowywanej czystości, kurz niesiony w powietrzu lokalu, w którym produkuje się środek homeopatyczny, musi zawierać tysiące różnych cząsteczek biologicznego pochodzenia, wywodzących się z lokalnych źródeł (bakterie, wirusy, grzyby, kropelki śliny, złuszczone komórki naskórka, odchody owadów), jak też z odległych źródeł (pyłek kwiatowy, cząsteczki ziemi, drobinki ze spalin) wraz z minerałami ziemskiego, a także pozaziemskiego pochodzenia (kurz meteorytowy). Podobnie, "neutralna" ciecz, używana w procesie rozcieńczania, musi mieć całą własną bibliotekę mikro zanieczyszczeń.

prof. M. Żukowski Świat Nauki", (listopad 2009).
Ta pseudowiedza zatruwa umysły wielu osób i nierzadko prowadzi do tragedii spowodowanych zawierzeniom przeróżnym bioenergoterapeutom. To plaga, która nie omija, niestety, żadnych środowisk. Ja też mam niezerową liczbę współpracowników wierzących w homeopatię i zdolności księdza Klimuszki

I jeszcze dwa linki do poczytania
http://www.mp.pl/kurier/index.php?aid=2 ... B452FAF399
http://www.bbc.co.uk/polish/scitech/sto ... athy.shtml
rotterdamus
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2010-06-02, 12:57

Re: CHIRURGIA FANTOMOWA

Post autor: rotterdamus »

Przypadkowo trafilem na Wasze forum i opis ''zdalnej''operacji..Az musialem się zarejestrowac,by to skomentowac!! Powod?!-MAM konkretne rozeznanie,co do tzw. chirurgi fanromowej/kwantowej/wiec troche usmialem się z formy opisu operacji przez tego Pana.Nawet fikcje ,trzeba sprzedawac logicznie.../przeczytawszy -wczesniej cos konkretnego/Tych ,ktorzy sa ciekawi...odsylam na wyszukiwarke-po wpisaniu tytulu mozna otrzymac doglebne informacje na czym to polega...w Wilkipedii,rowniez.Szkoda czasu na dalszy komentarz.Pozdrawiam Wszystkich dociekliwych,lecz Rozsadnych!

uferlose rotterdamus
-Mobile in mobilis-
metody11
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2006-08-08, 18:34
Lokalizacja: Wrocław

Re: CHIRURGIA FANTOMOWA

Post autor: metody11 »

Miałem jakiś problem i nie mogłem pisać przepraszam. Ponieważ padło tu kilka pytań to odpowiem po kolei. Ivellios można powiedzieć, że wszystkie takie historie są niewiarygodne. Przecież ja nie jestem jedyny, który takie rzeczy robi może tylko jedyny, że robię to za darmo i nie szukając rozgłosu. Moje sposoby są takie same jak opisy innych, ale i tzw., wielkim tego świata przypisuje się moce nadprzyrodzone i uzdrawianie. Każdy, kto osiągnie taki stan zrozumie wszystko, co jest do zrozumienia jednak wcześniej nikt tego jemu nie wytłumaczy jak to jest, bo czy można wytłumaczyć komuś jak boli ząb skoro ten ktoś nie zna tego bólu albo czy można powiedzieć żabie, o czym śpiewa ptaszek. Nie mniej jednak odpowiem na Twoje pytanie: robię to tak samo jak chirurg, psychiatra czy jak internista tylko, że to jak wspomniałem w innym wymiarze, więc nie mam swojego cmentarza jak się mówi o lekarzach. Albo pomogę albo nie, jeśli pacjent do końca nie chce. Dagmara, jeśli jesteś za to jeszcze napiszę. Hmmm nie tłumacz tego, czego nie rozumiesz. Arek przede wszystkim wykonuję operacje, leczę na odległość nie robię szopek, więc to, że nagrasz to i tak nic nie zmieni skoro nic nie widać i nadal nie będziesz miał dowodu na prawdziwość, choćby dla tego, że ja z początku też szukałem dowodu na prawdziwość tego, co robię, bo robię wiele różnych rzeczy nie związanych też z tematem i myślałem, że to może przypadek, ale w końcu przestałem nad tym myśleć, bo jeśli nawet to przypadek to efekt jest i nie ważne tak naprawdę, dlaczego ktoś wyzdrowiał z raka czy wyzdrowiał z wypadku mówię tu o przypadkach, w których medycyna postawiła krzyżyk. DanaS mam 53 lata i nie mam wykształcenia medycznego. Paradoks nie polega na tym, że mi nie wierzysz a że wierzysz w Boga. zblazowany nie prawda tak naprawdę na nic nie ma dowodu i takie badania niczego nie udowodnią to trzeba widzieć a to nie znaczy to samo mówić. hmmm jesteś blisko w takim przypadku lekarz działa na psychikę a pacjent leczy się sam. lilia powiedzmy, że to jest taki wymiar, w jakim jasnowidz się porusza. zblazowany tak to jest o wiele coś więcej niż placebo. rotterdamus skoro już osądziłeś i skazałeś to może napisz o swoim rozeznaniu i oświeć nierozsądnych. Przy okazji wkleję tu to, co napisałem na innym forum jako inny przypadek jednak ja nie twierdzę, że jestem pewien, że to jest moim lub tylko moim działaniem spowodowane, bo być może ktoś inny ją wyleczył. „Mam kolegę zapoznanego z forum innego, który ma wielkie zdolności, ponieważ ów kolega zwrócił się do mnie o pomoc i ratunek dla pewnej dziewczynki. Lecz nie mogłem jej znaleźć tak jakby nie istniała, gdy jemu to powiedziałem to on wsiadł w samochód i pojechał na drugi koniec polski by to sprawdzić. Po powrocie opowiedział mi jak "szpital" wysłał dziecko z wyrokiem szybkiej śmierci do domu. I wtedy zdiagnozowałem ją, ale diagnoza była bardzo nie korzystna, praktycznie chłoniak był wszędzie. Gdy postanowiłem jej pomóc odniosłem wrażenie, że jest jej takie przeznaczenie i czy na pewno chcę go zmienić. Po negocjacjach usunąłem go i zoperowałem większość organów wewnętrznych były zniszczone chemioterapią i lekarstwami ze nie nadawały się do życia. Rodzica w swej rozpaczy szukali pomocy wszędzie, ponieważ szpital przestał się interesować dzieckiem i chcieli skierować do hospicjum. Przy pomocy ludzi i fundacji nawiązali kontakt z kliniką w Niemczech, która zaoferowała pomoc oczywiście odpłatnie. Ponieważ po takich zabiegach jest potrzebny czas to dziecko miało go i po wyjeździe do wspomnianej kliniki okazało się, że dziewczynka nie jest umierająca a nawet wykazują badania, że? no właśnie. Robiono jej kilkakrotnie badania by wykluczyć pomyłkę i dziś wspomniano powiedzmy o cudzie. Jeszcze będzie bardzo głośno o tej dziewczynce, ale ja nie używam imienia, ponieważ nie wiem, jaki jest mój i mojego kolegi udział i nas to nie obchodzi ważne, że żyje i będzie żyć. Oczywiście nie opisuję wszystkich przypadków choćby dla tego że większość jest bardzo osobista a ja opisuję nie po to by mi wierzono. rotterdamus szkoda że nie napisałeś co wiesz na ten temat bo pewnie jesteś wielkim znawcą.
Agata
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2011-12-26, 22:42

Re: CHIRURGIA FANTOMOWA

Post autor: Agata »

Panie Metody 11 . Bardzo proszę chciałabym skontaktowac się z panem jest to dla mnie bardzo ważne ,mam wiele pytań , pisałam na tym forum ,ale nie ukazała się moja wypowiedź.
Chce pojąc tę metodę leczenia ,chce się jej nauczyc,czy... ja jestem dobrym człowiekiem, czy Bóg może przekazac mi ten dar, ja już jestem gotowa,chce zgłębic te wiedze ,jest jeszcze tyle do zrobienia dobrego dla ludzi,głównie chodzi mi o dzieci i chorych psychicznie.
Kiedyś mi pomógł ,,Lekarz`` z Szubina uleczył moją córkę tą metodą , jest teraz szczęśliwym dzieckiem,a mogła byc-- nawet nie chcę myślec. Wiara czyni cuda, ale czasem i trzeba pomóc tej wierze np chirurgią fantomową.Jestem pielęgniarką i przestałam wierzyc medycynie zawsze trzeba szukac też innych metod oprócz leków uwierzcie mi.
Proszę o kontakt. Agata
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Medycyna niekonwencjonalna i uzdrawianie”